Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:319
Počet zobrazení:5 162

Je tu další pátek, kdy se naším Alternativním okénkem pokusíme rozšířit vaše obzory, co se týče hudby. Zase jednou jsem si dovolil zafušovat do cizího okénka a děkuji BugHer0vi za to, že mi to umožnil, snad vás nezklamu. Nesu vám totiž tu nejpozitivnější a nejpohodovější píseň, která se momentálně nachází na vrchních místech mého playlistu. Skupině s nezvykle dlouhým názvem Edward Sharpe & The Magnetic Zeroes, která pochází z USA, by se dal přiřadit žánr pop rock či alternativní rock a musím říct, že veškerá jejich tvorba je opravdu zajímavá a dosti líbivá. Na kontě mají zatím jen jedno album s názvem Up from Below, ze kterého bych vám doporučil například ještě písničky 40 Day Dream, Om Nashi Me či Janglin. Přeji hezký den a užívejte života jako zpívající dvojice v následujícím klipu! BugHer0: Tady se můžete podívat na studiové vystoupení kapely, kde lépe uvidíte její členy. Kdo pozná blondýnku s harmonikou, dostane ode mě stříbrného bludišťáka! :-)

Přepis titulků

Alabama, Arkansas, mám ráda mamču s taťkou. Ale ne tak, jako mám ráda tebe. Jéminánku, vždyť já vím, jsi můj sladký miláček. Děvče, nikoho jsem nemiloval víc. Achich, jsi můj nejlepší přítel, vyřvávám to do prázdnoty. Vůbec nic mi v životě neschází. Ty můj sladký dýňový koláčku, čokoládový dorte a Ježíši Kriste, nic mě nepotěší víc než ty.

Domů, nechte mě jít domů. Doma se cítím všude, kde jsi ty. Domů, nechte mě jít domů. Doma se cítím všude, kde jsi ty. Vezmi mě domů... Mami, už jsem na cestě domů. Půjdu za tebou do parku, skrz džungli a temnotu. Děvče, nikoho jsem nemiloval víc.

Vodní příkopy, lodě a vodopády, uličky a telefonní budky. Prošla jsem s tebou celý svět. To máš pravdu. Smějme se nadosmrti, běhejme bosí v letní noci. Neznám člověka, s kým by to bylo příjemnější. Probíháme ulicemi, jako bychom byli sami. Božínku, je radost na tebe pohledět. Domů, nechte mě jít domů.

Doma se cítím všude, kde jsi ty. Domů, nechte mě jít domů. Doma se cítím všude, kde jsi ty. Vezmi mě domů... Mami, už jsem na cestě domů. - Jade. - Alexandere. Pamatuješ si na den, kdy jsi u mě vypadla z okna? To víš, že jo, skočil jsi hned za mnou.

No, spadla jsi rovnou na beton a málem sis zlomila kostrč. Byla jsi celá od krve a já s tebou spěchal do nemocnice. - Pamatuješ si to? - Ano, pamatuji. Něco jsem ti o té noci nikdy neřekl. Co jsi mi neřekl? Jak jsi tak seděla na zadní sedačce a kouřila cigaretu, o které sis myslela, že bude tvá poslední, hluboce, ale opravdu hluboce jsem se do tebe v tu chvíli zamilovával.

A říkám ti to až teď. Domů, nechte mě jít domů. Doma se cítím všude, kde jsi ty. Domů, nechte mě jít domů. Doma se cítím všude, kde jsi ty. Domů, nechte mě jít domů... Doma se cítím všude, kde jsi ty. Doma, ano, jsem doma.

Doma se cítím, kdykoliv jsem s tebou sama. Alabama, Arkansas... Mám ráda mamču s taťkou. Vodní příkopy, lodě a vodopády... jen tak polehávají, dokud se nezačne klubat slunce. Doma se cítím všude, kde jsi ty. Doma se cítím všude, kde jsi ty.

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Orgasmus protéká celým tělem, do zbláznění si ji pouštím a vychutnávám si každý okamžik s ní... prostě rajda!

00

Odpovědět

akorat jaksi nejde spustit.. video not found or acces denied (btw. ze je skvela jsem nepsal podle obrazku, ale protoze jsem ji uz slysel)

180

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

paneboze clovek zada do vyhledavani "home" a tohle je az na druhy strance... jina kpisnicka skvela

180

Odpovědět

Taky bych prosil o přeložení další písně. Například 40 Days dream, nebo Brother :-)

190

Odpovědět

Preložte ešte niečo od nich!!!! Diky

180

Odpovědět

Courteney! :D

180

Odpovědět

zeros

http://www.last.fm/music/Edward%2BSharpe%2B%2526%2BThe%2BMagnetic%2BZeros

180

Odpovědět

Btw nechce se ti přeložit něco od Modest Mouse? Mají parádní texty

180

Odpovědět

To je ta bloncka z Dorm Life :)

180

Odpovědět

paráda :) asi to bude trošičku OT, ale tohle by taky stálo za překlad http://www.youtube.com/watch?v=7jgmgE-QDzA&NR=1

180

Odpovědět

geniální člověk příjde unavenej domů a tahle písnička mi spravila náladu a pak upadla v zapomnění a teď se vrátila i z překladem děkuji a alternativní okénko se pomalu stává to nejlepší na vide česky doufám v další podobně skvělé písničky

180

Odpovědět

V téhle skupině vystupuje i Courtney ze života na koleji :)....

180

Odpovědět


Odpovědět

tohle je taky super http://youtu.be/7ANDfMGdHgs

180

Odpovědět

tak to je nádherný...vác podobných písniček....:,)

181

Další