Cold open #20The Late Late Show with Craig Ferguson

Přidat do sledovaných sérií 46
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:5 225

Po zhruba měsíční pauze (sp00ne je nyní pracovně vytížen) tu máme opět Craiga. V tomto cold open přivítáme dvě mladé dívky z Finska!

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TAKHLE se má dělat show!

10

Odpovědět

Z toho jejich smíchu nemůžu. :D To jsou fakt stereotypní Finky jak poleno. A z nějakého důvodu mě hned, jak řekl, že jsou do steakhousu, napadlo, že to budou vegetariánky. Asi je to nějak podvědomě poznat od pohledu či co.

20

Odpovědět

:D Ten závěr je dokonalej po tom videu o veganech (nebo spíš po tej diskusi pod nim)... místo toho, aby byla happy a dala si tam nějakej salát (ano, je to steakehouse, ale tak snad tam nežerou steak prokládanej steakama se steakem jako přílohou...), tak se hned musí ozvat, že co si to jako dovolujou jí tam pozvat, když je vegetariánka...

77

Odpovědět

Naopak, já to vnímám tak, že kdyby tam přišla a teprve tam začla vymrzovat, že chce něco bez masa, tak by to bylo mnohem horší, než nekonfliktní upozornění na to, že volba restaurace jí úplně nesedla...

242

Odpovědět

+Corwin8Mě nepřijde, že fráze "Prosím salát." je vymrzování. Prostě by si objednala místo steaku salát. Takhle na sebe jen upozorňovala. Mohla to taky říct až po vysílání při předání toho poukazu či co to dostává.

41

Odpovědět

+WurghAle to bysme pak přišli o tu srandu z toho...

120

Odpovědět

Nemám rád tenhle druh lidí jako ty dvě ženy... Co jenom drží hubu při takové příležitosti a jen odpovídají yes a no...

115

Odpovědět

Takovej druh lidí je nejlepší.

151

Odpovědět

Já to mám raději, než když tam jsou nevtipní vtipkující idioti. Takhle dávaj prostor moderátorovi.

180

Odpovědět

Tak si dáš salát pizdo.

716

Odpovědět

Skvělý. :D

60

Odpovědět

jak zdrhal, nejlepší :D

btw, na ten přehrávač si jen tak nikdy nezvyknu, připadá mi, jako kdyby se ta kvalita videa při změně vůbec neposunula k lepšímu.

140

Odpovědět

Jak to, ze tohle video odkazuje na dalsi dil, ktery ma byt daleko pred timto dilem?

60

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)