Cold open #1The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:630
Počet zobrazení:9 271

Na podnět jednoho z vás jsem z The Late Late Show přeložil tzv. cold open. Jedná se o krátkou úvodní scénku, při které Craig rád využívá pár lidí z publika, v tomto případě dvě mladé slečny, které toho mají dost společného. Jako bonus jsem u videa ponechal i znělku pořadu. Do komentářů nám můžete napsat, jestli byste tuto část pořadu chtěli vídat v rámci překladů videí z talk show.

Přepis titulků

Tak jo, kliď se ze scény a ujisti se, že je čistý vzduch. Až vám sáhnu na rameno, uveďte své jméno a místo bydliště. Jasmin ze Švédska. Jasně. - Rebecca. Taky ze Švédska. - Takže jste obě ze Švédska? - Ano. - Je to Švédsko s touto vlajkou? - Jo. - Je to švédská vlajka? - Jo. Správně!

Jste ze Švédska! Nevím, jestli jste si toho vědomy, ale seděly jste v řadě pro lesby, což je taková americká tradice... No, je to vůbec možné? Kůň říká, že ne. Robot říká? Můžu říct jedině ne. - Říkáš, že ne, ale myslíš si, že jo. - Přesně. Co děláte ve Spojených státech, dámy?

Na dovolené jsme tu. Tomu jsem moc nerozuměl... Na dovolené? To je hezké. Jste jen v Los Angeles, - nebo jezdíte i kolem? - Po Kalifornii. - Po Kalifornii? - Jo. - Byly jste v San Franciscu? - Jedeme tam příští týden. Tam se vám bude líbit. Je hezké.

Z které části Švédska jste? Z Trondheimu? Jako skupina A-ha? Ten je v Norsku... Jo, ten je v Norsku... Jen jsem zkoušel, jestli jsou fakt Švédky. - Jste ze Stockholmu? = Ne. - Odkud teda jste? - Z Jönköpingu. Don Shopping je moje oblíbené místo! Je to spíš na severu, nebo v centrální části?

- Spíš na jihu. - Jasně... Je tohle jediná cizí země, kterou jste navštívily? = Ne. Nemusíte být takhle defenzivní. Kde ještě jste byly? - V Egyptě. - V Egyptě? - Na cestě do Ameriky? - Ne, jindy. - Takže jiná dovolená.

- Jo. - Tuhle dovolenou trávíte jen v Kalifornii? - Jo. - Dobře. Proč? - Viděly jste nějaké filmové hvězdy? = Ano. - Koho jste viděly? - Johnnyho Deppa a Toma Cruise. - Vážně? - Jo. To kecáte... - Kde jste je viděly? - Na Hollywood Boulevardu. Tak to ve skutečnosti nebyli oni.

Vážně? Jo. Zrovna tam odhalovali hvězdu pro režiséra Pirátů z Karibiku. - Takže tam byli? - Jo. Měly jste je jít pozdravit. Podívaly jsme se z okna, když zrovna procházeli kolem. - Fakt? - Jo. - Jsou to prckové, co? Když je překvapíte, udělají: "Ahojky." Máme pro vás dobrou zprávu.

Pozveme vás do restaurace, kam chodí hvězdy. Jak se jmenuje? Master Steak House v Beverly Hills. Počkejte... Fakt? Ta je docela nóbl. Jíte steaky? Jo, jasně. Tady to máte, sr***.

Děkuji, dámy. Za chvíli jsme zpátky. Po dlouhém dni ti klesají víčka únavou... Je čas jít do hajan, ale počkej, nevypínej televizi! Přece jen se vydrž koukat. To nevadí. Můžeš se vyspat v práci, ne? Hej, hej!

Zítřek je vlastně jen budoucí včerejšek. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Od Craiga si nenechám ujít žádný video,ale po tý znělce mě napadlo se podívat v kolik to vlastně vysílaj a vysílaj to v půl 12 :O .To je fakt Late night show :D .Možná proto to je vůbec nejlepší show.Show v normálním čase mi přijdou takový moc formální,tady to je prostě takový uvolněný a přirozený.

50

Odpovědět

Vyspat se můžete v práce,ne ? :D hezké :D

390

Odpovědět

Já se vomlouvám, tohle bude prachsprostej hejt, ale - tohle je fakt největší trapák, jakýho jsem snad v tv viděl. Neskutečně, ale fakt neskutečně afektovanej, nechápu, že to lidi neodrazuje. Nevtipnej. A hlavně buranskej. Ruce v kapsách, vyvalenej pupek, nedivil bych se, kdyby uváděl talk show na Nově... tohle je "světovej" formát? Hovno.

Tak, ulevil jsem si... po mnoha videích, který jsem s tímhle příšerným chlapem viděl je mi jasný, že to prostě není pro mě. Sry za spam.

18125

Odpovědět

Buranskej? Považuju ho za největšího intelektuála mezi moderátory talkshow. Jako jediný má koule (svoje i klokaní) a neleze všem do řitě.

786

Odpovědět

No je vtipný, že někdo, kdo používá slova jako vomlouvám, hovno a hejt nadává někomu do buranů, ale to je jedno. Nechci ho obhajovat jako jako nejlepšího hosta talkshow ever, ale je to můj favorit právě proto, že je svůj a dost improvizuje. Samozřejmě, že je spíš víc 'buran' než uhlazený kravaťák, ale to z něho ještě nedělá žhavého kandidáta na odpad všeho světa Nohu.

485

Odpovědět

+strykerCZNojo, já si na internetech na nic nehraju a píšu/mluvim jak mi zobák narost ;)

A jak jsem upozorňoval, byl to prachsprostej hejt a musel to ven, nic víc.

329

Odpovědět

Tu napravo bych klidně ubytoval, až navštíví ČR.

560

Odpovědět

Klidně i tu v levo :D.

430

Odpovědět

+XenThazortakže švédská trojka?

390

Odpovědět

+XenThazorŠvédska trojka sa s dvoma ženami spraviť nedá, len s dvoma mužmi. Naopak, Ruská trojka = Dve ženy a jeden muž.

722

Odpovědět

Cokoliv s Craigem Fergusonem beru všemi deseti.

1117

Odpovědět

Hej ty jo, Craig mi fakt hodně vyhovuje :-D.

845

Odpovědět

S Craigem je snad všechno skvělý :) díky za překlad a doufám, že bude Craiga pořád víc a víc :)

1066

Odpovědět

Je to výborné. Jen tak dál :-D

383

Odpovědět

Čím víc Craiga, tím líp! :D

81

Odpovědět

Holky hezký, roztomilý, Craig fantastickej, kobylák a Goeff taky takže jestli je cold open pokaždý takový tak to sem hrňte hráběma :D

1245

Odpovědět

příště nepiš čárky na začátku svý věty. pak je stejně nepíšeš a vypadá to strašně.

2049

Odpovědět

Ta znělka je prostě úžasná! :3

1192

Odpovědět

Já jsem pro to aby se to překládalo v rámci překladů z talk show :) mě se to celkem dost líbilo :)

1351

Odpovědět

je to Jönköping, ne Linköping.

421

Odpovědět

Já si říkal, že to město bude jinak, ale ve švédských městech se fakt nevyznám :D. Díky :)

990

Odpovědět

+sp00neono se to dá lehce splést, zní to dost podobně, obě leží na jihu :D

210

Odpovědět

+sp00neNení z toho druhého detektiv Kalle Blomkvist? :D

30