Conan recenzuje hru Call of Duty: Advanced WarfareCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:885
Počet zobrazení:13 543

Po dlouhé době (nepovedenou recenzi plavání s Michaelem Phelpsem nepočítám) je tu další plnohodnotná epizoda Bezradného pařana! Navíc vyšla teprve včera, takže je úplně nová a představí vám úplně novou hru s názvem Call of Duty: Advanced Warfare. Conan si dneska pořádně zařve a zastřílí, přijde o ruku, navštíví pohřeb a pokusí se překonat největší výzvu svého života v podobě přeběhnutí frekventované ulice. Zamrzí snad jen absence závěrečného hodnocení. Přesto přeji příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Ahoj, Conan O'Brien se vám hlásí s dalším vydáním Bezradného pařana. Dámy a pánové, dneska to bude bomba. Call of Duty: Advanced Warfare. Vyvěste telefon... To už se dneska nedělá, protože jsou nový telefony. Měl jsem radši mlčet. Jen chci říct, že se máte na co těšit. - Připojí se ke mně můj herní parťák, pan Aaron Bleyaert.

- Zdravím. Pěkná košile. Netušil jsem, že skládáš ručníky v nóbl lázních. - Fakt ti sekne. - Díky. - Kde to jsme? - Jsme v roce 2053. Jmenuje se to Advance Warfare, takže uvidíme spoustu zbraní z budoucnosti. Jednou z nejlákavějších věcí na téhle hře je EXO oblek. Budeme na sobě mít jakýsi robotický exoskelet. Ten oblek má jednu malou vadu. Nedá se v něm dejchat. - Už to začínám cítit.

- Přesně k tomu jsme se upsali. To je náš kámoš Will. Severní Korea napadla Jižní Koreu a my jí jdeme pomoct Severní Koreu porazit. Proč do toho zasahujem? - To nevím. - Už zase. Proč musí Amerika do všeho strkat nos? Severní Korea napadla Jižní Koreu. Dobře. Jižní Koreo, hodně štěstí. Zlom vaz. My jdem radši postavit pár mostů na středozápadě. Jsme v malém podu, který vystřelí z letadla.

Tady jsme. - Jsme uvnitř? - Jo. Právě nám sejmuli loď. Špatnej plán. Kdo ho vymyslel? Zmáčkni X. Tenhle knoflík, tenhle. - Pořádně! Pořádně! - Co to dělám? Jo. Dělej! Páni! Kterým knoflíkem to ukončím? Potřebuju knoflík: "Kašlu na to, jdu radši studovat práva."

- Musíš jít dovnitř budovy. - Jo. - Tamhle... - Ježiši. - Co? Zapomněl jsem, jak se chodí. Nevadí. Stačí držet furt dopředu. - Musíš jít do té střelby. - Proč bych měl lézt do přestřelky? To je laserovej zaměřovač, nebo tam někdo dělá prezentaci? Zastřel je. Drž LT a k tomu zmáčkni RT. Zabil jsem dva borce! - Můžu to už vypnout?

- Ne. - Jak mám jít dopředu? Bože! Slyším nějaký hlasy. - Umím severokorejsky. Můžu jim domluvit? - Ne. Víš, jak zní severokorejština? Jako jihokorejština s bostonským přízvukem. A je z vás fašírka! - Teď musíš dvakrát pomačkat A. - Jo. Uvidíš, jak ti to Áčko pomačkám. - Tohle je nálet dronů.

Letí jich na tebe víc. - Co mám dělat? - Běž k tomu náklaďáku. - Musím k náklaďáku! Zmáčkni X, zmáčkni X. Jsi ve střelecké věži, střílej na ty drony. Už letěj, už letěj! To bylo boží! Nejlepší zážitek v celým mým životě. A to jsem byl u porodu obou svých dětí. Ty bláho. - Je toho tam víc?

- Jo, odehráli jsme jen prvních pět minut. Prvních pět minut? - Tamhle je ta loď. - Ta to má spočítaný! Will Irons je tvůj nejlepší kámoš. Musíš mu dát ty nálože, co jsme sebrali. Podej mi ty nálože. Honem. Uvízla mu tam ruka. Kašlem na něj. Mizím. Musím tě opustit. Jak ho tam nechám?

