Ochutnávka z Conana v IzraeliCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:11 927

Conan nedávno vyrazil do Izraele a natočil tam další speciální epizodu s příhodným názvem Conan v Izraeli. Vzhledem k vypjatým vztahům mezi palestinskou a izraelskou komunitou jde zřejmě o dosud vůbec nejrozporuplněji přijímaný cestovatelský speciál. Nicméně konečný výsledek bude teprve dnes odvysílán na americké televizní stanici TBS a na překlad těch nejlepších videí se můžete těšit již příští týden, takže budete moci sami posoudit, jak Conan výlet do Izraele uchopil a jestli vás bude bavit.. 

Přepis titulků

Speciální epizoda s názvem Conan v Izraeli bude odvysílána již zítra. Ano, uvidíte ji už 19. září ve 22 hodin, v hlavním vysílacím čase, na TBS. Jo! Vydal jsem se... Vydal jsem se na spoustu míst a zažil spoustu věcí. Tady máte malou ochutnávku z mé návštěvy Mrtvého moře. Páni!

Úplně cítím, jak všechna ta sůl mé tělo transformuje. Z mého penisu je najednou nakládaná okurka. - Ty jsi tu s přítelem? - Ne. Fajn, tak jsi tu se mnou. Prý tady nesmím nosit šperky, tak jsem sundal snubák. To znamená, že v Mrtvém moři nejsem ženatý. Proč jste celý od bahna? Bahno z Mrtvého moře v sobě má spoustu minerálů a tak.

- Takže je dobré se jím potřít? - Jo. - Dělá to něco? - Prý je to fajn a pomáhá to. Líbím se ti? Vypadám jako pohledný izraelský muž? Rozhodně pohlednější než bez toho bahna. - Jsem upřímná. - Já vím. Takže potřený bahnem vypadám líp než tak, jak mě Bůh stvořil. Půjdu se tamhle vybrečet. - Promiň.

- Na to už je pozdě! Bylo vidět, že jen flirtovala. Více uvidíte v našem speciálu Conan v Izraeli už 19. září na TBS. Celou řadu bonusových videí najdete na teamcoco.com/Israel. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nuda

12

Odpovědět

Jews Rulezzz!!!
Židovky sú kočky :)

224

Odpovědět

Než sem klikl na video, myslel sem že tam s ním je Gal Gadot škoda no :D

300

Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0A mohli byste přeložit tohle? :-D
Gal Gadot’s adorable broken english

00

Odpovědět

Židopakabra ? Vážně ? je to spiknutí.

00

Odpovědět

Místo tohohle relativně zbytečného teaseru jste mohli radši přeložit Jackieho Chana

93

Odpovědět

...i kdyby to bylo němý.

00

Odpovědět

Dobrá šťáva :D

22

Odpovědět

Conan mě v poslední době štve jak je politicky jednostranný a začíná si to vše pěkně prosazovat ve své show.. Nejvíc mě zatím naštval s Mexikem, doufám, že tady nebude řešit opět něco co mu někdo napíše, protože v poslední době jeho názory na svět a rádoby vtípky, které urážejí každého člověka s jiným názorem mě opravdu nebaví .

1629

Odpovědět

Musím s vámi souhlasit. Conan v Mexiku byla slabota. Conan na Kubě, nebo v Armenii je pro mě top.
To Mexiko bylo slabý. Navíc ten bývalí mexický prezident se choval jako hulvát, a někteří to tady ještě pochvalovali. Nejsem zastánce Zemana, ale na něm by nenechali nit suchou.

20

Odpovědět

crybaby snowflake :((( muh freedom of speech, ale iba ked mozem ja vtipkovat a urazat, ze ? :)

10