Craig Ferguson má trauma

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:625
Počet zobrazení:7 081
V dnešních střípcích se s vámi Craig podělí o jeden traumatizující zážitek. Díl byl odvysílán 10.9.2013

Přepis titulků

Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz Dejte pokoj. Právě před chvílí se mi stalo něco divného a nevymýšlím si. Oblékal jsem si kalhoty... To není ta divná část. Mohla by být... Chtěl jsem si v šatně v zákulisí obléknout kalhoty. Ani to není šatna spíš jen šatník. "Takže jsi byl schovaný v šatníku, Craigu?"

To je zase jiný příběh... Chci vám říct, že jsem si natahoval kalhoty, víš, co myslím? - Jo. - Dobře. Obrovský šváb mi vyběhl z kalhot a pelášil po podlaze. Naštěstí jsem hned zareagoval... Nevěděl jsem, že jsem tak moc zženštilý. Udělal jsem... Dokonce i ten šváb se zastavil a pomyslel si: "To jako vážně?"

Byl v zákulisí. Byl obrovský a lesklý. Jeho hřbet se třpytil a já si říkal: "Co to?" Vypadalo to, jako by se na mě podíval a zaběhl pod skříň. To ani není skříň spíš něco jako kartotéka. Byl obrovský! Byl tak velký, že když zaběhl pod tu skříň, tak jsem slyšel startovat auto. Tak velký byl! Byl obrovský! Nevěděl jsem, že tu máme šváby.

Myslel jsem, že jen já tu naháním hrůzu. - Jsou všude. - Ale co dělal v mých kalhotách? Když je nemám na sobě... Divný je, že teď mám pořád takový nepříjemný pocit, že mám v kalhotách švába a šílím z toho. A to není všechno! Nevím, jestli to uvidíte, ale podívejte se. Vykousal mi díru do kalhot.

Co se to sakra děje?! Šváb mi sežral kalhoty! Obrovský brouk mi sežral kalhoty! Ale samozřejmě to nebude mít vliv na můj výkon... pořád bude mizerný. Posouváš kameru nahoru, aby nebyla vidět ta díra? Že jo? "Pěkně pomalu vyjedu zase nahoru a nikdo si ničeho nevšimne." Snaží se nás tu oblbnout!

Mám pocit, že mě ten brouk právě teď sleduje v televizi. "Dneska jsem tohohle chlápka vyděsil v práci a on udělal..." "Musím se podívat na auto, nějak zlobí." - Pije si svoje švábí pivko. - Jo. Kolik nohou mají švábi? Několik. Díky, chlápku v přední řadě! Naštěstí je v přední řadě hmyzolog, který udělal...

Ledaže by mi to mával ten šváb! Možná je ten šváb v této místnosti! Asi jsem právě cítil, jak se pohnul. Někde vzadu. Někde vzadu? V mých kalhotách. Ne, to bylo něco jiného. Naštěstí.

Co se tu sakra děje?! Říkám, že jsem trochu vyděšenej. Měl jsem v kalhotách švába! Mám z toho trauma! Nejsem žádnej tvrďák! Jsem zženštilý muž ze šoubyznysu. Když vidím obrovskýho brouka, tak udělám... - Ještě to dneska probereme. - Tak jo, zůstaňte s námi.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to opět nějaká videa s Cragiem!

00

Odpovědět

Craig*

00

Odpovědět

Video opět funkční. Sice v horší kvalitě, ale funkční.

21

Odpovědět

Teprve nedávno jsem s překvapením zjistil, že Craig hrál Sebevědomí (v díle Sebevědomí a Mindrák) v Červeném Trpaslíkovi. No, kdo jiný by dokázal rozbalit to "Já ho zabil, čačača!" :D

230

Odpovědět

"Co to plácáš, zabil čačača?" :D

80

Odpovědět

No sakra :D Z týhle informace mi málem bouchla hlava... ("kečup? K humrovi byste chtěl...BUM")

30

Odpovědět

No akoze uminuskujte ma ale toto sa vam zda vtipne? :(

634

Odpovědět

Vpořádku. Možná právě proto se toho překládá tolik. Každý si vybere ;).
Mě zas občas pěkně leze krkem Conanův vynucenej smích...

332

Odpovědět

Škoda že se v překladu ztratilo "come out of closet" :D

140

Odpovědět

Možná by to šlo přeložit jako "A máš tam kostlivce, Craigu?" nebo něco v tom smyslu :)

44

Odpovědět

+jedyono to znamená přiznat se že je někdo gay

112

Odpovědět

+jedyNejen to, znamená to k něčemu se přiznat. U nás jsem ještě neslyšel "vyjít ze skříně", jak by byl doslovný překlad, spíš se používá "vytáhnout kostlivce ze skříně".

60

Odpovědět

+jedyJako přiznat se k něčemu/kostlivec to znám, ale nějak mi to tam nesedělo a tak jsem z toho vybruslil takhle :D (vzhledem k těm kalhotám). Ve smyslu přiznat se, že je někdo gay jsem to neznal, takže děkuji za upozornění :).

20

Odpovědět

+jedyPřiznat se, ve smyslu, že je někdo gay, je jenom come out nebo coming out - of closet se tam už nepřidává. Ne?

03

Odpovědět

je fakt že v americe jsou tihle potvory přemnožený :D - dobře jim tak :D :D

171

Odpovědět

Jó, v Americe je Craigů až až... :D

781

Odpovědět

+ToxyJo tak proto craigslist! :)

150

Odpovědět

Mno, obyčejně Craig úplně můj hrnek kafe není.. ale to jeho "ááá" by si vážně zasloužilo nějaký ocenění :D

270

Odpovědět

Vazne, tohle je snad jedinej moderator talk show, kterymu verim ze je takovej i v civilu. Docela by me zajimalo jestli bych mel pravdu, i u Conana bych mozna pochyboval ze neni takovej blazen v civilu ale Craigovi bych to vazne veril. :)

1090

Odpovědět

Nerad bych mu křivdil, ale řekl bych, že Conan v reálu není takový borec jako ve své show. Craigovi to věřím :)

330

Odpovědět

Tak Conan je určitě i v civilu dost vtipnej týpek, ale jinak samozřejmě hodně z jeho osobnosti v pořadu nevidíš. Viděl jsem s ním dokument a tam třeba bylo vidět, že je opravdu veliký puntičkář a je velmi náročný na své zaměstnance... I když to může z těch videí z práce vypadat, že je to tam jen samá bžunda, tak ve skutečnosti musí dost makat, jinak je Conan řádně sprdne. Holt dělat legraci není žádná sranda ;)

280

Odpovědět

mam gramy v kapse hurááááááááááááááááá

014

Odpovědět

Sakra, jak se může zeptat, kolik má šváb nohou. Je to hmyz! Hmyz má šest nohou. Vždyť to ví i moje pětiletá dcera. Aspoň doufám.

277

Odpovědět

Myslím si ze Craig je tam preto,aby zabavil a aby si aj zo seba spravil srandu,takze netreba hned vsetjo brat vazne ;)

570

Odpovědět

1:34 "what did he eat in my pants?"

140

Odpovědět

k vanocum bych si pral celou jeho show prelozit O:)

751

Odpovědět

...couple... :D

750

Odpovědět

Přeložte tohle, Craig se tady vyřádil http://www.youtube.com/watch?v=M9P4SxtphJ4

57

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=M9P4SxtphJ4 Přeložte tohle, je to uplně geniální

35

Další