Conan vyšetřuje záhadné zmizení hrnkuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 190
Počet zobrazení:15 102

Je tu opět úterní večer a s ním i další video z Conanovy show! Tentokrát si zahraje Conan na detektiva. Jeho asistentce Soně totiž někdo odcizil drahocenný hrneček a Conan tomu hodlá přijít na kloub. Bude jeho mise úspěšná? Tentokrát si neodpustím jednu reklamní vložku. Ve videu zmiňovaný seriál Gigolové totiž poběží již od podzimu každou neděli večer na Primě LOVE, a jelikož jsem dělal překlad pro dabing, vřele doporučuji. Nejedná se sice o žádný televizní klenot, ale garantuji vám minimálně to, že "ostřejší" věc na českých obrazovkách ani v nočních hodinách jen tak neuvidíte. Zkuste aspoň pilotní epizodu a budete překvapeni.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Já nejsem jen moderátor. Jsem také duchovní vůdce více než tří tisíc zaměstnanců, kteří na show pracují. Dozvěděl jsem se, že jedna zaměstnankyně, se kterou si jsme blízcí, ztratila jednu drahocennou věc. Možná ji dokonce někdo odcizil. A já mám v popisu práce celou záhadu co nejrychleji vyřešit. Pojďme. Kuře.

Sono Movsesian, je pravda, že jsi má asistentka? - Ano, jsem. - Jak dlouho pro mě už pracuješ? Něco přes čtyři a půl let. Mám jednu otázku. Odeslala jsi všem zaměstnancům tento e-mail? "Omlouvám se za hromadnou zprávu, ale toho, kdo mi ukradl hrnek s Gigoly, najdu a zničím." - Poslala jsi to? - Ano, poslala. Tak pěkně popořadě.

Kdo jsou ti Gigolové? Gigolové je seriál televizní stanice Showtime mapující život gigolů z Las Vegas. Opravdových? Ano, opravdových. A ten hrnek jsem dostala jako dárek od kámošky Megan. Z jedné strany je nápis "Gigolové" a z druhé slogan: "Stojí to za to." To je myšlený jako vtip? Jo. - Aspoň myslím. - Vysvětlíš mi ho? "Stojí" jako...

Jako... Jako že to stojí. Jako že to stojí za to. - Jako když stojí penis. - Dobrý, už stačí. Ty si ráda přihneš, viď? To je teď naprosto irelevantní! Je možné, že sis lokla a někam jsi ho zašantročila? Myslíš, jestli jsem si dneska ráno lokla?

Ne, myslím třeba včera odpoledne. Piješ v práci alkohol? Dobrá, radši to necháme. Nechci to vědět. - Co je tohle? Piješ z toho? - Piju. - To je nějaký cool logo? - Je to kosmonaut s magičem. Dobře. - Ty řídíš celej můj život, viď? - Jo, řídím. - Lindsay, víš, že se pohřešuje Sonin hrnek s Gigoly? - Vím. Nemáš tušení, kde by mohl být?

- Všichni tu kradou jako straky! - Cože? Tobě taky něco ukradli? - Jo! - O co jde? Třeba... Povídej. Trápí mě to. Nejsem jen moderátor. Jsem taky ducho... Udělala jsem si tam čárku, abych poznala, jestli mi někdo neupíjí. A ukázalo se, že upíjí. Co je tohle sakra za pracoviště? Ty piješ v práci?

- Jen když jsou nějaký prostoje. - Prostoje? Ty je řešíš flaškou? To dělávali detektivové ve 20. letech! Sona nemůže najít hrnek... propagující seriál s mužskou pornografií. Chci ho najít, protože nejsem jen moderátor, ale také duchovní vůdce týmu čítajícího víc než čtyři tísíce... Kolik lidí pro mě pracuje? Momentálně asi 185. - To bude...

Dobře. - Včetně štábu. - Nic ve zlém, ale když se někdo ptá... - Myslel jsem, že jsou jich tisíce. - Nevadí. - Mé vlastní impérium. Ale můžeš říkat, že tisíce. - Ne, teď už těžko. - Promiň. - Pěkně jsi to zazdila. - Promiň. - Ztratilo se ti v poslední době něco? - Už dlouho ne, ale... před pár lety mi někdo přímo ze stolu ukradnul takový pěkný sluchátka. - Kolik stály?

