Eminem u Weird Ala

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:543
Počet zobrazení:6 234

Weird Al Yankovic je zpěvák známý pro své hudební parodie. Aby se více proslavil, začal dělat i talk show, bohužel to mělo jeden háček - nemohl sehnat hosty. To mu však vůbec nezabránilo. Jak sami uvidíte, interview má velmi zajímavá a jejich aktéři o nich sami netuší. Můžete se přesvědčit o tom, jak některé odpovědi vyzní, když je vytrhnete z kontextu a položíte jinou otázku. V tomto rozhovoru také zazní Alova písnička Couch Potato neboli Povaleč, která je parodií na Lose Yourself od Eminema.

Přepis titulků

Vítejte zpět u Al TV. Právě nastal čas na naše exkluzivní interview s panem Marshallem Mathersem. Taktéž známý jako Eminem a taktéž známý jako pravý Slim Shady a taktéž známý jako Slečinka "Přestupek" Elliotová. Budeme sledovat jeho neuvěřitelnou změnu z hardcore fanouška Alfa na hardcore rappera. Tohle je vskutku radost. Marshalle, vítej v Al TV. Promiň, mám ti říkat Marshalle nebo Slečinko?

- Marshalle. Chápeš?. - Tak tedy Marshall. Doufám, že ti ten dotaz nevadil. Ne, nevadil. Chápeš? Chápu. Protože jsem tě nechtěl tě urazit. - Neurazil. Chápeš? - Chápu - Chápeš? - Chápu. - Chápeš?

- Ano, chápu. - Chápeš? - Ano. - Chápeš? - Jo. - Chápeš? - Chápu. - Chápeš? - Jo! - Chápeš? - Ano! Ano! - Chápeš? - Ano! - Chápeš? - Ano! - Cháp..

chápeš.. chápeš... chápeš? - Jo, říkal jsem ti.... řekl jsem... - Chápeš, chápeš, chápeš? - Řekl jsem... drž hubu! Drž hubu! DRŽ HUBU! - Chápeš? - Ano, ano. Chápu, jasný?! To je jedno. Mimochodem, děkuji, žes přišel. Měli jsme tu spoustu skvělých hostů. Potkal jsi někdy Celine Dion?

Kdysi jsem měl chuť ji zabít. To asi každý z nás. A chtěl jsi někdy zabít někoho jiného? Většinu své rodiny. To je milé. Což mi připomíná... Cítíš, že za část tvého úspěchu vděčíš milujicí rodině, která tě celá ta léta podporuje? Nikomu ze své rodiny za nic nevděčím.

Nikomu z tvé rodiny za nic nevděčíš? Páni, to je trojitý zápor. Znamená to, že někomu ze své rodiny vděčíš za něco? Je na tobě, jak si to vyložíš, chápeš? Jo, málem jsem zapomněl. Vím, že je tvůj oblíbený, tak jsem ti udělal párkový sandvič. Věděl jsem, že ho uděláš. Ale než ti ho dám, chci po tobě, abys mi zodpověděl jednoduchou otázku.

Jaký je matematický vzorec pro určení objemu pravidelného dvanáctistěnu? Je to jednoduchý vzorec, jednoduchý vzorec. Dobrá, tak jak vypadá? Znáš to... Ne, neznám. Jak vypadá? Je to lehké, ten vzorec... zaprvé... - tam... však víš... - Jo, to jsem si myslel. Nemáš ani páru, o čem to mluvíš.

Jo, raději bych měl prostě sklapnout. Kdy jsi byl naposled naprosto čistý? Ku*va. Minulý rok. Zatím jsem se ptal jen já. Chceš se mě na něco taky zeptat? Víš, kolik rýmů dovedeš najít na "odloučení", "srdce zlomení". No, uvidíme.

Homer a Bart, lékařská karta, jahodový dort, podáno dle menu, zpátky na start, Postmoderna, plastové šipky, chybějící část, Humphrey Bogart, zapálit prd, a každodenní slevy v Kmartu. Jedenáct. Dej mi ku*va pokoj. Závidíš? Zajímalo by mě, proč jsi nebyl na předávání cen pro svého Oskara? Měl jsi kroužek háčkování? - Jo.

