Emma Stone u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:540
Počet zobrazení:6 349
Pokud jste za poslední čtyři roky viděli nějakou dobrou komedii, rozhodně budete vědět, kdo je Emma Stone. Ta navštívila Conana v souvislosti s blížícími se premiérami filmů Bláznivá, ztracená láska a Proti pravidlům. Mluvilo se hlavně o Emmě samotné, o její barvě vlasů, jejím hlase a společenských událostech, kam s sebou občas vezme nějakého člena rodiny.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Můj další host se objevil ve filmech jako Superbad, Zombieland a Panna nebo orel. Momentálně ji můžete vidět v nové komedii Kamarád taky rád a ve filmu Bláznivá, ztracená láska, jehož premiéra je v pátek. Podívejte se na tento klip. Nezajímá mě to. Opravdu ho miluju. A kdybych měla tu příležitost... - Ano, chtěla bych s ním mít dítě.

- Vážně? S Conanem O'Brienem? Šla bys do Conana O'Briena? - To si piš, že jo! - Fuj. Jako kámoška ti říkám... fuj. Máš takový potenciál, ale místo toho fantazíruješ - o zrzoušovi Conanovi O'Brienovi. - Je tak vtipnej. Vypadá jako mrkev. Přivítejte prosím Emmu Stone. Tak si pojďme popovídat o tom filmu.

Obhajovala jsi mě. Tvoje postava se mě zastala. Co mělo znamenat to "fuj"? Ona je totiž tak trochu mrcha. Asi má něco s očima, víš, jak to myslím? Kouká se na tohle a říká "fuj"? Zrzouš? Já ten scénář nepsala, každopádně s tím nesouhlasím.

- Děkuji, že ses mě zastala. - Kdykoliv. Soudržnost musí bejt. Když jsme u těch zrzků... Vždycky jsem měl ten dojem, že jsi přírodní zrzka, ale bývala jsi blondýnka a rozhodla ses přebarvit na zrzavo. - Ano. - Jak se to stalo? Celý život jsem byla blondýnka a v patnácti jsem se obarvila na hnědo. Když se pak natáčel Superbad, tak Martha MacIsaac byla taky brunetka. Judd Apatow tedy přišel a řekl: "Jdi na zrzavo."

- A od té doby jsem zrzka. - Judd Apatow má takovou moc? "Nechť je na zrzavo!" A okamžitě se změnila barva. Připadá ti život jiný, když jsi zrzka? Chovají se k tobě lidé odlišně? Moc jsem o tom nepřemýšlela, protože to bylo jen pět let. A kvůli Spider-Manovi jsem byla zase blond. Zpátky na zrzavo jsem si to obarvila, co nejdříve to bylo možné, a když jsem pak přišla do bytu, můj kámoš Max mi řekl: "Jako zrzka vypadáš vtipnějc."

A já říkám: "Vážně?" "Jo, posledních šest měsíců jsi působila jako mrcha." Takže zrzavé vlasy dělají člověka vtipnějším. - Jo, o trochu. - Hlavně pokud se takhle hýbou. Víš, co je taky vtipné? Moc se mi líbí tvůj hlas. Je velice hluboký a takový nakřáplý, což mi přijde hodně sexy.

Taky mi připadá hlubší a mužnější než ten můj. Myslí si lidé, že jsi starší než ve skutečnosti? Jsi totiž docela mladá a máš hlas někoho, kdo toho má už dost za sebou. Děkuju pěkně. Vážně jsem to myslel jako kompliment. Většina lidí si myslí, že mám jen rýmu nebo že jsem rozespalá.

Hodně taxikářů mi říká "pane". Protože se nedívají dozadu. A občas se otočí, ale stejně mi říkají "pane". Jako kdyby Judd Apatow řekl: "Nechť jsi mužem!" - Takovou má nadvládu. - Má obrovskou moc. A co když s někým telefonuješ? To musí lidi taky zmást. Vždycky je to trochu obtížné... - Ale...

mluvím tak už celý život. - A nemáš se za co stydět. Nic na tom neměň. Hezké bylo, když jsem tě šel pozdravit do zákulisí a byla tam tvoje máma, které jsi mě představila. Myslím, že je pěkné, když lidé berou svoji rodinu na události ze šoubyznysu. - Myslím, že to je fajn. - Jo, je to docela zábava. Koho jsi vzala s sebou na Zlaté glóby? - Vzala jsem mámu, tu samou dámu... - Tu samou dámu. Přesně tuhle a seděly jsme vedle Brada Pitta a Angeliny Jolie.