- Musíš okamžitě skočit! - Já bych rád. To nic. Uvidíme se na druhý straně. Na jaký druhý straně? Co to mele? Tak počkat. Nemám ufiklou ruku? Ajaj, ten jeho pohled se mi nelíbí. Přišel jsem o ruku. Seber tu ruku! Seber tu ruku! Proč ji nevzal?

Mohli ji dát k ledu. Je načase rozloučit se s vojínem Williamem R. Ironsem. Tady je rakev. Docela pěkná. "Stiskni X k uctění památky"? Co to má bejt? Taková hovadina. Spíš bych uvítal knoflík pro: "Říkal jsem si, že tu třeba někoho sbalím. Ten mrtvej chlap mě nezajímá." - Stiskni X k uctění památky. Mám to udělat? - Jo. Tak jo, jdu na to.

Jsem z toho úplně naměkko. Můžeš se porozhlédnout kolem. Dívej, jak blízko u něj stojím. Musí z toho bejt nesvůj. Hele. Dívej. Za jak dlouho si všimne, že stojím moc blízko? Už mu to začíná bejt nepříjemný! Tamhleto je vdova? Co kdybych za ní zašel? - Kdo je tohle? - Má divný ruce. Asi místní pěstitel řepy. Dívej na ty rudý tlapy. Myslíš, že mě ta vdova pozná?

Dělej něco! Můžu nějakým knoflíkem říct: "No co, tak jseš zas svobodná"? - Divnější věc jsem v životě nedělal. - Můžete na slovíčko, vojíne Mitchelle? Panebože, to je Kevin Spacey! Prý jste byl Willův nejlepší přítel. A vy jste Kevin Spacey. Hraje Jonathana Ironse, šéfa soukromé vojenské firmy. - Dal mi vizitku?

- Jdeme do tábora. Atlas nás vyslal na misi. Naverbovali tě a dali ti robotickou paži. - Já mám robotickou paži? - Jo. Stůj, to jsou záporáci. - Tos mi měl říct hned! - Promiň. Jo, výborně. - Příště mě upozorni. - Promiň. Myslel jsem, že to jsou nějaký blbý táborníci. Ne, v tom táboře držej prezidenta jako rukojmího. - Co se to děje? - Střílíš do stromů. A teď do nebe.

- To je lepší, jo. - Jo. Jo! Tak kde je prezident? Sleduj to mlíko. Mlíko je mrtvý. Jdu dál. Hezky, hezky. - Zachránil jsem prezidenta. Viděls? - Byl jsi boží. Fakt boží. - Teď ho odtamtud musíš dostat. - Tamhle je auto! Tak jo, utíkej k tomu Humvee. Honem k němu a pak zmáčkni X. Máš něco s rukou.

To ne! - To ne. - Co se stalo? - Sakra. Ne! Konec. Selhání výbavy se nedá omluvit. Aha, byla to jen výcviková simulace. - Hele! - To ta jeho paže. Měli jsme počkat. Ta paže pro mě má větší cenu než celá naše základna. To mu nemůžou spravit oči?

Když mi dali novou ruku, nemůžou dát Kevinu Spaceymu oči se špetkou života? Sehnali jednoho z nejlepších herců na světě a pak mu daj oči kapra, kterej leží už třetí den v lednici. Tady můžete vidět pokročilou vojenskou techniku. Zato ty nevidíš vůbec nic! Máš leklý oči! Teď jsme ve výcvikovém středisku Atlasu. - Nechám si spravit tu ruku.

- Tak jdi to týhle místnosti. Mít tuhle robotickou paži doopravdy, tak trávím celý dny zavřenej na kolejích. Chystáme se na misi do Nigérie. Ty, Gideone, volal nám The Edge z U2. Prej mu máš vrátit čepici. Stěr! Musíme se dostat na druhou stranu ulice. Přeběhni přes ulici. Hezky! Proč jezděj lidi ve válečný zóně pořád do práce?