- Smůla. Ale vím, že ses ukázal na předávání cen MTV a skoro ses popral s Triumphem - urážlivým komiksovým psem. Bál ses, že ti maňásek nakope zadek? Tak jsem to tehdy cítil, chápeš? A už jste si to vy dva vyříkali, nebo vaše rapová válka pořád pokračuje? Jo, pořád pokračuje. To je škoda. Já na Triumpha nedávno narazil a chtěl, abych ti vyřídil, že jsi pro něj vážně skvělý rapper...

na kterého by mohl kadit. Jaký z toho máš pocit? Já nevím. Je to jako... Ani mi to moc neublížilo, protože jsem to tak trochu čekal, chápeš? Tak mi řekni, Marshalle, co si myslíš o cenzuře v hudbě? Řekl bych... Vážně věřím ve svobodu projevu, nemůžu to ani dostatečně zdůraznit. Řekl bych, že je důležité umělecké vyjadřování...

Věřím, že umělec by měl být umělcem a měl by říkat to, co má na srdci, ať už si o tom myslíš, co chceš, chápeš? Takže myslíš, že kdyby například někdo chtěl udělat Já nevím, třeba parodii na něčí video, tak by měl mít možnost umělecky se vyjádřit a prostě to udělat? Jen tě tahám za fusekli. Vím, že jsi řekl, že nemůžu udělat video pro moji parodii na Lose Yourself, ale... - to je tvoje věc.

- Jo, přesně. Ale jen mezi námi, nemyslíš, že moje verze je o trochu lepší než ta tvoje? To je to, co mě tak trochu sere. Já to věděl. Takže teď sice nemám video na propagaci mého nového alba Poodle Hat, ale znáš to... Hlavně že jsi šťastný. Jsi šťastný, že jo? Jsi šťastný, že?!

Protože chci, abys byl šťastný! Ty jsi zku*venej šílenec. Fakt jsi naprostý šílenec. Jelikož nemám to video, a jelikož je tohle můj pořad, tak co kdybychom si to tu teď celé poslechli? Podívej... Kdybys měl...

jeden pokus, abys seděl na svém líném zadku a sledoval telku, jak dlouho bys chtěl, dokud by ti mozek nezměkl na kaši. Šel bys do toho? Nebo bys to nechal plavat? Ovladač je připraven, oči dokořán, dlaně se potí. V telce už běží Flinstoneovi.

Wilma a Betty. Nejsem panic v přepínání stanic. A jsem připraven na HD. Tak to přepnu. Dávají jenom sračky. Je tu Simon Cowell, kterého chtějí lidi vykuchat. Otvírá pusu.

Vždycky řekně něco hnusného. Umírají, páni. Uchazeči teď brečí. Vyhodí je ven. Čas vhodit ručník. Pořady založené na realitě. Bože, to lidstvo. Bože, Ozzyho rodina.

Showtime miluje neúctu. Páni, ta šílenost. Bože, psi, co kadí a močí. Je to domov úpadku. Ne, žijí si šťastně. Jou, plus Da Ali G Show a Celebrity Mole. A támhle je Anna Nicole.

Co se děje? Nelíbí se ti to? Ne, je to prostě k smíchu, opakuje se to a leze mi to na nervy. Dej mi svátek. Vymýšlel jsem jen nový text. Hudbu jsem měnit nemohl. Já si jen myslím, že... že je to hudba pro teplouše. Vážně?

Tak to se ti asi hodně líbí... Ne, to se mi snad zdá, ty malá čubko. No tak, Marshalle. Ty jsi s tím vyšel najevo už před léty. Nemusíš se za to stydět. To byla moje osobní věc, chápeš? Marshalle, je to v pořádku, už o tom můžeš mluvit. Pamatuješ si, jaké to bylo, když jsi to poprvé prozradil? Když jsem to poprvé prozradil, zaregistroval jsem změnu.

Když jsem to poprvé prozradil... Když jsem to prozradil, tak mi moc lidí nerozumělo. Nechápali, kde se to ve mně vzalo. To muselo být těžké. Musím přiznat, že jsem byl z tohoto interview dost nervózní. Klídek, kámo, já mám gaye rád. To je super, ale... já nejsem gay.

