Craig Ferguson: Tweety a e-maily #15The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:257
Počet zobrazení:8 063

Craig s Geoffem jsou opět připraveni zodpovědět dotazy diváků dychtících po odpovědích, ale kvůli jisté události na ně nezbyde moc času a neodnese to nikdo jiný než Craigův oblíbenec Michael. Tyto tweety a e-maily jsou ze stejného dílu jako poslední cold open, což se v nich také projeví a navíc uvidíte další z mnoha znělek tohoto segmentu.

Přepis titulků

Vítejte zpátky u naší show, ve které oslavujeme... Něco. - Co oslavujeme, Geoffe? - Sokratovo dílo. Jo! Sokratovo dílo. Sokratovo učení, které stále používají vzdělávací instituce po celém světě. Používal jsi Sokratovu metodu, Geoffe? Ano, byl jsem zarytý zastánce Sokratovy metody. - To je šifra pro něco nemravnýho? - Si piš. Protože to zní oplzle.

Tady máte můj penis. - Víš, na co je čas, Geoffe. - To vím a taky vám to povím. Dnešní tweety vám přináší Socratovo svrchně kvašené pivo z bolehlavu. Zalezte si do jeskyně a pijte ho, dokud nepřestanete cítit nohy, tělo nebo srdce. Bolehlav piju jen občas. Tenhle je od Ryana z Frisca v Texasu. Byl jsi tam někdy? - Frisco v Texasu?

- O tom jsem nikdy neslyšel. Lidi z Frisca říkají jenom F. Prostě F. - Nemají čas doříct "risco". - To je jasný, je to vyčerpávající. Kdo by na to taky měl čas v dnešním světě iPhonů. Zadýchal jsem se, jen jsem na to pomyslel. Tak tohle je konec naší show... Co ta cedule, že jsem neudělal znělku? Vím, co dělám.

Nemůžeš mě opravit, až po skončení show? Opravuješ mě v jejím průběhu? - Věřil bys tomu?! - O co ti jde, sakra? - Přesně! Snažíme se tu vést Sokratovský dialog a ty nám do toho meleš kraviny ohledně znělky. A já jsem z nějakého důvodu začal blekotat jako Kohout Foghorn. - Říkám ti... - Říkám ti... Jsi snad jestřáb nebo co? Říkám ti...

Dívej se na mě, když s tebou mluvím, synku. - Máš nějaký záchvat? - Jo. Nějaký druh záchvatu z animáku. - Záchvat z animáku? - Jo. Říká se mu "risco". Tenhle je od Ryana z Frisca v Texasu. Byl jsi tam někdy? - No jasně, že ne. - Dobře. Tak tenhle je od něj. To je vám líto listu papíru?

Upřímně si myslím, že k nám na tom papíru ani nechodí. Proč je vůbec máme na papíru? Vždyť jsou to tweety a e-maily. A vy je mrsknete na papír, jako by je přinesla sova. A pak ta cedule ohledně znělky... Možná jsem ji nechtěl udělat. Možná se to tady snažím trochu oživit. Myslel jsi na znělku, Geoffe? - Ne, byla mi ukradená. - Přesně tak! S Geoffem tvoříme tým a nechtěli jsme udělat znělku a víš proč?! Řeknu ti proč.

Protože je nám nějaká znělka u p*dele, že jo Geoffe? - Přesně tak! - Jo! No věříš tomu?! Každý večer se tady snažíš, vyzpovídáš někoho z publika, říkáš lidem, jak se jim líbí jejich film... Nas*at! A pak! Pak musím poslouchat kecy nějakýho pos*ranýho blbečka o tom, že jsem neudělal znělku! Jako by snad někdo tuhle show sledoval kvůli znělce!

- Nikoho ta znělka nezajímá! - Jak říkáš. "Budeš dneska ponocovat, abys viděl, jaká bude znělka?" A teď už nám nezbyl čas na e-maily. Vidíš, co napáchal? Pokazil jsi... Pokazil jsi celou show! Dívej se na mě, když s tebou mluvím, synku! Už nemáme čas, tak tyhle přečteme zítra. Tak pustíme aspoň tu blbou znělku.

Tak jo, pusťte ji. Máš-li pomalejší starty, hoď se do pohody a nekaž párty. Nafackuj si gumovým ježdíkem, rozjeď to a nech to projet myslí i tělem. Super slizounek. Super slizuon. Super tweety. Tweetni toho slizouna. Mamvpi**zmus. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak jo chápu proč na tu znělku raději "zapomněl" :D

230

Odpovědět

pro mne nedokoukatelné; v půlce vypnuto  :-(

727

Odpovědět

AS* MODE = MÁMVPI*IZMUS :D To se povedlo!
Můj první komentář, ale určitě chci všem zoodpovědným za překlad, časování atd. (hlavně Craiga Fergusona) poděkovat. Ať se daří! Pěkné svátky. V.

231

Odpovědět

Až na tu znělku, naprosto skvělý díl.

452

Odpovědět

V podstate, tá znelka bola jediná aspoň trochu pozerateľná časť videa.

982