Měli by si nechat vyrobit značky. Značky s nápisem: "Projíždíte bitvou!" Přeběhni přes ulici. Tohle město má rozsáhlou síť městské... Au! Autobus mi přejel palici! Slyšeli už o přechodech? Přeběhni přes ulici. Jako bych se nesnažil. - Jdu na to.

- Jo, jo... To ne! Dokonce ani když tam ležím, žádnej řidič nezpomalí. - Přeběhni přes ulici. - Sklapni! Jdu na to. - Přeběhni přes ulici. - Trhni si nohou! Už běžím! Ne! Budu tu sedět, dokud tu ulici nepřeběhnu. Už jsem v půlce! - Přeběhni přes ulici.

- Sklapni! Drž už hubu! Ne! - Bože můj. - Nic těžšího jsem v životě nedělal. Fakt? Přeběhni přes ulici. Jak že se běhá? - Přeběhni přes ulici. - Jo, jo... Počkej, dívej na to. Je tady most, po kterým se dá ta ulice v klidu přejít. Maj tu nadchod pro chodce!

Ty blbej matláku! Podívej se. Přecházím přes ulici. Přecházím přes ulici! Jo! Konečně jsem přešel přes ulici! Call of Duty: Advanced Warfare. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Debílci, proč chcete hodnocení od někoho jako je Conan?
Fakt recenzent vy b***y...

06

Odpovědět

Všiml si někdo toho, že se mu nahoře vpravo počítaj ty přechody přes tu silnici? :D

53

Odpovědět

Tuším že jsi toho všiml asi každý.

272

Odpovědět

Kdo nevi - tak Clueless Gamer je ten Aaron .. a napriklad ted hraje online Dragon Age INquisition.. nechapu kde vzal demo :)

http://www.twitch.tv/teamcoco

00

Odpovědět

Měl jsem v plánu si tu hru koupit, ale když nebylo na konci hodnocení, tak na to prdim, nevěděl bych, do čeho jdu

291

Odpovědět

Doufám že to byl sarkosmus, páč hodnocení od debila, co nepřejde ani ulici v cod stojí za hovno. Je to amatér, co by ti tak řekl?
"Best game ive ever plaeyd. Buy it guys! Thanks for money Activision"

04

Odpovědět

Tak dnes bohuzel jen 9/10 chybelo zaverecne hodnoceni :-)

72

Odpovědět

Doufám že to byl sarkosmus, páč hodnocení od debila, co nepřejde ani ulici v cod stojí za hovno. Je to amatér, co by ti tak řekl?
"Best game ive ever plaeyd. Buy it guys! Thanks for money Activision"

00

Odpovědět

+Trueman vikyy98Běž se dívat na český youtube šašky a tahej se u toho za pindíka, děcínko D

00

Odpovědět

Cod se hraje kvůli singleplayeru (hackři) a BF zase kvůli multiplayeru :D (nadsázka)
Jinak mě chybělo tradiční hodnocení a pro rejpaly ta pasáž,kde nemohl přeběhnou přes silnici bylo tím že Conan nevěděl jak běžet ve hře a důkaz že je to tak,stačí jen znovu kouknout voják na něj v určiti čas volal go go go nebo něco podobného měl jen přeběhnout silnici

19

Odpovědět

Co se mě týče tak jsem hrál z CoD jen 1,4 a asi nějaký MW (pamatuju se že jsem sjížděl řeku na člunu a pak jsme se někde rozmlátili a já trefil jednoho borce kudlou do oka). Jinak mě CoD ani Battlefield nikdy moc neoslovily.

46

Odpovědět

MW2 - tam pronásleduješ generála Shaperda po řece a nakonec si vytáhneš kudlu ze břicha a z posledních sil mu jí hodíš do xichtu

PŘÍBĚH CODKA
https://www.youtube.com/watch?v=MiCxxkRX9fc

10

Odpovědět

Pasáž s přecházením cesty mi připomněla Froggera.. :)

291

Odpovědět

Vsetci tu na Advanced Warfare nadavaju, ale nikto nespomenie, ze na Modern Warfare 1+2 ste si honili ciciny... keby ste niekedy vyrobili taku uspesnu hru, tak by ste tiez na takej znacke ryzovali co to da.. Vsak je dobre, ze skusili nieco, co este nevytvorili, hadam by vas nebavilo stale to iste dokola..

