Conan na návštěvě u pyrotechnikůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:455
Počet zobrazení:9 724

Již u videa z minulého týdne jsem vás informoval o tom, že Conan nedávno vyrazil spolu s první dámou Michelle Obamovou do Kuvajtu, kde navštívil vojenskou základnu a vystupoval pro americké vojáky. Dnes jsem si pro vás připravil druhé (a poslední) přeložené video z této speciální epizody, v kterém navštívil Conan útvar pyrotechniků, omrknul jejich techniku a pěkně zavařil jednomu z tamních vojáků. Jmenuje se Kline, Bradley Kline. :-)

Přepis titulků

Během pobytu jsem měl tu čest navštívit také speciální útvar s krycím názvem EOD, který se zabývá zneškodňováním výbušnin. Pokud jste viděli film Smrt čeká všude, víte, o co jde. Nechce se mi tomu věřit. Jsem na návštěvě u EOD. Tento útvar se specializuje na zneškodňování výbušných zařízení jejich vybuchnutím. Je to tak? - Ano. - Takže necháváte věci vybuchovat? - Přesně tak. - To je skvělý. - Ano, je to boží. - A jak se jmenujete? - Radši bych se nepředstavoval.

- Proč ne? Máme tu zavedenou tradici, že když někoho z nás zmíní v jakémkoli médiu, dluží všem, kteří to viděli, rundu piv nebo jiného nápoje. Takže když uvedete na kameru svoje jméno, dlužíte všem kámošům pivo? - Všem, co to uvidí. - A jak se jmenujete? - Bradley Kline. - Jak že? Neslyšel jsem. - Bradley Kline! - Bradley Kline? - Ano, pane. - Ještě jednou do kamery. - Bradley Kline. - To je dost piv.

- To teda jo. Nezávidím vám to. Tenhle gigant je boží. Jak mu říkáte? - Je to takzvané M-ATV. - Aha. - Nebo Miňák. - Tahle věc musela k snídani slupnout aspoň šest Hummerů. Za rok ho bude mít každá bohatá důchodkyně se silikonama z Beverly Hills. Najednou vedle vás zastaví tenhle mazel a vystoupí z něj babička ověšená zlatem. Můžu si ho koupit? Moc bych ho chtěl. Zkusím to zařídit, ale nic neslibuju.

- Jak že se jmenujete? - Bradley Kline. - Tamhle. - Bradley Kline. - Sakra. Kolik to už je piv? - Na to nebude stačit ani celý pivovar, pane. To je asi pravda. A neříkejte mi pane, ale paní. Teď bych vám rád ukázal předměty, s kterými přicházíme každodenně do styku. Letecké bomby, nášlapné miny... Takhle vypadaj soudobý letecký bomby? Nejsou úplně soudobé, ale dá se na ně narazit.

Čekal bych, že to je spíš něco, co shodí kojot na ptáka Uličníka. Toto je naše robotická plošina, která dokáže zastoupit člověka. - Takže se ovládá dálkově? - Přesně tak. To byla ale debilní otázka. Už vidím, jak to tři chlapi tlačej před sebou. - To by bylo asi k ničemu. - A taky hodně hloupý. - Takže tahle hračička může něco deaktivovat nebo odpálit? - Ano. Počkat, něco se děje.

Asi větří nějaký nebezpečný objekt. Jo, to si piš. Schoval jsem si na jih od hranic po čertech nebezpečnou rachejtli. K čemu je tohle? Vypadá to podezřele. Jde o nástroj, který používáme k provádění úkonů na zařízeních. Jasně. Vágnější odpověď jsem v životě neslyšel. - Musel jsem.

- Jo. "Jde o nástroj, který používáme k provádění úkonů na zařízeních." I on sám si říká: "Pěkná blbost." "Jen mu to řekni. Řekni mu, co mě nutíš dělat!" A k čemu je tohle? Tipnul bych, že na nějaký sado-maso hrátky. - Není to na štípání bradavek? - Mohlo by být. Tady máš klíče od mýho pokoje. Teď tam prosím tě odjeď, odemkni si a počkej na mě. Neříkejte mi, že jste ještě nikdy nedostal chuť vykrást s tím banku.

Ne, v žádném případě. Byla by to hračka! Ale nikdy byste to neudělal, protože je to protizákonné a vy jste čestný Američan... - Přesně tak. - ...jménem... - Bradley Kline. - Bože můj. Vy se nedoplatíte. Možná jsem paranoidní, ale přijde mi, že mě ta věc... sleduje.

