Craig Ferguson: Cold open #3The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:5 345

Další cold open je tu! Craig opět vyzpovídá zajímavou dvojici a možná vyřeší mezinárodní konflikt.

Přepis titulků

Až vám sáhnu na rameno, uveďte pro diváky své jméno. - Mackenzie. - Nancy? - Mackenzie. - Jo Mackenzie... Omlouvám se. Když Mackenzie přicházela na pódium, Michael si myslel, že říkala Nancy. To tvůj přízvuk. On mu nerozumí... Omlouvám se. - Jaké je vaše jméno pane? - Ben. Aha.

- Bene, řekl ti někdy někdo, že vypadáš trochu jako Jimmy Fallon? - Ne. Tak já to říkám. Mackenzie, řekl ti někdy někdo, že vypadáš trochu jako Jimmy Fallon? Naštěstí ne. Vždyť je roztomilej. Chtěl jsem se vás zeptat, odkud jste. - Z Izraele. - Izraele? - Ano. - Ty taky?

- Ne. To bylo jako... Podle toho, jak jsi to řekla, hádám, že jsi z Palestiny. Takový důrazný ne... O co tu jde? O nic. - Odkud teda jsi? - Z Kalifornie. - Dobře. Jste přátelé? - Jsme pár.

- Aha. A na tom jste se shodli? To je dobře. Takže Bene... Pokud to je tvoje pravé jméno. Jsi u Mackenzie na návštěvě? Ne, žiju tu. - Takže jsi z Izraele a přestěhoval ses sem. - Ano. Myslel jsem, že jsi na návštěvě. Zeptám tě se znovu, ale jako narážku. "Navštěvuješ" Mackenzie? Nemusíš odpovídat.

Čím se živíte? Studujeme chemii. To by mě ani ve snu nenapadlo. Oba ji studujete? Takže kdyby se vám fakt nedařilo, začali byste vařit pervitin? - Mohli byste... - Už se nás na to ptali. No jasně. Kdykoliv slyším o studentech chemie, napadne mě Perníkový táta. Ale to by bylo špatné.

To bych v žádném případě netoleroval... Ale kapela zpozornila. Viděli jste to? "Vařit pervitin?" - Máme pro vás překvapení. - Vážně? Ne... Pošleme vás do restaurace, kde dělají jídlo z chemikálií. Z lahodných chemikálií. Kam je pošleme? The Ivy!

To je fantastická restaurace. Děláte, jako byste tam někdy byli... Já tam nikdy nebyl, ale je skvělá. - Byl jsem tam a je fantastická. Dejte si salát. - Salát? Jo, salát. Je dobrý na "navštěvování". Myslím, že jsme dnes vyřešili problémy na Blízkém východě. Kalifornie a Izrael už spolu nebudou válčit. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Craig je prostě nejlepší :3

70

Odpovědět

Craig získal kapelu? Od kdy?

180

Odpovědět

To byla chvilková záležitost. Teď má kapelu "Alfredo and the Shy Fellas", která se schovává za závěsem, protože se stydí. :)

330

Odpovědět

Víc vííc craigaaa!!!

492

Odpovědět

Smích toho chlapa způsobil, že jsem to nebyl schopnej dokoukat do konce

6111

Odpovědět

Očividně jsou spolu dlouho, protože už mají nacvičený stejný postoj :D

570

Odpovědět

Vyřeší? Nemáš spíš na mysli způsobí?

516