DiabLoL: Kostlivec ve skříni

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:5 966

První díl série Diablol od Carbot Animations slavil úspěch a i v druhém díle je něco málo k přeložení, takže tady ho máte. Pokud nechápete vtípek se svatyní na konci (stejně jako jsem ho zprvu nechápal já), tak jde o to, že tzv. goat shrines (v překladu kozí svatyně) mají ve hře náhodný efekt (klidně i negativní, například smrt). Plus je u nich vždy nějaký, mnohdy ovšem zcela nesouvisející, kus textu.

Přepis titulků

Zplozenci života narušili chlad mé kobky. Připravte se, smrtelníci, budete mému pánu sloužit celou věčnost! V ÚTERÝ PIJEME SE SLEVOU Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Normálne mi hrozí, že po pár ďalších epizódach podľahnem a znovu rozbehám D1. Naozaj pobavilo a zaspomínal som si na túto krásnu klasiku :)

40

Odpovědět

Jsem velmi oddaným fanouškem jejich Star Crafts, ale chápu, že tam asi už není zhola nic k překládání...

32

Odpovědět

Vskutku :-) Tohle ale může sloužit taky jako reklama na jejich kanál, kde je toho mnohem víc (mě moc baví i Wowcraft a Hurtstone, ale to asi záleží na tom, co člověk hrál nebo na co koukal).

40

Odpovědět

Za mne dost zbytečná hovadina!

430

Odpovědět

Řekla tvá máma, hned poté co tě porodila...

335

Odpovědět

Správně mínusujete.
Každý sebemenší pokus o projev samostatného vkusu a myšlení musí být již v zárodku potrestán a zadupán do země.
Možná vám ušlo, že jsem NEpsal že je to "zbytečná hovadina", ale že mně osobně to tak připadá. Čili můj soukromý subjektivní názor. Jistě přijde doba kdy budou takoví odbojní jedinci eliminováni a budete si moci spojeně hromadně jednotně chrochtat u korýtka.
Já se vám též neposmívám za vaše homogenní projevy "myšlení".

316

Odpovědět

+mykanecSpousta lidí si plete právo na vyjádření vlastního názoru s právem na to, aby ty kraviny museli ostatní poslouchat.

76

Odpovědět

+KorektorkaA jsem já povinen tuto vaši nebetyčnou krávovinu číst?
On vás někdo násilím nutí něco poslouchat? To je tedy skandál.
Moc se vám omlouvám za případnou psychickou újmu, i když se mi zdá, že vám už se moc uškodit nedá.

28

Odpovědět

+mykanecDobrovolně vstupujete do veřejného prostoru s informací, jejíž výpovědní hodnota je 0, a pak si stěžujete na to, že ostatní ve ji pomocí palců jako takovou i označili. Pokud tu má někdo nějakou psychikou újmu, budete to vy, pane, zkuste třeba psychoterapii nebo nějaké prášky. Poroučím se.

55

Odpovědět

+KorektorkaSlečno Korektorko, nejste nějaká zmatená? Kde jsem si na něco stěžoval?
Takže podle vás, kdybych místo původního "Za mne dost zbytečná hovadina!" napsal pochvalný zápis, jak je ten filmek betálnej, tak by jeho výpovědní hodnota nabyla vysoce kladné hodnoty?
Pokud je tomu tak, máte opravdu zvláštní způsob uvažování.

18

Odpovědět

+mykanecNikoliv. Obě informace mají přibližně stejnou hodnotu. Nicméně váš druhý komentář je stejně namístě, jako kdyby tady někdo, kdo napsal pochvalný komentář a dostal 10 palců nahoru, děkoval jak na Oscarech a propagoval světový mír.
Klidně si pište, cokoliv vaše kebule vyplodí, ale nedělejte tady závěry a nestavějte se do role až martyrské, viz "Jistě přijde doba kdy budou takoví odbojní jedinci eliminováni". Pche!

52

Odpovědět

+mykanecJen pokračuj, ať si připadáš jako ten správný rebel co bojuje proti establismentu

22

Odpovědět

komentář lidí co neznají D1 - nemůžou nikdy pochopit..

51