Conan na návštěvě v Taco BellCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:895
Počet zobrazení:14 819

Jeden z Conanových zaměstnanců, Chris Hayes, zbožňuje jídlo z fast foodového řetězce Taco Bell, a tak se Conan rozhodl, že mu udělá radost a vezme ho na malý výlet. Výsledkem je toto nové video, ve kterém se Conan a Chris vydali do samotného sídla Taco Bell. Těšte se na několik zákulisních dobrot, sexy Asiatku, Conana v křečích a především spoustu zábavy!

Přepis titulků

Tohle je vedoucí našeho IT oddělení Chris Hayes. Sebevědomí mu nechybí. - Je to sympaťák. - Dvojče Mr. Propera. Přesně. Je to sympaťák a počítačový mág. Chris má stůl nedaleko od mé kanceláře a pokaždé, když jdu kolem, cpe se jídlem z Taco Bell. - Na mou duši. Je tím fast foodem naprosto posedlej. - Jo. - Uznává jedině Taco Bell.

- Jo. Všichni si z něj kvůli tomu děláme srandu. A proto mě napadlo, jestli bych pro něj nemohl něco udělat. Něco, co by mě nestálo ani vindru, a jemu udělalo velkou radost. Rád bych využil svou neskutečnou moc, kterou v šoubyznysu mám. Nakonec jsem dostal nápad a udělal jsem tohle… Chci pro tebe něco udělat, protože plním lidem jejich přání. - Jsem ten moderátor... - Znám tě, ale tohle sedí spíš na Ellen. Ellen je podle tebe štědřejší?

Dobře. Na Ellen nemám, ale něco jsem vymyslel. Vezmu Chrise do sídla Taco Bell v kalifornském Irvine. Dopřejeme ti nefalšovaný Taco Bell zážitek. Pojď na mou hruď. Nemusíš tak silně. Takže se teď půjdem mrknout do tohohle maličkého stavení... v podobě sídla Taco Bell. - Jsme v malé mexické vísce. - Jdem na to. - Katie Garner, dobrý den.

- Těší mě. - Jste vedoucí marketingu v Taco Bell. - Ano. Dopřejete Chrisovi nefalšovaný Taco Bell zážitek? Ano, máme dost zarytých fanoušků, kterým jsme schopni nabídnout výjimečný program. Mohla byste definovat pojem "zarytý fanoušek"? Kolikrát týdně musí zarytý fanoušek jíst v Taco Bell? Nejméně tak dvakrát týdně. Dvakrát?

Chris u vás jí třikrát čtyřikrát týdně. Pokud to chcete posunout ještě dál, musíte si nechat udělat tetování. - Někteří mají tetování Taco Bell? - Ano, a není jich málo. - Nechal by sis udělat tetování? - Stoprocentně. Mike Tyson má potetovanej obličej. - Nechal by sis vytetovat logo Taco Bell na obličej? - Na obličej ne. Co kdybys za to měl nadosmrti jídlo v Taco Bell zadara? Stojíme v muzeu Taco Bell. Na co se to díváme? Tohle je cihla z jedné z prvních poboček Taco Bell v San Brunu.

To jsem si oddychnul. Bál jsem se, že to je první verze tacos. To by byl průser. Crunchwrap si dávám minimálně jednou týdně. Prodává se i snídaňová verze. - Čím se liší? - Takže... - A můžete se mi přitom dívat do očí? - Můžu. - Dobře, mluvte. - Takže míchaná vajíčka... - Romantickou hudbu, prosím. - Míchaná vajíčka.

- ...směs tří různých sýrů... brambory... klobása... a krémová omáčka z papriček jalapeño. To vše zabalené v tortille. Dnes poznávám svou nastávající. Šel bych za tebou až na kraj světa. Dovnitř si můžete přidat i skořicové potěšení. To neříkej. Nebo si to špatně vyložím. Teď stojíme před testovacím panelem, kam chodí zaměstnanci ochutnávat naše jídlo.

Je to tu boží! Vážně. - Ale práci už máš, jasný? - Já vím. Bohužel. Dobře. - Jak vám chutná? - Teprve se na to chystám. - Můžeme vás točit? - Jasně. - Nechci bejt za úchyla. - Ale nejdřív si to musím pokapat... - medem.

- Bože můj. Dobře, dobře. - Drž mě. - Je to medová omáčka jalapeño. Dobře, už si ji tam kápnete? Můžu? Nerada bych to měla na sobě. To by přece nevadilo. Jenom malá nehoda. - Dívejte. Není to lahoda? - Bože můj. Jo. - A teď to... - Slíznu si to z palce. Kristepane! Máte tu někoho, kdo sleduje lidi při jídle?