Tomu nevěřím. To je mi líto, ale nejsem. To se ti líbím nebo co? Možná že jo. Počkat, to mě nabaluješ? Jo. Nemáš k tomu co říct? No...

asi mi to svým způsobem lichotí, ale prostě nemám zájem. Proč nezkusíš Brada Pitta nebo tak? Jo, je roztomilý, ale není náhodou ženatý? Jo, asi jo. Podívej, mrzí mě, jestli sis to špatně vyložil. Pozval jsem tě sem jen kvůli tomu interview. Nic víc. Tak co to ku*va děláš?

Však víš. To je pěkná s*ačka. Hej, uklidni se. Jen jsem s tebou chtěl mluvit o tvé hudbě. Myslím si, že jsi velmi talentovaný a máš velký potenciál do budoucna. Představuji si tvůj talent jako... něco jako malé žaludové semínko. A když je to semínko zasazeno... a zaléváno...

a živeno a může růst do výšky... Víš, co se z něj časem stane? Zas*anej strom. Jo. Myslíš, že bys mohl mít Touretteův syndrom? Víš co, na*er si s tím zas*aným čímkoliv. Máš trochu nevymáchanou pusu, co? Nevěřím, že nikdo nemůže nadávat.

Nevěříš, že nikdo nemůže nadávat? Páni, další trojitý zápor. Znamená to, že věříš, že někdo... To je jedno. Takže, jaký máš názor na čisté rappery, třeba na Willa Smithe? Kdysi jsem si Willa Smithe vážil. Ale pak se prosadil a začal mluvit o, však víš... Zavrhnul celý rapový žár. Celý rapový žár?

Nemyslíš náhodou žánr? Teda nechci tě opravovat nebo tak. Přece jsi Oskarem oceněný slovotepec a tak. Takže... Ty jsi velký fanoušek rapového žáru, že ano? Je to jeden z nejvlivnějších hudebních stylů. Velmi dobře řečeno. Když už mluvíme o rapu, budeme muset zabalit tohle interview.

Po pořadu mám vlastně volno. Nechceš třeba něco podniknout? Seženeme nějaké pěkné týpky a... Ne, Marshalle, řekl jsem ti, že na tohle nejsem. Co takhle jít třeba na bowling? Dobrá. Super, tak díky, žes přišel. Mimochodem, v případě, že sis nevšimnul...

Jen si dělám srandu. Víš, že tě miluju. Jasně. Hned se vrátíme. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přestalo to fungovat: "Missing Plug-in" Jakej plugin? Nikdy jsem žádnej nepotřeboval.

181

Odpovědět

@Zikato: to mi pripomenulo Butters-a... :-D
http://www.southparkstudios.com/clips/251903/do-you-know-what-i-am-saying

Najlepsia cast:
- ...Do you know what it eventually becomes?
- F*CKIN' TREE!
- yeeah..

210

Odpovědět

Děkuji

190

Odpovědět

Říká "Know what I'm sayin'?"

190

Odpovědět

můžu takovou hloupou otázku? věta kterou eminem často opakuje to ( chápeš ) to říka "understand" nebo jak se píše to co říká pořád =D .. jen mě to zajíma a nemůžu na to přijít(nejsem znalec na EN) díky

201

Odpovědět

Prosím přeložte i další parodie a rozhovory s Alem (třeba ten s Britney Spears a Justinem).

180

Odpovědět

Něco jako interview v Český Sodě. :D

190

Odpovědět

Prelozte toto - Eminem u Kimmla http://www.youtube.com/watch?v=W_RNKQKdhn8

180

Odpovědět

Alovy písničky mám radši, ale tohle video taky nebylo špatné ;)

190

Odpovědět

Weird Ala miluju, všechna jeho videa mám shlédnutá :)

191

Odpovědět

Mně se to tedy líbilo :-D Geniálně udělané... rozhodně bych uvítala další díly :) A ten trojitý zápor byl nejlepší :-D Ach.. miluju angličtinu :-D

190

Odpovědět

Weird Al je vybornej :)

181

Odpovědět

twe to je debil :DD :D :D chodak eminem :DD

183

Odpovědět

Ten chlápek mi připadá trapnej a z toho jeho ksichtu mi je blbě

185

Odpovědět

Moc dobře vymyšlené, jen kdyby Weird Al tak nepřehrával!

181

Další