Conan technikem kabelové televizeCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:9 639

Dnes tu pro vás mám jedno starší video z období, kdy Conan po pauze přešel z celostátní NBC na kabelovou TBS. Ve videu uvidíte, jak se zaučoval na pozici technika kabelové televize, aby zjistil, jak vlastně ta kabelovka funguje a kdo jsou její diváci.

Přepis titulků

Všem neustále říkám, že se mi na kabelovce vážně líbí. Baví mě to a naprosto jsem se do toho ponořil. Je to pro mě nový život. A tak jsem se toho chtěl o kabelovce dozvědět víc. Proto jsem nedávno navštívil místního poskytovatele kabelové televize. Abych věděl, o co tu běží. Když mám dělat na kabelovce, musím vědět, jak to frčí. Vzal jsem s sebou štáb a takhle to dopadlo. CONAN O'BRIEN: TECHNIK KABELOVÉ TELEVIZE Zdravím vás z centra pro kabelovou televizi společnosti Time Warner.

Tohle je Don. Done, ty jsi školitel techniků? - Přesně tak. - Nevím, jestli znáš můj příběh. Dlouhé roky jsem pracoval v celostátní televizi. A pak... Víš jak... Prostě se stalo pár šíleností. A já skončil na kabelovce.

Zničehonic, ale jsem v pohodě, nevadí mi to. Jsem na kabelovce rád, nedělá mi to problém. - Dáš si? - Ne, děkuju. Jmenuji se Conan O'Brien a ode dneška jsem členem vaší rodiny. - Co vy na to? - Jo! - Koho zabijeme? - Celostátní televizi! - Kdy ji zabijeme? - Teď! - Koho zabijeme?

- Celostátní televizi! - Kdy ji zabijeme? - Teď! A jak ji zabijeme? Ha! - Jsme na výcvikovém placu. - Ano, přesně tak. Tohle je parádní. Pohoda. Nebojíte se, že uklouznete... a s rozkročenými nohami narazíte na sloup místem, které si... - Bojíte se, že bych mohl dostat pořádnou ránu do koulí.

- Ano, pane. No a? Je tu spousta rizik... Ještě nelezte. - Ještě nikam nelezte. - Dobře. Musíte být seznámen se spoustou bezpečnostních zásad, než vás nechám vylézt nahoru. Jinak by vás mohlo leccos nemile překvapit. Takže si nacvičíme... Ještě ne. Nejdřív si zkusíte vylézt jen kousek, abyste věděl, co od toho čekat.

Takže se... Ne, počkejte. Poprosím vás, abyste udělal jeden krok dozadu. Sledujte! - Jelikož jsem rebel, seskočím odsud na zem. Můžu? - Ne. - Vždyť je to kousek! - Ne, sestupte až na zem. Nehrajte si na hrdinu. Teď si zkusíte vylézt na stožár normální výšky. Dobře, ale je asi třikrát tak vysokej.

Na to se moc necítím. Jestli se mi něco stane, vyřiďte prosím mé ženě, že se omlouvá za tu druhou ženu. Děkuju. Panebože. Dobře... - Nekrčte kolena. - Asi jste si všiml, že teď nesázím moc vtipů. Vypadám jako frajer? - Vypadáte... - Slyšíte mě tam dole? Nick mě teď vezme do terénu.

Myslíte si, že jsem připraven? Víc času jsme neměli. - Dobře. - Tady máš nářadí. - Na co je tohle? - Na přípravu a spojování kabelů. Nebo na tohle. Dobrý den, chtěl jste kabelovku? Jak se máte? Můžeme to natočit do pořadu Conana O'Briena? - Mám na kabelovce nový pořad. - Já nemluvit anglicky. Nevadí, tím líp.

Dobrý den, jak se máte? Těší mě. Chtěla byste HD? HD. HD. Já nerozumět. Lepší obraz. Podívejte se na mě. A teď pořádně zblízka. Má celkem páru. Odkud pocházíte? - Z Arménie? - Ano. - Vážně?

- Ano. Má asistentka je taky z Arménie, Sona Movsesian. - Sono, slyšíš mě? - Jo. Řekni té paní, že Conan je tvůj úžasnej šéf. Dobře. Nepřesvědčila jsi ji. Zkus to znova. Říkal jsem jí, že Kardashianovy jsou taky Arménky, ale asi mi nerozuměla. - Ale o Cher věděla, že jo? - Dobře. - Cher?

- Cher. - Jo, o Cher už ví. A taky zná doktora Kevorkiana. Kevorkian si tu vysloužil pořádný smích. Conane, podal bys mi tamhle ten řezák? Promiňte, moc se omlouvám. Co že mám udělat? Rád bych do všech domácností zavedl tenhle nový ovladač. Vypnout. TBS. Výborně, teď tímhle směrem. Dobrý!

Stačí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravit video prosím :)

10

Odpovědět

Nefunguje video :( Asi špatnej technik kabelového připojení

50

Odpovědět

jsem nevěděl, že COnan hraje i v takovejch super filmech :D

https://www.youtube.com/watch?v=I9sGF7aYTYc

zhruba v půlce

10

Odpovědět

Co pořád má s těmi bradavkami?

