Craig Ferguson vs. publikum

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:4 629
Jak již název napovídá, v tomto klipu uvidíte, jak Craiga vytočí publikum přítomné ve studiu. Díl byl odvysílán 16. 11. 2009

Přepis titulků

Omlouvám se. Říkat mi, jak to tu mám dělat... Začínáte znít jako támhleten blb. Počkejte! Počkejte! Tak to počkejte! Tak to počkejte! Počkejte chvíli! Počkejte chvíli! Rozumím tomu správně? Oni tě litují?! Oni tě jako litují?! Vy šmejdi! Oni tě litují?!

Přesně jak jsem si myslel! Sladkosti zdarma opět vyhrávají... Kdo ho lituje?! On je ten, co udělal tamto, nutí mě dělat tohle, nosit tohle a taky to, co je pod tím. Omlouvám se, jestli jsem vás naštval. Věřili byste tomu? Věřili byste těm lidem? Jestli se právě teď doma díváte, zavolejte poldy. Ne, nedělejte to.

Podle všeho je to nelegální. Nedělejte to. Neříkám, abyste to udělali. Položte ten telefon! Nemůžu uvěřit, že jste... Ne, počkejte! Netleskejte mi po tom, co jste jeho litovali. Vyberte si, na čí jste straně, vy šmejdi! To nedělej! To nedělej! Neříkej...

K tomuhle došlo ze dvou důvodů. Jestli jste si nás pustili až teď, gratuluji. Přišli jste o většinu těch horších částí. Ale... To byl Michael, který tento pořad produkuje a předtím ho publikum litovalo, protože jsem řekl něco hrubýho, a tak se do mě pustilo. A pak... Já vím! Pustili se do mě a tak mě napadlo se na to podívat.

Přinutil jsem Michaela uvádět pořad, ale nedal jsem mu mikrofon. A náhodou vím, že nesnáší být před kamerou. Teď se nad dnešním publikem sami zamyslete... Vědí, že Michael nesnáší být před kamerou a tleskali mi za to, že jsem ho před ni postavil. Chtěl bych, abyste si všichni došli pro slovník nebo k počítači a našli si slovo "vrtošivý". Vrtošivý.

V-r... tošivý. Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeho křik mi připomíná Saula z Breaking Bad :)

190

Odpovědět

Líbí se mi, jak z Michaela tak trochu omylem udělali třetího sidekicka :D.

211

Odpovědět

Craig je strašně charismatický člověk. Jeho prostě nemůžete mít neradi. A moc se mi líbí, jak pohotově reaguje a navíc to pobaví. Jsem rád, že překládáte jak jeho, tak i Conana - parádně se doplňují ;)

206

Odpovědět

fajn video, ale trochu mi vadí, že je 4! roky staré... radši aktuálního craiga než skoro půlku desetiletí zpátky..

1840

Odpovědět

Takže podle tvé logiky mají překladatelé vybírat nové, které třeba nejsou tak vtipné, jako ty starší? Myslím, že stáří videa není hlavní parametr, při výběru videa na překlad.

201

Odpovědět

+The Big Shockne, mi se to video nezdá tak super, skvělé, bezva, cool. a to, že je 4 roky staré tomu rozhodně nepomůže. myslím, že se dají najít aktuální videa, která jsou naopak mnohem zábavnější. a vybrat si mězi stejně zábavným videem, které je aktuální a za zenitem, vyberu si to aktuální.

1820

Odpovědět

S aktuálním Craigem je maličko problém, bo CBS začala jít tvrdě po kanálech, které ho uploadují. Takže se klidně může stát, že video po chvilce co ho sem dáme přestane fungovat. Naštestí má Craig spoustu kvalitního nadčasového materiálu ze starších dílů :)

190

Odpovědět

tak se staň překladatelem a překládej si sem sám ty tvoje "zábavná a aktuální" videa..

190

Odpovědět

Hm.

1811