Craig Ferguson: Tweety a e-maily #11The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:503
Počet zobrazení:8 880

Již delší dobu se tu neobjevil segment plný Craigových poučných odpovědí na divácké dotazy, proto to nyní a v brzké době napravím. Pokud někdy náhodou zapomenete na narozeniny své přítelkyně, po zhlédnutí tohoto videa budete zaručeně vědět, co máte udělat!

 

Překlad textu, který běží, zatímco Craig mluví: Alfredo Sauce a Stydliví chlapi jsou výplodem Craigovy fantazie. Pokud je slyšíte, hulili jste něco fakt silnýho.

Přepis titulků

Já vím! Já vím! Řeknu vám jednu věc... Tohle vytvořit není vůbec snadný. Vítejte zpátky! Kde normálně sedím? Támhle! Hned jsem tam! Pusťte nějakou... Jo, hudbu. Děkuju vám! Děkuju Alfredovi a jeho kapele Stydliví chlapi, což je nejstydlivější talk show kapela. Jsou tak stydliví, že jsou schovaní.

Má to svůj důvod, ale jsou v pohodě. Tak jo. Jdeme na to! To bylo dobrý. Zaskočilo je to. Potlesk. Konec tleskání. Páni! To je mocná píšťalka. Na co je čas, Geoffe? Je čas na tweety a e-maily.

čas na rady od chlápka, který rád mluví plynně francouzsky. Který by rád dostal desítku, ale spokojí se i se čtyřkou. Nerozuměl jsem ti ani slovo, kámo. Každému podle jeho zásluh. Počkejte! Počkejte! Buďme fér... Měl dost času na to, aby si to promyslel. Pusťte znělku. Dnešní tweety a e-maily vám přináší kůň!

Udržuje se ve formě, je mazaný jako liška. Ve dne milovník, v noci pasák. Se šmejdy se nemaže a ničí je dynamitem. - Je to pořádnej hřebec. - No nekecej! Kůň. Tak jo. Tenhle je od Alberta z Winnipegu v Kanadě. Kanada... Kanada má dvě odlišné oblasti. Francouzsky mluvící oblast a anglicky mluvící oblast.

- Winnipeg je v... - V anglicky mluvící oblasti. Kdybyste ve Winnipegu řekli poutine, zabili by vás. Svatá pravda. - To není pravda. - Co? - Není to pravda. - Winnipeg je krásnej. - To je. Užili jsme si to tam. Byli jsme v tamním divadle. Jak se jmenuje? Jo, Winnipežské divadlo. Tamní obyvatelé neříkají Winnipeg, ale jen Peg.

Magoři. - Fakt jsou to magoři. Půl roku tam mají tmu. - Jo, to jo. A magoří z toho. - Chvíli jsem tam strávil a už jsem to říkal... - Jo. Oholil jsem si celý tělo. Byl jsem zavřený na hotelu a komplet jsem se oholil, a když to dorůstalo, vydatně to svědilo. - Albert z Winnipegu v Kanadě vypadá jako kuře na motorce.

- Hezký. Albert píše: "Co odstartovalo spor s Miriam, Craigu?" Miriam... Ta ženská, co mi čas od času zavolá. Haló? Ahoj, Craigu,tady Miriam. Miriam, ty zas*aná štětko! Říkal jsem ti, ať mi nevoláš! Nesnáším tě! Nesnáším ten tvůj blbej ksicht! - Chování... - Osobní hovor, vydržte. Chování, pane Fergusone, chování...

Co jsi říkala? Moc ti nerozumím, protože jsem lidská bytost. Já zase nerozumím tobě, protože nemluvím jako blbeček z talk show. Dlouho už tak mluvit nebudu, Miriam. Víš, co jsi našel, když sis oholil celé tělo? Svůj kolíček. Musím uznat, že tohle bylo docela dobrý, Miriam. Myslela jsem si to. Znáš to...

Musím teď končit, - budu na tebe řvát a nadávat ti později. - To je vzrušující. Co kdyby tě babča pozvala na drink, až dneska skončíš? Tak jo. Myslel jsem, že to byla "moucha alá Jay Leno". Jseš vtipnej, fakt vtipnej. Stejně se vrátím! Tenhle je od Davida z Newarku v New Jersey. Byl jsi tam někdy? - Jasně.

- Tam mají tu velkou mašinu. - Tu obrovskou mašinu! - Jak že se jmenuje? - Traktor. - To je ona. David píše: "Craigu, jak můžu svý přítelkyni vynahradit, že jsem zapomněl na její narozeniny?" - Slyšel jsi to, Geoffe? - To byl duch? - Znělo to jako jistá nelibost asi sto dvaceti lidí. - To jo. Sto dvaceti lidí z minulosti. Jako by na tebe sto dvacet lidí společně zabučelo. A to by u nás nebylo poprvý.

Jestli jsi zapomněl na narozeniny svojí přítelkyně... vzdej to. - Sbal si věci a vypadni. - Jo, protože to je... - Nezapomněl jsi letos na moje narozeniny? - Ani náhodou. - Ale jo! - To teda ne! - Ale jo! - Ne! Poslal jsem ti tweet! Tweet není dárek. Nebyl jsi doma.

Byl zrovna víkend. Takže s tím na mě nechoď. Haló? - Proč si nezajdeme na drink? - Hele, dej mi pokoj... Co to sakra bylo? Tenhle je od Margaret... Ne, od Marghul. Tak s tou nechci nic mít. Tenhle je od Avery z New Yorku, píše: "Craigu, tuhle jsem viděla Secretariata v Central Parku.

On cestuje?" Cestuješ? Kam se chystáš tohle léto? Tam? To vypadá hezky. Tys tam ještě nebyl? Nikdy jsi tam nebyl? Vždyť je to od tebe kousek. Aha! Vypadá to, že mezi tebou a tím plotem je jakýsi neviditelný silový pole.

Jestli se na naši show díváte poprvé, tak to vzdejte. Tenhle je od Alana z Denveru v Coloradu: "Craigu, jak to že používáš pera a ne tužky?" Vždyť nepoužívám... - Haló? - Odpovíš mi nebo co? Poslal jsem ti dopis a chci vědět, jak to že nepoužíváš tužky? Jak to? Neodpověděl jsi. - Kdo volá?

- Tady zase Miriam. Já to věděl! Řekl jsem ti, ať mi nevoláš! Nesnáším tě! Víc toho nestíháme... Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo! Konečně! Můj nejoblíbenější :D A ze špatného hodnocení si nic nedělejte, lidé obecně příliš nechápou tento šílený, Monty Pythonovský humor :-)

90

Odpovědět

Co sem dat i datum ze kdy to bylo ?

100

Odpovědět

Tohle je z 9.7.2014

90

Odpovědět

Proč se musí dospělý člověk chovat jako debil aby si k tomu mohl pustit nahraný smích a veřejně to předvádět?

863

Odpovědět

s****a

1679

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli si nějak připravují improvizační témata, nebo je to prostě všechno jen tak - protože pak by to bylo geniální :)

445

Odpovědět

Taky bych chtěl takovej hrnek jako on :D

151

Odpovědět

10 za "Horse" znělku

714

Odpovědět

je to "Newark, New Jersey" a ne "New York, New Jersey"

161

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

110