Zaplatím ti je. - Ne. - Fakt. Kolik stály? - Netuším. - Stačí plus mínus, zaplatím ti je. - Kolem 500 dolarů. - Tak to nic. Čekal jsem maximálně 40 babek. - Tolik ti nedám. - Sluchátka jsou drahý. - Na to nemám. - Řekni nám své jméno... prosím. - Jmenuji se John. Hele, Kramere? Co je? Chovej se trochu! Vedu tu vyšetřování. Koukej...

Koukej to položit! - Vidím, že jíš smažené kuře. - No jistě. - Není náhodou z KFC? - Je. - Lepší kuře nenajdete. Mohli by nám poslat prachy. Lindsay někdo krade alkohol. Taky v práci piješ? - Ne, ale možná bych měl začít. - Ne. Proč? Rychlejc by to utíkalo. Dobře... - A tys jí ho sebral?

- Protože jsem Ir? - Jo. Neskutečný. Ne, nevzal. Já piju jen příležitostně. - Jaký je to kuře? - Dost dobrý. Kuře z KFC zbožňuju. Nejlepší ze všech. Na plukovníka nikdo nemá. Škoda že je mrtvej. Co blbneš? Snažím se nám sehnat prachy. Prej: "Škoda že je mrtvej."

Co to s váma všema je? - Ukradls ho? - Ne. - Lžeš. - Nelžu. - Šlohnuls ho. - Nešlohnul. - Šlohnul. - Proč bych to dělal? - Proč jsi to udělal? - Neudělal. - Přiznej se, a nedostaneš padáka. - Nemám k čemu. - Dobře. - Poslední slovo? - Poslední slovo. - Stejně kecáš. - Nekecám. - Co chceš s tím hrnkem dělat? Úchyláku! - Tobě hrabe.

- Strkáš si ho do slipů? Cože? Mně že hrabe? Co si to dovoluješ? Jsem duchovní vůdce více než deseti tisíc zaměstnanců. Tak tím se leccos vysvětluje. Žhavá novinka. Máme tu zásadní zvrat. Domníváme se, že by ten hrnek mohl mít zaměstnanec jménem RJ. Kde pracuje? V které budově? V budově číslo 44. Za tři roky v Los Angeles jsem nikdy nešel takovou dálku. Zachovejte klid!

Všechno bude v pořádku! - RJ! - Jak se máš? - Rád tě vidím. - Nápodobně. Hledáme hrnek s Gigoly. Jo, ten je tady. - Kde jsi ho vzal? - Dones ho sem jeden stážista. Takže jsi v tom nevinně. Nemůžeš za to. - Donesl ho stážista. - Přesně tak. A já teď musím... dát padáka stážistovi, kterému neplatíme ani dolar.

RJi, díky. Obejmi mě, pojď sem. - Chvilku tak zůstaneme. - Dobře. - A je to. - Nevím proč, ale zavřel jsem oči. Chtěla bys hrníček? - No tak! - Paráda. RJ ho měl od jednoho stážisty. Proč by ti bral stážista hrnek ze stolu? Měla jsem ho ve skříňce v kuchyni.

- Takže tys ho nechala v kuchyni, a divíš se, proč se ztratil? - Jo. Myslel jsem, že ti ho někdo ukradnul ze stolu. Ne, ne, to ne. - Díky, žes ho našel. - Milostivá se uráčila! Jak dlouho ti to trvalo? Vrátil jsem ti hrnek, kterej jsem hledal dobrou hodinu, a jak dlouho ti trvalo poděkovat? Dejte sem časomíru a ukažte ji na obrazovce.

Jo, takhle dlouho to trvalo! Dávala sis pěkně načas. Kdybys radši řekl jenom: "Není zač," bylo by to lepší. Mnohem lepší. Proto ti nikdy za nic neděkuju. Takhle je to vždycky. Posloucháš se? Poděkuju ti a ty začneš: "Sona konečně poděkovala!

To je ale šokující životní okamžik!" To není možný. - Jo, to není. - To není možný. Zabavuje se. Já na tom totiž dělám. PŘÍPAD UZAVŘEN Mám z toho radost. Pomohl jsem. Zaměstnávám bandu notoriků a průšvihářů

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak todle je legendární

00

Odpovědět

mimo téma... jeho asistence bych rozhodně koupil tučňáka

71

Odpovědět

ja nevim ale proc mu to prochazi ? proc tam dela ze sebe bosse kdyz je tam to nejvetsi hovno ?

