Craig Ferguson: Cold open #15The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:11 934

Občas Craigovi výběr z publika nevyjde podle představ a docela si zavaří, což ovšem neznamená, že si s takovou situací nedokáže poradit. Tak tomu bylo i v případě této mladé slečny.

Přepis titulků

Nebuď nervózní. Snaž se vypadat, jakože tě neděsím. Uveď, prosím, pro diváky u obrazovek svoje jméno. Stephanie. Odkud jsi, Stephanie? Z Walnut v Californii. Walnut v Californii? - Walnut v Californii?

- Jo. - Kde to je? - Poblíž Pomony a Diamond Bar. Tááák jo. Víš co? V Pomoně jsem získal americký občanství. - Fajn. - Slyšela jsi to? Myslela sis, že mi ušel ventil? Myslela, viď? Uklouzla mi tady noha a udělalo to takový zvuk. Říkal jsem si, jestli si toho někdo všiml, a když to nezmíním, tak si to ty a ostatní budete myslet.

Ale neušel. Tady nejsi u Larryho Kinga. V Pomoně jsem získal občanství. - Ty ses tu narodila? - Jo. - Tak to jsi to nemusela podstoupit. - Ne. Měli jsme tam velký ceremoniál. Byly tam tři tisíce nových mexických Američanů a jeden nový skotský Američan. Tak... - Co děláš, Stephanie?

- Studuju v Massachusetts. - V Bostonu? - Jo. - Harvard? - Wellesley College. Chytřejší, než jsem si myslel. Možná ze mě dělá hlupáka. Takže, Stephanie... Pokud je to tvoje pravý jméno. - Co studuješ? - Životní prostředí. Nevím, co si pod tím představit. A nechci vypadat hloupě.

Tak to jsem neměl před osmi lety brát tuhle práci. - Nevadí ti, že dělám Shakespearovy poznámky k publiku? - Kdepak. - Máš ráda jeho dílo? - Jsem členkou Shakespearova spolku. Podle mě musela vědět, že tu dnes večer budu. Rozrušilo to mého ducha. Začínám si myslet něco Shakespearovskýho. To můžeme vložit později. Kdybychom teda nevysílali živě.

- Máš oblíbenou Shakespearovo hru? - Sen noci svatojánské. Ta je krásná! Jak je tam hra uvnitř hry? Jo. Skoro jako noční talk show uvnitř noční talk show. Hrála jsi v nějaké hře? Hrála jsem Hořčičku ve Snu noci svatojánské. Tu vílu. Jsme ohromeni.

Co má být to životní prostředí? Je to studium udržitelnosti a ochrany. Planety Země. A jak si stojíme? Mohlo by to být lepší. Děláš si ze mě srandu? Ne. - Podle mě jsi roztomilá. - Děkuju. Jak dlouho budeš ještě studovat?

- Dva roky. - A pak? - Studovat prostředí za peníze? - Jo. Řekl bych, že budete dělat noční talk show jako všichni ostatní. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

btw : budete překládat i novou show Join or Die? docela by mě to zajímalo.

80

Odpovědět

Časť Kalifornie nieje Ponoma ale Pomona. :)

00

Odpovědět

Kdyby někoho třeba zajimal nový pořad Craiga, tak tady je odkaz https://openload.co/f/p8xfOssPodw/Join.or.Die.with.Craig.Ferguson.S01E02.HDTVx264-JIVE.mp4 :)

100

Odpovědět

Presne to co jsem dneska potreboval :D Dikz

60

Odpovědět

Grill so sweet. Craig zajebal jako dycky.

11

Odpovědět

01:18 -> říká "..three thousand new mexican..." tři tisíce, ne tři sta.

00

Odpovědět

dobrý video, ale zdá se to jenom mně, nebo ten jeho hlas byl nějakej jinej?

23

Odpovědět

Vždyť nic z toho co tam mele není vtipný a už vůbec nedává smysl. Ta holka je tam v podstatě jen jako kulisa.

659

Odpovědět

To je tvoje první video s Craigem? Ja jen, že tohle je typická ukázka jeho humoru, a pokud si nad ním už po několikáte takhle zoufáš, tak obdivuji tvoji výdrž, ale nechápu proč nás informuješ o tvém rozpoložení. Pokud to opravdu je tvoje první video, tak ti doporučuji další videa raději vynechávat a případně se podívat až na nějaký jeho rozhovor s tvým oblíbencem, přičemž buď připraven na to, že po jeho shlédnutí budeš mít pravděpodobně neodbytnou chuť nám sdělit, že ten rozhovor byl o ničem a že ses nic nového nedozvěděl. Jestli toto opravdu nastane, tak bych tě poprosil, abys tuto reakci oželel, protože to bude, jako by sis na festival olomouckých syrečků stěžoval na to, že nějak smrdí...

335

Odpovědět

+PaesOdkdy smí člověk vyjádřit svůj názor jen v případě chváli?

710

Odpovědět

+PaesRozhodně není třeba jen chválit. Neměl bych nic proti tomu číst tenhle názor někde na čsfd, ale přijde mi zvláštní se k tomu vyjadřovat tady v pravidelné rubrice, přičemž Lord kritizoval přímo Craigův typický styl (ne, něco ve stylu "dnes mi ten Cold Open nějak nelíbí" nebo alespoň "tohle Craigovo šaškování už se mi nějak okoukalo"). Jak říkám - pokud viděl Craiga dneska poprvé, tak chápu, že se takto vyjádřil (stejně jako je přirozené a správné, že když se tu objeví např. nový stand up komik, tak se v diskusi objeví široká paleta názorů), ale pokud sleduje Craiga opakovaně a prostě se mu nelíbí, tak mi to přijde jako přijít do hospody kritizovat pivo za to, že je hořké.

221

Odpovědět

+PaesJe to jen zábava, ne teorie relativity. Tak to tak nerozebírej a nech každého, ať se prostě vyjádří k tomu, co viděl a take it easy.

00

Odpovědět

+PaesTohle je druhé video, které jsem od něho zkusil ve víře. Předpokládal jsem, že to první bylo pouze slabé.. teď už vidím, že to nebylo to video, ale jeho humor, který zdá se chybí.

08

Odpovědět

Úplně mi to připomnělo Whose Line Is It Anyway? - Vypravěči :D
http://www.videacesky.cz/skece/whose-line-is-it-anyway-vypraveci-5

A přivádí mě to na otázku, kdy bude další WLIIA??? :(

292

Odpovědět

Dobrý, jen mi hučí v hlavě z jekotu obecenstva. Popravdě to neumí tleskat, že musí bučet tlamou? Přijde mi to hulvátské u nás i na metalovém festivalu vědí opilí lidi jak se slušně chovat a neobtěžovat zvukovými projevy okolí.

49

Odpovědět

Tak to jsi asi nikdy nebyl na metalovém festivalu :D

110

Odpovědět

+A manTak posledních 8 let se snažím objíždět jak metalfest, tak master of rock. To snad stačí.

11

Odpovědět

Tak tohle byl hodně kvalitní nášup! :D Díky za překlad.

491