1946

Odpovědět

Problem je prave to, ze aj tak je to stale to iste dookola.

313

Odpovědět

Vždycky mě pobaví příspěvky, které postrádají logiku ve své úvaze a nakonec si sami sobě ještě k tomu protiřečí :D

278

Odpovědět

+R3div com si protirecim? ty trtko premudrely

740

Odpovědět

Radši se nevyjadřuj debile, jsem omezenej kretén z***e zasranej.
Víš p**u blbe. Zabiju tě

nemá cenu rozumě argumentovat.

00

Odpovědět

Já si to chtěl včera zahrát a skončil jsem u hlášky, že mám starý procesor a ani jsem to nezpustil, přitom se nedá říct, že by grafiku nějak zvlášť vylepšovali. Tak jsem si na Youtube našel video z celé hry, to mělo 5 hodin. Z toho jsou půlka cutscény, kde se hráč jen divá co se děje. Takže jak už je zvykem, je to asi nejlepší akční "film" roku, ale hra to dobrá není. Navíc kampaň jen 5 hodin, to je fakt děs za tu cenu. A argument, že je to hlavně o multiplayeru... jestli je to tak, tak ať prodávájí za 1/3 ceny jen multiplayer nebo to udělají f2p, 5 hodin kampaň je fakt směšná

294

Odpovědět

Fakt tyhle hry nejsou vůbec žádná výzva. Evidentně by to bez problému dohrál i takovej herní antitalent jako Conan. Bohužel hry už v minimálně 90% nejsou o hratelnosti, ale jen o grafice. Tak ať si to všichni užijou a já si zůstanu u svojí 15 let starý Zeldy a ještě staršího Maria :-)

415

Odpovědět

Stačí držet W.
Ve střílečce je mise na pohřbu.
Ve střílečce je mise přejití silnice.
(Jasně, je to vytržené z kontextu, ale vtipné to je.)
Conan se konečně choval k Aaronovi přátelsky.
K tomu, že za to dostává peníze - tady to bylo v pohodě, ale u některých jiných her to je dost znát, že to musí chválit. Jasně že při tom udělá nějaké narážky, ale většinou jde o vtipné momenty, které nijak nekritizují hru.

371

Odpovědět

Conan neumí přecházet přes cestu? Maminka ho neučila, že se má napřed podívat, jestli něco nejede? Trochu debil, ne?

2047

Odpovědět

postradam logiku v tvojej uvahe

1510

Odpovědět

+sufurkyTa logika je, že on tam prostě vběhl a koukal se dopředu (dokonce mírně vpravo).
Stačilo, aby se díval vlevo a našel skupinu případně mohl kličkovat.

152

Odpovědět

přesně tak .. tuhle misi jsem udělal na poprvé .. stačí dodržovat zásady správného přecházení přes hustě projíždějící dálnici = koukat na obě strany

11

Odpovědět

Recenze vtipná, jen si říkám co všechno CoD nemusí udělat aby si je ještě někdo vůbec koupil, s tím jak blejou jeden díl za druhým..

93

Odpovědět

chybí mi tam závěrečné hodnocení.. takže..

HAHAHAAAA - vynikající

333 - dobrý

Meh - průměrný

Tennesse - špatný

takže, bych toto video ohodnotil jako Tut Dela Frut..

18618

Odpovědět

Tvuj komentar me rozesmal vic nez Conanova recenze :D BRAVO !!! I ted kdyz pisu tenhle koment nemuzu z toho Tut Dela Frut :D

1531

Odpovědět

Tut Dela Frut..že by Joey a jeho lekce francouštiny? :D

292

Odpovědět

Mým snem bylo vždy mít více než 100 palců a dostat se jako top komentář na FB, děkuji všem kteří mi pomohli splnit si sen!!

Hlavně tedy své rodině, svým přátelům, svým fanouškům a svým úhlavním nepřátelům, adminům.

172
Další