Craig Ferguson: Cold open #5The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:354
Počet zobrazení:6 680

Craig opět k sobě na pódium pozve pár lidí z publika, prohodí s nimi pár slov a pošle je do restaurace. Proč si ale vybral právě tuto trojici?

Přepis titulků

Dnešní díl The Late Late Show je speciál s názvem "Kde je Waldo?". Přišel jsem pozdravit dámy a pány v publiku a tři z nich... Podívejte se na ně. A nepatří k sobě, že ne chlapče? Každý byl na jiném místě. Taky jsi to viděl, že jo? Běž je omrknout, hned jsem tam. Já toho koně nesnáším. To byl jen vtip...

Tak jo, tak jo. Připraveni? Až vám sáhnu na rameno, uveďte své jméno a místo bydliště. Jean Gurts, Troy v Illions. Janet Myrder, Yuma v Arizoně. Chuck Arnn, Salisbury v Marylandu. Dobře, Chucku. Omluvte nás na chvíli, dámy. - Je ti jasný, proč jsem tě přivedl na pódium?

- Jo. Máš na sobě stejné triko jako tyhle dvě dámy. Nedělám to, abych tě zostudil, ale pro tvoje dobro. Dámy... Včetně Chucka... Mám pro vás otázku, a když ji zodpovíte... - Jsi tu s někým? - Jo, s kámošem. - S kámošem? - Merrym. Čau Merry. Řekl jsi to, jako bych ho znal. "Přece Merry, ne?!"

Omlouvám se, Merry. Jak se máš? Jak to jde? - Jste tu s někým? - Ano. - S kým? - S manželem. Jasně, támhleten pán. A vy? Jean je tu s dcerou. Vy jste Jean... Jamie. Ale řekla jste: "Jean je tu."

Jean je tady se svoji dcerou Jamie. No tak Craig se vás ptá, proč říkáte Jean? Nerozumím... No nic... Přišla jsem se na vás podívat. Dobrá zpráva! Všech šest vás pošleme společně do restaurace. Pokud...

Kam je pošleme, Michaele? Cafe La Boheme. Ta je drahá! My jsme tři. - Jste tři? - Dcera a ještě manžel. To je v pohodě. Craig říká, že je to v pohodě. O co ti jde, chlape? Stejně tu v prosinci končíme. Dobře, tady je otázka. Je speciálně pro tebe, Chucku. - Dobře.

- Tak jo. Možná i pro dámy. V Palm Springs se každý rok koná velký hudební festival. Jak se jmenuje, Chucku? - Nevím. - Ale no tak! Říkal jsem, že to je speciálně pro tebe. Ale já nevím. Pojď sem. - Je to Coachella. - Dobře. Ona to ví.

- Má někdo nějaký návrh? - Coachella. Coachella je správně! Jdete do Cafe La Boheme! Za chvíli jsme zpátky s "Kde je Waldo?" speciálem a budeme se dál rozdávat! Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten chlápek mi tady bude hodně chybět. Ale říkám si že když v prosinci končí a podle zvěstí Jenna Coleman uvolní o vánocích místo společnice v DW, vůbec bych nebyl proti, aby vzniklo duo Capaldi-Ferguson: parťáci z TARDIS.

140

Odpovědět

Jsem jediný, kdo se nesmál, když řekl, že to tu v prosinci stejně zabalí? Bude mi chybět, safra :-(

261

Odpovědět

Působí to tak strašně pohodově :D

škoda že nemáme něco podobného v ČR ... teda - je tu vlastně Kraus, Genzer a Suchanek - jejich talkshow jsem ale nikdy neměl chuť sledovat ... Kraus mi vždycky přišel takove pokryteckej a duo GS ani nevim - neviděl jsem jedinou jejich show - tak ani nemužu posoudit, ale jednoduše mě to neláká, na ně koukat ...

Snad jediná talkshow, která mě baví je Všechnoparty se Šípem (tam se pobavim i když tam probíraj téma, které jde mimo mě) :)

611

Odpovědět

S tou Všechnopárty musím souhlasit, jediná slušná talkshow u nás. A má dobrý vkus na hosty.

271

Odpovědět

tak byla tu noc s andělem než to zrušili

100

Odpovědět

Ta paní nalevo je zmatená jak Maďar v kukuřici :D

771

Odpovědět

Ále prd, už jsem viděl několik Maďarů v kukuřici a byli tam jako doma.

681

Odpovědět

+KohbaTak to museli být slováci ...

9917

Odpovědět

+Kohbaa já jsem prozměnu z1/4maďar ,2/4slovák,3/4čech a kosek němce :D
ale v kukuřici jsem za boha nebyl. tak to nějak nechápu...

+

sháním pár lidí na natočení pár dílů, nové talkshow, nebude to žádná mega komerční záležitost,aspoň ze začátku(uvidíme co se z toho vyvrbí)ale každopádně ...

hledám nějakého schopného kameramana s kamerou a časem,
a někoho kdo pomůže s přípravama.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail : mikistarproduction@gmail.com
jameskroczak@yahoo.com
nebo mobil :+420604317499;+420792234133(ALE NA MOBILU BUDU NEJDŘÍVE ZA 17 DNÍ JEDU DO NĚMECKA,RAKOUSKA,POLSKA,MAĎARSKA A SLOVENSKA :D )

117

Odpovědět

+Kohbatalkshow bez hostu nebo co? libi se mi napad, ale jak by to vypadalo? to bys tam zval kamose a pak si to natocili? :D

40

Odpovědět

+Kohbamikistarproduction: Já ti nevím, ale nějak mi to furt nevychází.. 1/4 + 2/4 + 3/4 + kósek němce mi vychází prostě dva celá kósekNěmce člověka :)

142

Odpovědět

+Kohbaty pocty sedi :D psal to behem sexu

00

Odpovědět

+Kohbaveľmi vtipné a prínosné pre spoločnosť kompenzovať si vlastné degradované ego na nejakej národnosti :)

24