David Duchovny u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:566
Počet zobrazení:6 258
Pátá řada seriálu Californication je v plném proudu, a proto jsem pro vás přeložil návštěvu Davida Duchovnyho u Craiga Fergusona. Sledujete Californication? Kterou postavu máte nejraději? Pozn.: Vtip o Jamajce vychází z fonetické shody slova "Jamajka" a "d'yer mak'er", což znamená "Přinutils ji?"

Přepis titulků

Vítejte zpět, lidi. Vítejte zpět. Vítejte zpět ve Stevově sklepě, já jsem Tintin a tohle je Smradlavej Joe. Co to sakra...? Co já vím? První dnešní host hraje v Californication každou neděli večer na Showtime. Koukněte na tohle. Tady sedím já. Nemůžete si prostě sednout na její místo?

Když je na letence 2A, moje pozadí bude na 2A. Přivítejte prosím Davida Duchovnyho. Nazdar Davey. Vítej, vítej, vítej. Čau Geoffe. Čau Davide. Posledně nemluvil. Vážně?

Vyvinul se. Vykoukl ze své ulity. Jo, je vážně hovorný, ukecaný... skoro až moc. Promluvíme si po natáčení. Jak se máš? Dobrý? - Mám se fajn. - Vypadáš dobře. - Díky, díky. - Vypadáš tak nějak... Ty vypadáš taky dobře. Teď mi kecáš.

- Ta modrá kravata ti jde pěkně k očím. - Mám tuhle kravatu rád. Co jako? Ty ani kravatu nemáš. To já jen tak. Všestranný. Ne tak docela. Jak se máš? V pohodě? Mám se skvěle.

Jak to jde s Californication? Zatím se nám daří, už pět let. To znamená, že se daří dobře. A že za rok dostanete Zlatý glóbus. Byl jsi na předávání? Jo, byl. Chodím tam prohrát. Promiň, tys byl nominovaný? Koukám, že ses připravil.

Brzdi s tou pasivní agresivitou. Za prvé. Já se na rozhovory nepřipravuju. A za druhé. Vlastně mám jen jednu. V den předávání jsem dostal od syna tuhle skvělou zprávu. Volal mi z Floridy, kde byl na rybách. Páni, vážně?

Ten nějak rychle zestárnul. "Jedu rybařit!" Kolik mu je? - Je mu 9. - Aha, já myslel 50. To ne. A řekl mi: Hodně štěstí na Zlatých glóbech, tati. Když nevyhraješ, nic se neděje. I nominace je dobrá. A dneska jsem chytil takový ryby... A pak mi asi 3 minuty popisoval svoje úlovky. To víš, je to jeho svět.

Bylo to milý. Je to úžasný. Schoval jsem si je. Ty máš ty ryby? Ne, to ne. A ty rybaříš? Ne, rybaření nesnáším. Jak to? Proč nesnášíš rybaření? Byl jsem na Jamajce o Vánocích. A tys s tím souhlasil?

Jet na Jamajku? Jo. To je jeden starej vtip. - Vážně? - Jo. Moje manželka jela do Karibiku. Na Jamajku? Ne, jela dobrovolně. Ty to neznáš? Ne, nikdy jsem to neslyšel. Chce lovit na moři, protože chce chytit mečounovitou rybu. Rybu s mečem, marlína nebo mečouna.

Prostě velkou rybu, jako trofej. Takže jsme si zamluvili loď. A já jsem strávil 5 hodin na palubě ve schoulené poloze. Mořská nemoc? Příšerná. Tyhle rybářský loďky jsou pěkně malý. Podobně jako ty potápěčský. Nikdy nemám mořskou nemoc, dokud na něco takovýho nevlezu. Je to asi nejhorší pocit na světě. Hrozný.

Když k tomu ještě přidáš pásovej opar. To je hrůza. Měl jsem pásový opar o Vánocích. Už jsem o tom slyšel, že se ti líbí pásový opary. Nelíbí se mi. Co to s tebou sakra je? Myslel jsem, že jsme kamarádi. Lidi si budou myslet, že jsem na pásový opary. Není pásovej opar jenom korektní výraz pro genitální opar?

Ne, protože jsem to nedostal na svý nádobíčko. Můžeš opar dostat sem. Jo, ale to je jinej druh. To je opar na rtu. Jako další sem přijde doktor, jasný? - Možná bychom... - Nekřič na mě. Dneska hodně křičím, že? Asi mám sluch v háji. Myslím, že je to ten opar.

No jasně. Kvůli oparu jsem ohluchnul. Jsem jako Regis! Člověk je pak mrzutý. Mrzutý? Vím, co myslíš. To je jedna z výhod toho být mechanický. Žádné opary. To si myslíš, ale přesto záhadně opar chytil. Tak asi přišel k téhle práci. Tys byl můj první host.

Jo, to vím. Pěkné vzpomínky, že? Jo, to jo. Vzpomínáš na to někdy? Budem předstírat, že vzpomínáme. Dáme si přestávku. Za chvíli jsme zpět s Davidem Duchovnym. Já potřebuju ten, co mě udrží celou noc. Vítám vás zpět, jsem tu s Davidem Duchovnym, který mi během přestávky prozradil, že má rád včelaření. To mám.

Kolik včel máš, Davide? - Sedm. - Sedm? Žiju v New Yorku, takže je těžký je chovat. Pořád mi prchají. A pak jsem nějaké ztracené viděl v Hamptons. Čtyři nebo pět, které se mi ztratily před pár lety. - Co tam dělaly? - Parchanti! Vyráběly med pro někoho jinýho.