1970

Odpovědět

V 6:20 jsem čekal od Conana vtip o tom, že jen chtěl, aby dostala hrnek, že se musí postavit .. :D

211

Odpovědět

Conan počítal i diváky :D

250

Odpovědět

jen tak bokem: "astronaut s magičem" v 1:52 je z threadless (http://www.threadless.com/product/576/Funkalicious/tab,guys/style,shirt)

190

Odpovědět

Je to nahrané nebo si ti zaměstnanci opravdu tohle ke Conanovi dovolí ?? :D

263

Odpovědět

Som rád, že Conan takto zapája aj svojich zamestnancov. Síce to môže byť nahraté, ale aj tak je asi milión zaujímavejších vecí, ktoré by mohol robiť, než hľadať nejaký blbý stiff hrnek. :D Taktiež sa mi páči ako pijú na pracovisku - holt, treba sa prispôsobiť, keď tvoj šéf je Ír. :D

260

Odpovědět

2:11 - "všichni tady kradou jako straky".....:oDDD...to je jak u nás v práci, dávám deset!!

260

Odpovědět

všude je to stejný :D jakmile si něco neohlídáš, nezamkneš, už to někdo nese v batohu, hlavně, že jsou všude kamery :D

220

Odpovědět

185 lidí dělá na jedné televizní show? Ty bláho, vždyť tolik zaměstnanců má u nás střední strojní firma. Co tam všichni ti lidi dělaj?
A pochopil jsem to správně, že moderátoři těhlech pořadů v USA jsou vlastně šéfové těch svých show? Takže ne režiséři nebo produkční jako je tomu u nás?

220

Odpovědět

Osobne bych to nevidel az tak lehce, ze je tam Conan snad hlavni sef apod. Asi maji vetsi tvurci svobodu nez je u nas zvykem, ale stale to ma rezisera, producenta...a ti maji jiste velke slovo. A dokud to neni jeho studio, jeho vybaveni...znas to. Sef je ten, kdo dava penize :) Ostatne zrovna Conan uz byl z jedne show vyhozeny, takze viditelne show ma sefa jako takoveho nekoho jineho...

220

Odpovědět

+HelemeseNeříkám, že je Conan ultimátní šéf, ale z NBC byl vyhozený kvůli vedení té televizní stanice, což je běžný postup. Když máš svůj vlastní pořad, tak pořád je někdo nad tebou - lidi z televize, co ti darují vysílací čas a stanovují tvůj rozpočet. ;-)

280

Odpovědět

Mne by stacilo kebyze prekladate len Conana,Craiga,Grahama a Keya a Peelaa sem tam nejake stand up :)

2010

Odpovědět

A AVGN.

193

Odpovědět

A este Whose line ;)

197

Odpovědět

Díky, ale fakt ne podivnej brácho Kevina Smithe. Mě by to nestačilo.

196

Odpovědět

Sranda byla, ale štve mě, že je to okatě nahraný :( 8/10

2050

Odpovědět

To samé jsem si říkal, když jsem po letech viděl "Rychlý prachy" :(

262

Odpovědět

+Radek.PriborskyNějaké části určitě jsou minimálně natočené s nějakými mezerami a hodně sestříhané, ale jinak mi právě tohle video přijde dost přirozené. Třeba jak jde Conan na začátku k Sone, jak řve na Kramera atd. - to jsou podle mě přirozené pasáže. Jen když ti lidi uvidí, že jde Conan s kamerou, tak je jim jasné, že točí něco do show a musí být vtipní a řeknou něco třeba jinak než normálně. ;-) Ale třeba se mýlím a jsem naivní.

294

Odpovědět

Nahrané či nenahrané,to je jedno,aj tak som sa suprovo zabavil :D

211

Odpovědět

Asistentka na první pohled velice hezká, ale poté, co se postavila a ukázala se z profilu, tak jsem se zalekl té podobnosti s Pinokiem.

1985

Odpovědět

Conanovo impérium :D

211

Odpovědět

Takhle jsem se zase dlouho u videa nezasmál :D, mockrát děkuji za překlad.

193

Další