Craig Ferguson: Cold open #14The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:10 559

Další pečlivě vybraná dvojice atraktivních mladých dívek bude odpovídat na Craigovy otázky a za odměnu neodejdou s prázdnou.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Určitě si říkáte: "Craigu, proč děláš reklamu na roztíratelný margarín?" Dámy, uveďte pro diváky u obrazovek svoje jména. Sara Berggren. Hana Hernquist. - Odkud jste? - Ze Švédska. Ze Švédska. - Znáte se?

- Jo, jsme spolubydlící. Tak spolubydlící? Panenko skákavá! Takže... Co tady... Chci si jen něco ověřit. Jak asi můžete slyšet, tak jsem nachlazený a beru na to léky. Jste skutečný? Dobře. - Žijete v Los Angeles?

- Ano. - Co tu děláte? - Chodíme do školy. A co studujete? - Módní merchandising. - Film. To zní hezky. Módní merchandising a film. Svět modelingu a Muži, kteří nenávidí ženy. Jo. - Z jaké části Švédska jste?

- Västerås. Aha, to je někde poblíž Trondheimu? Ten není ve Švédsku, ale v Norsku. Správně! Ten je v Norsku. Vypadá to, že přece jen jste ze Švédska. - Byly jste někdy ve Stockholmu? - Jo. Byly jste tam v Café Opera? - Jo. - Ne. - Ty jsi byla.

- Ano. - A ty ne. - Ne. Já tam byl. - Fakt? - Jo... - Jak se ti tam líbilo? - Byla to paráda. Jak dlouho budete v Americe? - Dva roky. - Neurčitě dlouho. To jsi řekla něco švédsky? Ne, snažím se mluvit anglicky, ale...

Tvoje angličtina je dobrá. Hodně lidí by řeklo, že je lepší než moje. Nevím, jak dlouho se tu zdržím. - Aha. - Asi dokud mě tu budou chtít. Řekl bych... Řekl bych, že dlouho. Myslím si, že mluvím za celý národ. Jakožto naturalizovaný Američan říkám, že takových jako ty není nikdy dost. Děvčata, i když vím, že být slovně obtěžovány starým chlípníkem, je pro vás ohromná sranda, obávám se, že se budete muset vrátit na svoje místa.

Ale to až potom, co dostanete cenu. Což je novinka, kterou jsem právě teď zavedl. Je mi jasný, že chceš, abych jim dal sladkosti, ale jestli si myslíš, že budu ten chlápek, co v televizi dává holkám sladkosti... To by pak támhle odtud přišel týpek se skrytou kamerou a řekl by: "Opravdu sis myslel, že natáčíš televizní pořad?" Žádný takový.

Vyhrajete tohle... Tak co tu máme... No, máme tu balíček karet a propisku. - Tady máte. - Díky. Holky ze Švédska, dámy a pánové.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

k***a James Corden se s Craigem nemůže srovnávat

10

Odpovědět

Švédská trojka :D

231

Odpovědět

Nerád ti to kazím, ale švédska trojka sú dvaja muži a jedna žena :-(

415

Odpovědět

+JerrekObecně je švédská trojka obojí, spíše jsou to dvě ženy a jeden muž. Ten název je podle středověku, kdy měli Švédi po výpadech nedostatek mužů a přebytek žen.

126

Odpovědět

+Jerrek2 chlapy, to je zas ďábelská trojka ne? Švédská bych řekl, že je s holkami..

32

Odpovědět

Cold open mám rád hlavně proto, že pak je tam většinou ta úvodní znělka.

350

Odpovědět

Uplne to znelo, jako ze jsou z Westerosu :D

411

Odpovědět

Áno, aj tam majú rovnako dlhé zimy :-D

130

Odpovědět

Ti lidi se smějí jak kdyby za to byly placení. Já bych se u Craiga asi nesmál ani za prachy

558

Odpovědět

A namiesto toho si pozeras jeho videa, nesmejes sa na nich a ani nic za to nedostavas. Na co to potom robis? :D

740

Odpovědět

Už vidím ty holky, jak o nějaký čas později koukají na Craiga, jak všechny posílá do drahých restaurací a při tom se šklebí na starou žlutou propisku.

751

Odpovědět

Ale tak nejako sa začať musí a u Craiga to nebýva inak než improvizáciou ... ale stále lepšie pero a karty ako nič :)

460

Odpovědět

Pro mě by byl lepší balík karet a propiska od Craiga, než drahá restaurace. Pořád je to skvělý suvenýr, který budou mít navždy, restauraci si užijí chvíli a nemají z toho nic dlouhodobého, takže za mě bych chtěl tu propisku a balík karet :D

370

Odpovědět

No, ještě si mohly říct o jeho stůl :D

70

Odpovědět

Víš, jakou to bude mít cenu, až bude Craig ještě větší hvězda?

50