Dobrá nálada

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:717
Počet zobrazení:9 838

Písnička z francouzské série La chanson du dimanche (Nedělní písnička). Je to jejich první písnička, takže se nedivte, pokud zpěv nebude dokonalý. Text také nedává moc smysl, ale pro mě se to stalo tak návykové, že jsem to sem prostě musel hodit. V originále se písnička jmenuje Bonne humeur. P.S.: Chtěl bych poděkovat své učitelce francouzštiny za pomoc s překladem.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz Ahoj! Ahoj, tohle jsou Nedělní písničky. Jdem na to. Znali jsme tě jako tahouna, znali jsme tě jako bojovníka. Znali jsme tě jako snílka, znali jsme tě jako vítěze. Znali jsme tě tetovaného, znali jsme tě upraveného. Znali jsme tě, měls na hlavě pankáče. A od té doby jsi ztratil víru.

A od té doby jsi ztratil vlasy. A od té doby jsi ztratil kámoše. Ale my jsme tu, abychom ti řekli, žeee: Neztratils dobrou náladu, du, du, du, du. Vždycky jsi byl král volovin, vin, vin, vin, vin. Neztratils dobrou náladu! Neztratils dobrou náladu, du, du, du, du. Vždycky jsi byl král volovin, vin, vin, vin, vin.

Neztratils dobrou náladu! Znali jsme tě jako svůdníka, znali jsme tě jako hazardéra. Znali jsme tě jako ženáče, znali jsme tě jako teplouše. Znali jsme tě na manifestacích, znali jsme tě nahého na pláži. Znali jsme tě mazaného, znali jsme tě když jsi dělal sýr. A od té doby jsi ztratil zuby. A od té doby jsi ztratil oči. A od té doby jsi ztratil ženu.

Ale my jsme tu, abychom ti řekli žeee: Neztratils dobrou náladu, du, du, du, du. Vždycky jsi byl král volovin, vin, vin, vin, vin. Neztratils dobrou náladu! Neztratils dobrou náladu, du, du, du, du. Vždycky jsi byl král volovin, vin, vin, vin, vin. Neztratils dobrou náladu! Dobrou náladu!

V kantýně! Dobrou náladu! Na plavečáku! Dobrou náladu! U proktologa! Dobrou náladu! Na petangu! Dobrou náladu! Na turnaji v bridži! Dobrou náladu! A na pohřbech! Dobrou náladu! Na schodišti! Dobrou náladu! V sanitce!

Dobrou náladu! Na pohotovosti! Dobrou náladu! A v kasinu! Dobrou náladu! V obchodě! Dobrou náladu! U pekaře! Dobrou náladu! U televize! Dobrou náladu! I na mši! Dobrou náladu! Navzdory kašli! Dobrou náladu! Máš plný nos.

A je ti to fuk! Je ti to fuk! Je ti to fuk! Je ti to fuk! - Ucpaný nos! - Dobrou náladu! Je ti to fuk! Máš dobrou náladu! Neztratils dobrou náladu, du, du, du, du. Vždycky jsi byl král volovin, vin, vin, vin, vin.

Neztratils dobrou náladu! Neztratils dobrou náladu, du, du, du, du. Vždycky jsi byl král volovin, vin, vin, vin, vin. Neztratils dobrou náladu! Takže... díky.

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky skupině na FB jsem objevil toto video a je hodně chytlavé...... jelikož už jedou několikátou sérii, tak by jste mohli začít překládat jednou týdně jejich videa, určitě to několik lidí francouzsky neznalích ocení. :)

220

Odpovědět

chlapci zaručeně zvednou náladu :-)

200

Odpovědět

Co takhle sem hodit více písniček od těchle chlapíků? :D Já bych to rozhodně přivítal a hodněkrát poděkoval :D

200

Odpovědět

dost chytlavý.. :D

190

Odpovědět

mám teplotu, bolí mě hlava, mám ucpaný nos...ale tohle, tohle mi vždycky zvedne náladu :)

190

Odpovědět

Další:
http://www.youtube.com/watch?v=aA5wpPYV_wg

190

Odpovědět

perfektní, chytlavé, zvedlo mi to náladu :)

180

Odpovědět

To je vážně úžasně chytlavý .. :-D

180

Odpovědět

Heeeej... La Blue... Hej... Seš tu? já chci Nedělní písničkyyyy :D:D ne kecám... plosím plosím moc plosím přelož náký dalšííííí :)

180

Odpovědět


Odpovědět

@Fabled, mamba: Ne, měl jsem na pomoc text písničky, tak dobrý, abych to zvládl odposlechnout, ve francouzštině ještě nejsem.
@Galedon: Tohle jsem přeložil díky tomu, že jsem měl doma text. Pokud chcete další, směrujte své prosby na LaBleue, ta je tady přes francouzská videa. ;)

180

Odpovědět

heeeej lidiii kde sou ostatnííí? dyt sou to upe týpci.. proč je nepřekládáte? :P

190

Odpovědět

Další přeložená píseň od těhle dvou chlapíku je zde: http://www.youtube.com/watch?v=kpzOIqj3G60
a
je ještě chitlavější!

180

Odpovědět

to Fabled: no,ja se ucim franinu treti rok a jsem z fleku z odposlechu schopna chytit na zacatku to Salut, pak On t'a connu (znali jsme Te) a pak nejaky slovicka jako piscine (koupaliste) atd..:D ale mluvi teda hodne jinak nez na nas zbrbla nase profesorka :D

180

Odpovědět

tak to je hruby :D....preloz od nich prosim tuhle pisnicku: http://www.youtube.com/watch?v=BBubZiKVmWc diky

180

Další