Hobby je dobrá věc. Ze včelaření nedostaneš mořskou nemoc. Učím se hrát na kytaru. To je snadný. Nauč včelu hrát na kytaru a vyděláš majlant. Dámy a pánové. Včelí kytaristka Corky. Šest nohou se může hodit. Jo, může zahrát Včelku Máju.

Jo, Včelku Máju. Včela neděle byla. Nic víc mě nenapadá. Nic víc ani nepotřebuješ. Na kytaru se učíš sám? Jen tak, abych se mohl doprovodit na kytaru. Je to jen pro moje potěšení. Protože kdybych hrál pro někoho jinýho, neměl by z toho potěšení.

Nevím, jestli se to technicky dá považovat za hraní na kytaru. Proč ne? No, když tě nikdo nemůže slyšet... Viděl jsem tvůj monolog. Říkals, že hrát nebo zpívat máš pro sebe. Změnil jsem názor. Nemůžu změnit názor? Copak kandiduju na prezidenta? Můžu změnit názor. Zrovna jsem ho zase změnil.

Už s tebou souhlasím. Radši si počkám, až se mnou zas nebudeš souhlasit. Jednou, když jsem se synem sledoval American Idol. Věděl jsem, že můj syn je na holky, když jsme sledovali American Idol. Přišel jsem na to. Jinak to nevíš. Nevíš, jestli syn bude na holky, nebo na kluky. - Jsou určitý vodítka. - Člověk neví a je mu to jedno. Mně je to určitě jedno. Dívali jsme se na to pár let zpátky a byla tam jedna soutěžící, Haley Scarnato.

Pamatuju si to. Ještě někdo jiný? To je jedno. Nebyla to nejlepší zpěvačka, ale zato velice přitažlivá. A můj syn... Díval se ní a říká: "Má krásný hlas." Tak jsem se podíval na ženu a říkám: "Kluk je na holky." Jo, takhle se to dělá. Fajn, už nám dochází čas.

Co bys chtěl, trapnou pauzu, harmoniku nebo Rychlý prachy? Asi beru ty prachy. - Jaký je čas, Shadoe Stevensi? - Je čas na Rychlý prachy! - Změnilo se to tu. - Můžu změnit názor? No, můžeš. - Chci ty prachy. - 50 amerických dolarů v jednodolarovkách. Vejdou se do všech kalhotek v Americe. I do těch, co maj na sobě ženský.

Nešahej na ty prachy, dokud je nevyhraješ. Jsou dva způsoby, jak vyhrát Rychlý prachy. Buď odpovíš na otázku, nebo uhodneš, co mám v krabici. To si představím krabici... Nechci ani pomyslet na tvoji krabici. Představím si krabici. Sám nevím, co v ní je. Jenom Geoff ví, co tam je. Ty budeš hádat a Geoff ti řekne, jestli máš pravdu. Pak vyhraješ 50 dolarů.

Já tomu ani nerozumím. Zkusím tu otázku. Dobrá, tak tedy otázku. Dobrá. Jsi připravený? Jo, do toho. Island je v severním Atlantiku, jeho hlavní město je Reykjavík. To je ta otázka? Ne, připravuju si půdu.

- To já tak dělávám. - Protože pokud je, pak říkám pravda. Ne, ne. Tohle normálně říkávám, než se zeptám. Navodí to náladu. Plus mínus deset, kolik procent lidí, kteří se zúčastnili nedávného výzkumu, přiznali, že spali s přítelkyní nebo přítelem svého kamaráda/ky. To je příšerná otázka. Myslíš na Islandu? Jo, proč ne.

Plus mínus deset procent. Kolik procent lidí, kteří se zúčastnili nedávného výzkumu přiznalo, že spali s přítelkyní nebo přítelem svého kamaráda/ky. Čtrnáct procent. Nech mě přemýšlet. Co já vím? Patnáct, šestnáct procent? Dostatečně blízko, čtrnáct procent. David Duchovny!

Za chvíli jsme zpátky. Překlad: Skarab Korekce: scr00chy www.Videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

beekeeper :D tomu verím :) Duchovný mal zrejme viac včiel ako Axel Rose, Charlie Sheen a Clinton dohromady :)

10

Odpovědět

Ten moderátor je hrozný. Neustále skáče do řeči a publikum je snad na drogách. Zlatá Connan.

2383

Odpovědět

Jo Connan je fakt dobrá, škoda že teď už dělá jenom předpověď počasí v Mexiku.

41

Odpovědět

Fox Mulder, byl je a vždy jím bude :)

184

Odpovědět

Hank Moody

30

Odpovědět

jeden z najlepších rozhovorov, obidvaja majú svojský zmysel pre humor, už som sa dlho tak nezasmiala...

222

Odpovědět

pre mna to bude vzdy Mulder...:D

185

Odpovědět

Bitch please...nesleduj Californication, ale Akta X

1810

Odpovědět

Rozhodne Charlie :-) ten je nej...

190

Odpovědět

Oukej, dám tomu ještě šanci ;)

180

Odpovědět

Pollo: Zkoukni 3. sezónu, ta je možná nejlepší ;) 4. neni špatná a pátou sem neviděl celou, ale zatim se to taky dá.

180

Odpovědět

a Fergusona vzít sebou..

1824

Odpovědět

Duchovny by se měl konečně vrátit zpět na svojí rodnou planetu...

1837

Odpovědět

craig dobrej, ale duchovny je divnej..asi myslel na sex :D

1822

Odpovědět

Ferguson mě začíná čím dál méně bavit ...

1831

Odpovědět

David Duchovny je borec, presto:
prvni dve minuty jsou skutecne o nicem,
vydrzel jsem do puly seste minuty a koncim... myslel jsem, ze je jeho talk show zabavna, ale vskutku neni o.O

1925

Odpovědět

Deset hvězdiček jen za "včela neděle byla" - a i zbytek je výborný.

226

Další