11

Odpovědět

No , je to prostě příjemné ne ? X)

10

Odpovědět

proc odesel z nbc tenkrat?

50

Odpovědět

Z morálnych a psychologických príčín, ako všetci čo menia prácu...Nikdy inak...
Ku*va kde sa toto rodí, bože? ...

860

Odpovědět

Teraz mi došlo, že tieto ...existencie... nemusia chápať sarkazmus...Takže inak zlatko... Práca sa mení kôli prachom pupúšik moj voňavý. To sú také tie somarinky za ktoré ti maminka kupuje žuvačky...

1065

Odpovědět

+ehmTy jakožto arogantní hovado si myslíš, že každý zná pozadí Conanova odchodu co? Top gear a Craig Ferguson zjevně taky skončily kvůli prachům...
PS: Nikdo se tě o odpověď neprosil, tak tu nepiš, jako že tu máš na starost řešit dotazy které dostáváš stále dokola...

588

Odpovědět

+ehmHele, jedno z mnoha pravidel světového internetu je: "Dement na českých serverech je vždy Slovák."

S tímto jevem se setkáte běžně na mnoha českých stránkách, které mají sekci komentářů. Je to známý a pozorováním dokázaný fakt.

4635

Odpovědět

+ehmMně přijde, že větší debilové jsou Češi. Slováci jen víc nadávají.

2910

Odpovědět

+ehmhej? a na aké české servery chodíš? urobmito.cz alebo jenpromuze.cz?
Ja som si práveže všimol, že keď sa na slovenskom fóre ozve čech, tak sa zväčša reaguje na obsah jeho príspevku.. keď reaguje slovák tak nájdeš väčšinou príspevky inteligentné, kde česi tiež reagujú na obsah, ale zhruba 1 z 10 čechov napíše komentár typu: "čobole" "jasný maďare" a podobné.. ale rozumiem vaše rozhorčenie, idiotov typu @ehm tu máme veľa

27

Odpovědět

Mrkni třeba sem:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/rozlouceni-conana-obriena (popisek)
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/conan-obrien-u-davida-lettermana
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/jay-leno-a-10-otazek-pro-jimmyho-kimmela

60

Odpovědět

Posledních pár dnů mi nejde načíst player... nevíte čím to? Adblock mám vypnutý.

13

Odpovědět

Zkus jiný prohlížeč.

10

Odpovědět

Tenhle díl byl slabší...

1334

Odpovědět

Asi máš slabou kabelovku nebo nevím,co s tím máš.

234

Odpovědět

ja len nechapem ako mozu zit v cudzom state a absolutne nerozumiet anglicky?? ved aspon nejake zaklady na normalnu komunikaciu.. a co tam vlastne robia ked nic nerozujemu jedine keby by som to chapal ze su tam na navsteve co pochybujem :D

619

Odpovědět

njn integrace

103

Odpovědět

Pro pobyt v cizí zemi není potřeba znát jejich jazyk. A podle mě základy rozumí, nebo tam mohou být pouze krátce. Ale to víš, i pokud rozuměli, Conan to vystříhal aby se to hezky povedlo a vypadalo cool.

102

Odpovědět

+Mikemáš evidentnte precestované :D
Tí ľudia evidentne nevedeli ani ceknúť... Predpokladám, že podobne ako ty v zahraničí :) Vo svete sa nestratíš :D muahaha

116

Odpovědět

+Mikeja si myslím že sa nedávno prisťahovali (a preto chceli aj zapojiť kabelovku) ale je pravda že takýchto rodín je tam veľa... aj u nás je to tak ale. Keď máš prisťahovanú celú rodinu tak väčšinou jazyk vedia a naučia sa len tá mladšia a stredná generácia ... videl som to napr. u vietnamského spolužiaka. On s bratom a so sestrou vedia perfektne slovenčinu (bodaj by nie, keď sa tu narodili a chodili do škôl), ich rodičia vedia, ale sú strašne vtipný keď rozprávajú (lebo prízvuk) a jeho starý rodičia ani neceknú. Dosť som mal problém, keď som sa chcel (pred pár desiatkami rokov) spýtať kedy prídu z dovolenky aby som to vedel v škole nahlásiť triednej učiteľke. Vtedy boli max také ICQ a podobne a na dovolenkách to ešte nebolo. Žiaľ doma ostala len stará mama a samozrejme odišiel som na prázdno.. nepomohlo ani ukazovanie kalendára a gestikulácia :)

50

Odpovědět

Načo? Synček ktorý ich tam dopratal všetko zariadi :)

24

Odpovědět

Dodnes jsem Willovi neodpustila, že Conanovi oholil vousy. Byl v nich tak sexy :D

226

Odpovědět

A víš že vousy dorůstaj a už by je mohl mít tak 50krát zpátky? :D Očividně si je holí i teď a sám a dobrovolně. :) :)

254

Odpovědět

+MikeKdo ví, třeba ho přepadává častěji... Takový vousy, to je zlatý důl :)

170

Odpovědět

+MikeNekecej :-D Jo, ale tim jsem myslela, ze proste od te doby uz si je nenechava dorustat. Tak je mozny, ze kdyby nebyla ta vousova afera, nosi je treba dodnes.

80