Což je ta poslední věc, kam byste měli vzít svoji mámu, protože ona moc nepije, jenže na stole byla láhev šampaňského Moet, kteří to sponzorovali. Takže měla dost šampaňského a potom s nimi mluvila o dětech, což bylo velice zajímavé a vtipné. - Takže se máma odvázala. - Přesně, a začala jim říkat: "Vy dva musíte být tedy pěkně utahaní." A přitom se přese mě nakláněla k Angelině Jolie a já si říkám... Angelina říká: "No jo, ty děti."

Máma na to: "A jak staré jsou... Ony rostou tak rychle. To máte hned, to máte hned." A já si říkám: "No páni." - Takže si hezky popovídali? - Byla to sranda. Koho s sebou ještě bereš? Vzala jsi někdy třeba babičku? Jo, babička! To se stalo minulý týden v Today Show. Dělali jsme rozhovor o Bláznivé, ztracené lásce, oni přišli a říkají: "Je tady tvoje babička. Máme ji poslat k tobě do šatny?"

A já říkám: "Co ta tu dělá?" - Ona nebyla pozvaná? - Ne, prostě se tam zničehonic objevila. Bábi, říkám jí "bábi", přijde ke mně do šatny a říká: "Emily..." Moje opravdové jméno je Emily, ale u Screen Actors Guild už bylo zabrané. "Emily, pamatuješ si, když ti bylo deset a čekala jsi u Today Show na podpis. Pak tě pozdravila Ann Curry a ty jsi byla tak nadšená?" A já na to: "Jo, to si pamatuji. Hlavně jí to ale neříkej." "Už jsem jí to řekla a ona mě pustila dovnitř.

Je pořád strašně milá." A pak jsem potkala Matta Lauera a on říká: "Babička mi o tobě vyprávěla. Rád tě poznávám." Takže ses jako malá počůrávala? To je jedna z mých nočních můr, když se moji rodiče začnou plížit... Mám je rád, ale vždycky, když se začnou přibližovat k šoubyznysu, mám strach, co všechno by o mně mohli říct. O všech těch operacích.

Teď máš ale dost napilno. Hraješ v Bláznivé, ztracené lásce se Stevem Carellem a Ryanem Goslingem. - Natáčení muselo být skvělé. - Jo, bylo to super, pěknej nářez. - A Proti pravidlům má premiéru v srpnu. - Jo, 10. srpna, takže jsou si ty premiéry... docela blízko. Doufám, že tam je dost scén, ve kterých postavy hovoří o tom, jak moc by mě chtěly. Samozřejmě že ano.

Odehrává se to v roce 1963, ale je to tam samej Conan. Dobře. To ten film vytáhne. "V budoucnosti bude chlápek, kterýho bysme každá chtěla." "Snad nechodíš s tím zrzoušem, nebo jo?" Andy, nenech... - Nechci, aby se to chytlo. - Promiň. - Už je pozdě. Bláznivá, ztracená láska má premiéru v pátek a Proti pravidlům 10.

srpna. - Emmo, bylo skvělé tě tu mít. - Děkuji mockrát. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miluju Emmu. Miluju Conana. Tohle je super díl :))

240

Odpovědět

Ema na mě působí mile a vůbec mi její hlas nepřipadá takový, že bych jí říkala pane:D
Jinak jak už se vyjádřila jahoda a elisa taky bych se moc ráda přimluvila na díl s Tomem Feltonem:)

200

Odpovědět

Můžu se zepat, co tam furt sedí za chlápka vedle tich hostů?

1810

Odpovědět

krtek: musíš trénovat... ti co nosej brejle to maj jednodušší, ale i tak se to dá zvládnout... zatím ale nevím jak a kde by se to dalo využít.

180

Odpovědět

celkem nuda

3622

Odpovědět

warkis: Sjeď si o kousek dolů, včera jsem na tuhle otázku odpovídal :)

181

Odpovědět

Co tam ten "Andy" (tlustej mužík co vždy sedí na pohovce) dělá? Je tam snad každej díl, vždycky prohodí tak jednu, maximálně dvě hlášky (někdy žádnou), ale i přesto ho tam vidím furt. Je to snad nějakej společník pro Briana? Nebo maskot? :)

181

Odpovědět

Krásná, zábavná, sexy, milá co viac si prat? :)....

181

Odpovědět

metlak - souhlasím ;)

180

Odpovědět

posledni tyden/dva me tak pulka videi tady nejde, nevite o co de ? (posledni chrome/flash ... v IE lze spustit ale zas bez zvuku)
screen: http://dl.dropbox.com/u/3358708/temp/video.png

180

Odpovědět

I love her!!....no doubt! :-)

180

Odpovědět

já ji mám staně rád

181

Odpovědět

chci mít hlas jak ona ;))

181

Odpovědět

Hadrak: Johnny Craig, the only ginger a with soul :-P

180

Odpovědět

Gingers dont have souls

183

Další