Dvakrát The Axis of Awesome

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:7 099

Zdravím všechny návštevníky. Jako nový překladatel a fanoušek Craiga, Community, College Humoru, Cimrmana a (C)kvantové chemie vám budu překládat všechno možné, od zábavných videí po ta naučná. Pro začátek pro vás mám dva kratší kusy od Axis od Awesome.

Australská komediální kapela The Axis of Awesome je na tomto webu známá především díky svým písním 4 Chord Song nebo Jak se píše love song. První video je úryvek z jejich živého představení, ve kterém se dozvíme, jak to mají s autogramy a s podobností s jinou známou kapelou. Ve druhém videu nám ukážou, jak se efektivně naučit na kytaru a nepromrhat přitom svůj život.

Pozn. Strašpytlík (Chicken Little) je pohádka o malém kuřátku, kterému na hlavu spadne žalud a ono si myslí, že padá obloha. Doporučuji vygooglit nějaké obrázky.:)

Přepis titulků

Dámy a pánové, hrajeme komediální rock'n'roll už 70 let. Po koncertě za námi často lidé chodí pro autogramy, což je v pořádku. Rádi se vám podepíšeme na část vašeho těla. Máme ale seznam části těl, na které se podepisovat nebudeme. Koule. Jen ať víte, tahle část těla na mém seznamu není. Byl jsem pryč, když se dělal, takže žádný seznam nemám. Uvidíme se po koncertu.

Dámy. Po koncertu nám také lidé rádi kladou otázky. To je v pohodě. Klidně se nás můžete ptát. Na jednu otázku se nás ale lidé ptají pořád a dost možná na ni právě také myslíte. Tak jsme si řekli, že tu otázku zodpovíme preventivně pomocí písně. Ano. Vím, že vypadám jako Jack Black. - Ano, vím.

Nejseš první, kdo se ptá. - Víme. Víme. - Snažíme se to brát čestně,... - ...ale Tenacious D prostě nejsme. Tak prosím nebuď debil. Školu ro(c)ku jsem viděl. - Vím, že vypadám... - ...trochu... - ...jako Jack Black. - Je tam jistá podobnost. Ano, vím, že vypadám jako Eddie Murphy. - Nevypadáš jako Eddie Murphy! - Nevypadáš jako Eddie Murphy! - Ani trochu! - Co blbneš? To je velmi rasistické.

Rasistické? Jak to proboha může být rasistické? Pokud jste se smáli, jste také rasisti. - Právě jsi označil diváky za rasisty! - Když už, tak rasista jseš ty. Jo, jak velký rasista jseš na škále od bílé do černé? Mexičan. - To je rasistické. - Jseš rozhodně rasista. Tak už víme, kdo je tu rasista. A proč nezazpíváš svoji píseň, Benny?

- Jo, zazpívej to. - Nevím, o čem mluví. - Ale víš. - Jordan zazpíval svoji, já svoji, - tak ty taky zazpívej. - Zazpívej tu písničku. Zpívej! - Chcete, aby zazpíval? - Nevypadám tak. Nebudu zpívat. - No tak, diváci to chtějí. - Zpívej! - Ne, nebudu to sakra zpívat! - Zpívej! Zpívej! Zazpívej to, nebo nedostaneš zaplaceno. - To nemůžeš udělat.

- To teda může. - Už jsem to udělal. - Mačkej svoje klávesy. - Klapy klap. - Ano. Vím, že vypadám jako Strašpytlík. - Strašpytlík! - Strašpytlík. - Strašpytlík! - Strašpytlík! Podívejte, Strašpytlík! Strašpytlíček. Jseš Strašpytlíček. - Padá obloha! - Neveřím ti, Strašpytlíku. Dívá se na oblohu a na hlavu mu spadne žalud.

Pitomec jeden. Překlad: Liedan www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co přeložit jejich oficální video k 4 Chords...?..mají tam o proti videu co je už tady některé novější písničky :) http://www.youtube.com/watch?v=oOlDewpCfZQ

190

Odpovědět

mam to do budoucna v planu.Ale do zacatku jsem si na prelozeni pisnicky netroufl :)

180

Odpovědět

+LiedanTak přesto že jsem se o tomhle ofic. videu dozvěděla teprve nedávno jsem ráda že je v plánu :)

180

Odpovědět

Eddie Murphy :D :D

181

Odpovědět

Thats racist. If you liked that post, you're also very racist.

190

Odpovědět

Týchto možem :)

182

Odpovědět

teď nevím, jestli je ta reklama parodie nebo ne...

181

Odpovědět

Reklama a parodie.

180

Odpovědět

+Spoonervidět takovouhle reklamu, i kdybych byl cílová skupina, tak se nad tím jen zasměju, protože bych to nebral vážně. Přišlo mi to jak nedávná reklama v posledním =3, kde když kliknete na reklamu nového kanálu, třeba na kachničku, tak se zjeví něco, co se člověku na vždycky vypálí do mozku:-D

182

Odpovědět

titulky blbnout misto znaku s hacky a carky to tam haze klikihaky a u druheho rovnou chybi

182

Odpovědět

To jsem jediný, kdo má místo diakritiky bláboly ?

182

Odpovědět

Už by to konečně mělo jít bez problémů.

182

Odpovědět

tam jak jsou hvězdičky tak říká full sized and 3/4 guitars

180

Odpovědět

když jsem tohle psal tak tam ještě hvězdičky byly :D

180

Odpovědět

Jo, zapomněl jsem nahrát verzi po korekcích. ;-)

180

Odpovědět

ale fakt vyzera ako Chicken Little :D

181