To je pravda. - Fakt mě sleduje? - Ano. Dívejte, jak mě očumuje. Hej, hej, tak to ne! Jsem člověk, ne jen kus masa. Mám tě! Prosím, řekněte, že to jsou děti tohohle velkýho. Bože můj, mamka je z toho celá nesvá.

- Radši si dejte pozor. - Já malému mišánkovi neublížím. Mám ho moc rád. Epičtější kufr s nářadím jsem snad ještě nikdy neviděl. - To jsou přísavný držáky? - Ano. - Ty, co se s nima vyndávaj okna? - Přesně ty. Ty zbožňuju. Jsou skvělý. Teď už je neodendám. Je to erotický zážitek.

Chcete to zkusit? - Pak mě zastavte. - Dobře. Jen je trochu... - To je ono. - Líbí se vám to? Tohle vypadá jako pingpongový stůl ale předpokládám, že jde o nějaké přísně tajné... Přesně tak. Nemůžu o tom mluvit. - Je to pingpongovej stůl, že jo? - Kdo ví... Toto je protibombový oblek, který si na sebe manipulant bere, když musí zvolit manuální přístup.

- Může vás ochránit? - Zachránil už spoustu životů. Dobře. - Měl bych v něm dělat monology. - To byste měl. Když se vám nepovede fór, je to, jako by vám v ruce vybouchla bomba. Úplně stejnej pocit. Sám tady chlapům často vyprávím dle mého úžasné vtipy. - Můžete mi nějakej říct? - Určitě. Takže... Víte, jaký je rozdíl mezi chlápkem na jednokolce a cvokem na bicyklu?

- Nevím. - Kolečko navíc. Rozumím. Odvolávám vás z funkce. - Vracíte se zpět do Států. - Vidíte? Zabralo to. Pošleme vás... Zapněte mě, hoši. Teď přijde to těžký. - Takže tohle má bejt lehký?

- Ano. Tu kůži mi přišijete zpátky. - Takže teď vážím o nějakých 50 kilo víc? - Přesně tak. Tomuhle obleku se říká Chris Christie. Je to překvapivě pohodlný. Většina lidí v tom asi chodí nějak takhle. Už jste viděli někoho dělat tohle? Smůla! Bradley Kline.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan téměř kdekoliv, ... nej show co znam. Samozřejmě díky tomu jakej Conan je, ... je uplně jedno kde je a je to vždycky závava.

00

Odpovědět

ten vtip je malicko blbe.. :)

jaky je rozdil mezi chlapkem ve smokingu na kole a tulakem na trikolce?

(guy in tuxedo)

kolo a oblek viz nize...

08

Odpovědět

Není blbě, jen je obměněn, aby tam byl aspoň nějaký dvojsmysl. Když je vtip převeden na "kolečko navíc", tak snad nehraje roli, jestli má ten chlap kvádro. ;-)

142

Odpovědět

+BugHer0no pro ty co se sem chodi nejenom bavit ale i ucit tak ma.. a proto je pro mne lepsi bicycle a tricycle, hobo, tuxedo tak jak to tam je a nez jednokolka - kde jsem ziskal dojem ze je prave tuxedo... a kolo a trikolka prece ma taky kolecko navic...
kazdopadne i tak je super ze prekladate a nerad bych aby jste moji pripominku brali negativne (presto ze mam nick rypal)

01

Odpovědět

zajimalo by me jak tohle funguje.. jestli si ho tam sami pozvou .. a proc

100

Odpovědět

Oblek jsem měl na sobě párkrát, je to fakt těžká kráva :-D Navíc ten pocit mí na sobě dva a půl mega je moc fajn, dražší oblek by byl už jen ze slovenského tifónu. Je tam taková šňůrka, za kterou zatáhnete a celé to z vás spadne. No a sehnout se pro něco je peklo.

V některých filmech si můžete všimnout, že pyrotechnici v tomto obleku od bomby neutíkají, ale couvají. Je to proto, že veškerá ochrana je vepředu.

170

Odpovědět

A jaký je rozdíl mezi n****m a kýblem sraček?
...
kýbl

#offensivejokes

5137

Odpovědět

hodně trapný

1714

Odpovědět

tvoje máma

1712

Odpovědět

mam pocit ze pri tom vtipe hovori o bicykli a nie o motorke, mozno preto to moc nedavalo zmysel :)

27

Odpovědět

Ano, hovoří o kole, ale já dal motorku, protože u kola mi přišlo ještě divnější dávat jako rozdíl kolo. Nicméně PetrD níže píše, o co šlo v originále a na tom kole/motorce nezáleží. Jde o narážku na attire = oděv, a tire = kolo.

