Craig Ferguson: Cold open #17The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:10 569

Tentokrát si Craig na pódium pozval sympatickou rodinku, po jejímž vyzpovídání je zase o něco chytřejší.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Uveďte, prosím, pro diváky u obrazovek svoje jména. Začneme tady. Nicole. Dan. Lisa. Josh. Jste kapela?

Tak co jste? - Rodina. - Rodina, jo? Musím říct, že vypadáte jako spokojená rodinka. Slušný a pracovitý lidi. Je to tak, nebo jste drogoví dealeři? - Slušný a pracovitý lidi. - Dobře, odkud jste? - Z Michiganu. - Z které části? - Oblast Detroitu.

- Jo, já vím... Nic takovýho! Právě naopak! Proti Detroitu vůbec nic nemám. - Byli jste tam někdy v Royal Oak Theather? - Ano. Já taky! - Nene! - To teda jojo! Byl jsem tam a bylo to super. No, vystupoval jsem tam, ale jinak to bylo fajn. Detroit mám rád. Proč jste tady? - Na dovolené.

- Jo? - Máme jarní prázdniny. - Jarní prázdniny, jupí! Vím, jak se na dnešní děti musí. Čím se živíte, pane? Jsem prodejce. - Aut? - Ne. Co je na tom vtipnýho? Máš strach? Opravdu vypadáte jako spokojená rodinka.

Kdyby tohle byl horor, nedával bych vám moc šancí na přežití. "Vypadají jako slušný a pracovitý lidi, těm se určitě nestane nic špatnýho." Chodíš do školy? - Padron? - Chodíš do školy? - Ano, Michiganská státní. - Aha. Taky tam chodím. Já se ptal tvojí mamky. - Taky chodíte na Michiganskou státní?

- Ne. Chceš dát reklamy? Tak ne. - Pracujete? - Ano. - Co děláte? Flebotomistka v nemocnici. Fle... co? - Odebírám krev. - Krev? - Ano. Fleba...? Jak to je?

Hippo... Flebo...? - Flebotomistka. - Tak se tomu říká? - Věděl jsi to, Geoffe? - Jasně, že jo. Fakt?! Takže jsem jediný, co to slyší poprvý? Jak se vaše rodina jmenuje? Flebotomie? Jaký je vaše příjmení? To za křestním jménem. Když vám přijde pošta, co tam máte napsáno?

Endoloro. To je z Itálie. - Endoloro. - Jste Italové? - On je. - Jenom já. Jste Ital, jste prodejce, ale do aut neděláte. Zajímavý... Přijde mi, jako bych překračoval nějakou hranici a docela si koledoval. A to mě za to mizerně platí. Chce někdo uvést reklamy?

Je to lehký. Jen řeknete: "Hned po reklamách jsme zpátky." - Šup, to zvládneš. - Já? - Jo. - Dobře. Hned po reklamách jsme zpátky. - Takhle jednoduchý to je!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten typek nalevo si to neskutecne uziva

10

Odpovědět

Ach jo..proč tohle nedělají i ostatní...:( Conan se hodně snaží, ale tak blízko publiku jako Craig nikdy nebude...

191

Odpovědět

Craig je naprosto úchvatný. :D

212

Odpovědět

Proč se furt tak tlemí?!

231

Odpovědět

Protože ten člověk s otřesnou angličtinou, co stojí hned vedle nich má charisma.

232

Odpovědět

... a taky jsou za to placený

114

Odpovědět

Myslíš publikum nebo tu rodinu? Tu rodinu chápu.
To je bohužel přesně to, co děláš, když s tebou mluví někdo hodně vtipný, ale ty nejsi dost pohotový, abys mu dokázal i hned vtipně odpovědět.

390