HammerFall - Hearts On Fire

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:502
Počet zobrazení:6 182

O švědské power/heavy metalisty HammerFall jste si v komentářích pod minulým příspěvkem psali nejvíc, takže tady jsou. ;)

Vznikli v roce 1993, avšak do roku 1996 se jim nedařilo výrazněji prosadit. To se změnilo s příchodem nového zpěváka Joacima Canse a vydáním alba Glory to the Brave.

Hearts On Fire je song ze čtvrté desky Crimson Thunder, který se dlouhou dobu držel na předních příčkách evropských hitparád. Natáčení klipu však muselo být o trochu odloženo, neboť Joacim utrpěl zranění, když popíjel se svou přítelkyní v baru. Nějaký člověk ho udeřil půllitrem do hlavy a utekl.

Zatím mají na svém kontě 8 alb, 9. je očekáváno někdy v průběhu tohoto roku.

Přepis titulků

Překlad: Snowi www.videacesky.cz Viděli jsme ty nápisy na zdech, když nám vládli neznabozi. Ač trýzněni, stále jsme slyšeli volání. Přicházíš, abys nás srazil na kolena. Drž se žezla, ukradni korunu... Tvůj čas na trůně se krátí. Roční období se sice mění, ale my jsme pořád stejní. I přes dující studené vichry žhne v nás oheň. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou.

Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Hoří pro ocel. Planoucí srdce. Po letech stranění se společnosti, vyvrženci, odsouzeni za naši víru. Naše zástupy se však potajmu rozrůstaly. A nyní nadešel ten správný čas, všude vidím Templáře. Volání za svobodu se vykresluje v jasných barvách. Držíme naše rebelské standarty pyšně vztyčené.

Ve znaku máme kladivo na karmínovém pozadí. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Hoří pro ocel. Planoucí srdce. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou.

Planoucí srdce, planoucí srdce hoří, hoří touhou. Hoří pro ocel. Planoucí srdce. Planoucí srdce.

Komentáře (81)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle mám od nich nejraději! To je dokonalý!

181

Odpovědět

jeden z nej metalovejch songů !!

182

Odpovědět

Chtěl bych vám doporučit skvělou kapelu, se skvělými texty, ačkoliv je poměrně neznámá - Hollywood Undead. A na překlad bude taky poměrně zajímavá :)

180

Odpovědět

moc dobrej song.. .p

191

Odpovědět

Aegnor doopravdy tak je burning for the steel takže to je přeloženo dobře :) (teda podle mě)

180

Odpovědět

ass on fire

ass on fire

burning,burning with desire

186

Odpovědět

Nečetl jsem diskuzi, pokud to tady už padlo, tak se omlouvám, ale...mám pocit, že je v refrénu "burning from the steel", ne "burning for the steel":-) Není to rejpání, jenom takový upozornění na (dle mého názoru) chybku v překladu. To, že nemám rád opravdu překládání textu tak, aby aspoň zhruba seděl na zpěv a nejlíp přebásnění, to je věc druhá a nepodstatná:-)

180

Odpovědět

Dal bych sem něco od Amon Amarthů ;-)

180

Odpovědět

Zkus někdy Kamelot (boha ne ten brněnskej), ti maj krásný texty, ať to nemáš tak lehký ;) Každopádně super překlady, tenhle je rozhodně povedenější než toto: http://www.youtube.com/watch?v=OaRurxUfiLw :)

180

Odpovědět

Co takhle přeložit něco od Manowaru? Nějakou starou klasiku,třeba Carry on :).

191

Odpovědět

Tak ja to shrnu co budeš SNOWI překladat: Arch Enemy, In Flames, Amon Amarth atp...no pak něco klasickeho jako třeba PANTERA a podobně :) Chran tě buh nějakej Black Metal :D :D :D

180

Odpovědět

snowi: tyhubo to bych vživote nepustil :D leda za trest :D Ale pulitr utoho doufam budem mít :-P

180

Odpovědět

CABi: bude k tomu hrát Amaranth z jukeboxu? :D jestli jo, tak musim mít po ruce plnej pulitr, abych ti měla co chrstnout do obličeje. ;)

180

Odpovědět

Snowi: jakejpak drzoun počkej až se dostaneš na dosah ruky :D ti to vysvětlim :D

180

Odpovědět

CABi: sem si říkala, kterej drzoun mi tu radí, ať poslouchám a tos byl ty! :D

180

Další