112

Odpovědět

Komentář na YouTube:
„The most copyright avoiding Star Wars theme..“ :D

1921

Odpovědět

j taky mi to prislo jako prehazene kousky star wars hymny

90

Odpovědět

dozer conan

09

Odpovědět

Je tady nekdo homosexual ?

618

Odpovědět

tvoje máma

702

Odpovědět

Chape nekdo ten vtip? :D

251

Odpovědět

tvoje máma

1423

Odpovědět

Je to dvojsmyslný vtip - attire = oděv, a tire = kolo

240

Odpovědět

+PeterDJe to dvojsmyslný vtip a navíc ztracen v překladu.

310

Odpovědět

Taky by mě zajímala pointa :D

02

Odpovědět

Je to trochu něco jiného, než říkal, ale v podstatě tenhle vtip:

Whats the difference between a hobo on a unicycle and a man in a suit on a bike?
– Attire

A význam, jak říkal PeterD: bezdomovec/chlápek v obleku a kolo.

140

Odpovědět

Jo, taky jsem to musel hledat, někdo se na to ptal na YouTube, ale prostě to stejně nebylo nijak extra vtipný a mně se bohužel nepodařilo vymyslet adekvátní a dvojsmyslný český ekvivalent...

62

Odpovědět

+BugHer0Co bys řekl třeba na:

Jaký je rozdíl mezi chlápkem na jednokolce a cvokem na bicyklu?
– Kolečko navíc

620

Odpovědět

+BugHer0To je docela dobrý. S dovolením přepíšu. ;-) Díky.

111

Odpovědět

Ten vtip je ztracen v překladu.

10

Odpovědět

+KubT47Jo, rozuměl jsem totiž "bomb" místo "bum". Zkusím ještě popřemýšlet o lepším překladu, ale tyhle vtípky jsou v češtině stejně většinou míň vtipný. Aspoň mně osobně přijde, že Amíci se těm vtipům založeným na tom, že něco zní jako něco jinýho, smějou mnohem víc než my. :-D

91

Odpovědět

Příště by to chtělo Pewdiepie, který u něho teď byl. :)

871

Odpovědět

To nevím. Mně osobně jeho humor absolutně nesedí a v rozhovoru už jsme ho tady na VČ zkoušeli a podobný názor měla většina návštěvníků webu. ;-)

864

Odpovědět

Je to vlastne trochu az smutne, ze niekto ako on sa vobec moze dostat az ku Conanovi.

338

Odpovědět

Já Pewdiepie nijak nesleduju a v podstatě mě ani nezajímá, jen nechápu ten hate kolem něho. To lidi prostě nemají rádi jeho styl natolik, že ho až nesnáší? Nebo závist, že vydělává tolik, co vydělává, "jenom" seděním u kompu a točením videí? Nepřijde mi, že by byl nějaký pitomec jako, řekněme, Justin Bieber.
A nevím, jestli je tak extra divné, že Conan udělá rozhovor s nejodebíranějším YouTuberem světa…

303

Odpovědět

+Lynxne, lidi mu závidí, že našel relativně snadnou cestu jak vidělat velký prachy... holt závistivci jsou všude... já pewa taky nějak moc nemusím (jako všechny letsplayery), ale viděl jsem pár jeho videjí, kde hrál nějakou super neznámou bizardní a stupidní hru a docela jsem se bavil... navíc jeho fandové ho milují a pew dává obrovský prachy na charitu, takže nevidím důvod proč ho nějak extra nesnášet... ale nevím, proč by to mělo být tady na VČ, člověk co pewa sleduje na YT stejně asi umí anglicky, tak se může podívat i na video kde byl pew u conana v originále...

213

Odpovědět

+LynxJá nepatřím mezi ty, kteří ho nesnáší. Jen mi nepřijde jeho humor vtipný, spíš hodně primitivní a obecně moc nemám rád tyhle výstřední let's playery, u kterých musí neustále někdo vysvětlovat ostatním, proč jsou tak úspěšní a vtipní a originální...

233

Odpovědět

+LynxJinak teď jsem na ten úryvek s ním od Conana koukal a zjistil jsem, že s ním bude natáčet Clueless Gamera, takže ten se tu nejspíš objeví. ;-)

183

Odpovědět

+LynxSouhlasím. Pewdiepie se chová k fanouškům s respektem a často to s nimi má i dost těžké. Vždy se chová normálně. Ne jako ten hermafrodickej pololesbič přeoperovanej z ženský na ženskou s transplantovanejma rybíma genitáliema Bieber.

102

Odpovědět

+LynxOno to tak má asi každý vyjma těch, kteří ho sledují a odebírají :D

Nevím. Pro mě naprosto nezajímavé, proto to ani neřeším

20