Conan v AmsterdamuLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:273
Počet zobrazení:19 950

Dnes se opět vrátíme v čase, protože jsem pro vás vylovil archivní kousek v podobě reportáže z Amsterdamu, kam se Conan vydal spolu se štábem NBC. Navštíví coffee shop, nakoupí "tulipány" a možná přijde i Ozzy Osbourne...

Přepis titulků

Toto je nejluxusnější hotel v Amsterdamu. Sama nizozemská královna tu často večeří. Ale hlavní je, že se tu včera v noci prý ubytoval Ozzy Osbourne. Třeba na něj narazíme. - Zdravím. - Dobrý den. Dobrý den, chtěl bych si koupit tento akt Keana Reevese. Děkuji. Mají tu vybavení pro chemiky.

Můj synovec by z toho byl vedle. To... Asi mu to radši brát nebudu. Položím to. - Když tak mám i menší. - Měl byste menší bongo? Moc rád bych si nějaký pořídil, ale šikla by se mi spíš tak osmička. To je pěkný bongo. Dívejte. To bude...

Takže tohle je na doma a tohle s sebou? - Člověk si ho může vzít na cesty? - Nebo do práce. S tímhle můžu do práce? Moc pěkná barva. Nemáte ho ve světlemodré, aby mi ladilo k očím? Tohle je moc tmavý. KOUZELNÉ HOUBIČKY Ještě jsem neobědval... Třeba by to stálo za hřích.

Prý je tu ubytován Ozzy Osbourne. Říkal mi to někdo z personálu. - Vy mi to nemůžete potvrdit? - Ne. Mohl bych s ním mluvit? Vím, že tam je. Zkuste se zeptat na recepci. Dobře. Je to kmotr heavy metalu. Je to výstřední muž. Nejspíš bude vypadat hodně nevšedně. - Neviděl jste ho? - Ne. Je mi líto. - Dobře. Když chce, může se proměnit v netopýra.

A občas na sebe bere podobu pekelného psa. Neviděl jste ho? - Dobře. - Ne. - Ozzy. - Ozzy. Musíte takhle. Ozzy! Zkuste si to. Ozzy! Ozzy! - Ozzy! - Je tady. - Vážně? Prokecnul jste se a jste v rejži!

Nejspíš přijdete o práci. A teď robota! Tohle je Dampkring, nejznámější amsterdamský "coffee shop". Půjdem ho omrknout. Tohle je hašišovo-marihuanový pult. Prodáváme tu hašiš a marihuanu. - Koukám, že tu máte spoustu různých druhů. - Jo. - Máte menu? - Ano, máme i menu. Něco jako vinný lístek. Připadám si jako v cukrárně.

- Už jste zkoušel tohle? Je dost drahej. - Jo, myslím, že je dost silnej. - Dáváte přednost něčemu lehčímu? - Jo. A tohle si vychutnáte přímo tady, nebo si to necháte na pozdějc? - Máte to s sebou? - Jo, vezmu si to na cestu. - Domů? - Jo. Kdy si ho zapálíte? No, první si asi zapálím odpoledne. - Vážně?

- A další si dám nejspíš večer. - Nejste náhodou kardiochirurg? - Ne. - To má být syrový sleď? - Ano, syrový sleď. - A teď ho jen tak... - Čerstvě vylovenej. Chcete ochutnat? Je výbornej. Asi bych zvracel. Bože můj! Musíte ho jíst jako Nizozemci. Ukážu vám to. Klidně si to zkuste.

Tohle jsou prý tulipány. Ale já vím moc dobře, co to doopravdy je. Chtěl bych si koupit tyhle "tulipány". - Jsou to tulipány, viďte? - Ano. Dobrá... Líbí se mi, že tu všichni vědí, o co jde. Žádná hanba, žádné předsudky. - V pořádku?

- Paráda. Jo. - Úžasné. - Kolik to bude? - 10 guldenů. - Tady jsou. - Děkuji. Vážení, hádejte, koho jsem potkal při noční procházce po Amsterdamu. Davida Lettermana. Jsem úplně v šoku. - Ahoj. - Ahoj, jsem Dave. Tebe bych tu nečekal. Dave, jak dlouho už žiješ v Amsterdamu? Asi 52 let.

52 let a přitom pořád natáčíš svůj pořad na CBS. Neskutečný! - Musím se tě na něco zeptat. Líbí se ti tady? - Ano. - A baví tě točit talk show v Americe? - Jo, už jsem ji viděl v televizi. - Nahráváš si ji na pozdějc? - Jo. David Letterman, neskutečný. Děkuju ti. Díky tobě mám teď práci. Nevadí ti, že jsem to místo vzal? - Smířil ses s tím?

- Jo. - Vážně? - Jo. Paráda. Aspoň už se nemusím cítit provinile. - Rád jsem tě viděl. - Jasně. Měj se dobře a pozdravuj všechny z Late Show with David Letterman. Zdravím všechny... - Jak že to bylo? - Dave, moc mě těšilo. - Jdi tudy a nezapomeň, že máš hodnotu několika milionů. - Jasně. - Tudy.

- Dobře. - Jseš borec. - Měj se. To byl David Letterman. Jak se máš? Rád tě vidím. Dámy a pánové, tohle je Sindibád. - Jak se máte? - Jak se máš ty? Budeš moderovat pořad Vibe. Těšíš se na to? - Co to je? - Neboj se, už je to zařízený. Amsterdame. Sladký Amsterdame. Ty tvé krásné kanály...

a úžasní lidé... David Letterman a Sindibád. Ale přece... ti něco chybí. Něco chybí. Proč tak smutně? - Ozzy! - Jo. Dáme si tulipány.

Pojď. Byly skvělý. Přísahám, že se krátce na to proměnil v netopýra a odletěl. Bylo to neskutečný. To on mě odnesl zpátky do Ameriky. Doufám, že pro vás byl tento výjezd velmi poučný. Po pauze se k nám připojí William Shatner. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ozzy :-))))

00

Odpovědět

Nechci být za zmrda, ale jestli jste si toho nevšimli, je novej web.
Pac a pusu.

26

Odpovědět

Jsem nějak pozadu; proč se jí tulipány?

612

Odpovědět

Povedený, a teď mě omluvte, jdu si dát nějaké tulipány :)

131

Odpovědět

Protip: Pro lepší rozlišení klikněte na "HD" ;))

90

Odpovědět

Myslím, že ten šestej pixel zleva je Conan.

330