- Jo. - To by mě bavilo. - Pojďme na to. - Už to dělám. - Ne, myslím z druhé strany. Takže tady vidíme lidi, kteří právě přišli ochutnávat. - A tohle je... - To je Janell. - Janell! - U jakýho sedí čísla? - U šestky. - U šestky? Jen po vás budu pokukovat. - Pěkný. - Vůbec z vás nemůžu polknout. - Dobrý den, Missy.

- Těší mě. - Vy vedete inovační kuchyň? Dneska ano. Tohle je zbrusu nová neozkoušená Quesalupa. - Ještě se ani neprodává. - Přesně tak. A my ji teď máme šanci ochutnat. Do toho. Jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy jedl. - Líbí se vám název Quesalupa? - Ano, hodí se k tomu. Já v tom pořád slyším "lupus". To mě znervózňuje. "Máte systémový lupus.

Měl byste se léčit." - Nuže, je načase, abych taky ochutnal. - Do toho. Dobrota. Můžu si usrknout ještě trochu téhle klaunské paruky? - Můžeme podávat dezert? - Dezert? Ano. Skořicové provázky jsou u nás zažitou klasikou. - Jsou křupavé... - Pardon, pardon. - Missy tu vede prezentaci.

- Já vím… A vy se tu v klidu futrujete. - Pardon. - Můžete. Takže skořicové provázky jsou zažitou klasikou. Mají dlouhou tradici. Ty si je cpeš potají do chřtánu? Že se nestydíš. Omlouvám se, takže tohle je DNA šroubovice... kterou jste hodili do friťáku a vystřelili ze skořicovýho děla? - Čí DNA právě jím? - Jíte skořicový provázek. Hmm, to bude Thomas Jefferson.

- Můžeme pokračovat? - Samozřejmě. Můžete si zkusit připravit vaše vlastní chuťovky. Každý, kdo mě zná, ví... že jsem odborník... na mexickou kuchyni. Mám několik nápadů. Doufám, že se vám budou líbit. Vím, že rádi podáváte jídlo v tacos nebo v quessadilách. Ale opomínáte jeden z nejproslulejších gastronomických vynálezů... Kornoutek.

- Tohle je budoucnost Taco Bell. - Dobře. - La Cona! - La Cona. La Cona. - Chrisi, máš rád Burrito Supreme? - Mám. - Už jsi ho jedl při řízení? - Jo. - Celkem fuška, viď? - Jo. Fajn, mám tady řešení. Začněte prodávat tohle.

Kdysi to byl držák na harmoniku. Je pro burrita jako dělaný. Rád bych přepnul na jiný rádio. Výborně. Také bych vám rád představil svůj nový pokrm. Irské taco. - Nemůžu se dočkat. - Oficiální název je O'Taco. Zelí. Bramborová kaše.

Hovězí pečeně. Nešetříme. A na závěr má oblíbená omáčka... Gril, prosím! To je dobrůtka! Skvělé O'Taco od Taco Bell. Zajeďte si pro něj na druhý konec duhy! To máme další fast food řetězec, kde se mnou příště vyrazí dveře. Chci vám moc poděkovat.

Jseš spokojenej? - Neskutečně. - Dobře. - Parádní den. Máš padáka. Mějte se! SPÍŠE NECHUTNALO SPÍŠE CHUTNALO Dámy a pánové, to byl Chris Hayes! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak super díl

00

Odpovědět

U toho asiata s volantem jsem se málem zadusila smíchem.. :D

00

Odpovědět

vy jste zrušily uterní vysílání Connana?

00

Odpovědět

Tak ten asiat na konci mi totálně roztrhal sánky :D :D

60

Odpovědět

toto bola super časť :D

80

Odpovědět

kuchařka kočka

140

Odpovědět

Podívám se na to jen kvůli té SEXY asiatce, tak mě nezklamte

60

Odpovědět

Wow, kolik za to museli zaplatit, Conan musel říct 'Taco Bell' každých 15 sekund?

619

Odpovědět

I play abc lee song and I deserve challanjour, but still stuck in taco bell, gg.

24

Odpovědět

7:05 Wtf, ta ženská má nejširší ramena z těch 4 lidí :-DDDD

691

Odpovědět

I love Taco Bell

02

Odpovědět

Po dlouhém sledování Craiga je tohle slabej průměr....

1867

Odpovědět

2:32 vyzerá jeden z tých obrázkov ako Conan

40

Odpovědět

ten konec byl teda skvělej!

251

Odpovědět

zdálo se mi, že měli dost předpřipraveného materiálu... někam ustoupila conanova improvizace, ale nemůžu říct že mi to nelíbilo, právě naopak :D :D

381

Odpovědět

Conan a improvizace? Leda tak u Clueless Gamer a částečně samozřejmě ve studiu při rozhovoru.

422
Další