Harrison Ford u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:864
Počet zobrazení:10 332

V souvislosti s premiérou a velkou reklamní kampaní filmu Kovbojové a vetřelci navštívil Conanovu show herec Harrison Ford (doporučuji zhlédnout i další jeho rozhovory u Lettermana a Kimmela). Hovořilo se hlavně o Šmoulech, kteří kovbojům konkurovali během premiérového víkendu, Harrisonově monumentální první návštěvě Comic-Conu a samozřejmě o samotném filmu, který má v České republice premiéru 25. srpna. Šmoulové pak útočí na kina již ve čtvrtek 11. srpna. Tak kterému filmu dáte přednost? Podělte se v komentářích.

Zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Moc děkuji. - To je neuvěřitelný. Musí to být dobrý pocit, když tolik pro lidi znamenáš. Vídáme tu spoustu celebrit, ale tvoje umělecká tvorba a vztah s publikem... Musí to být vzrušující. Pro ně možná jo. - Tobě je to jedno. - Moc mě to nebere. - Prostě další obyčejný den.

- Není to žádná sláva. - Jsem na to zvyklý. - Tak to jo. I když přijdeš do cukrárny, tak lidé šílí. No, možná máš pravdu. Ne, takhle jsem to nemyslel. Je to opravdu hezké. Moc si toho cením. Chci poděkovat každému z vás. Kde jste byli tenhle víkend? Počkej chvíli... Vždyť si ten film vedl skvěle.

Byla to remíza. Nebyla to žádná "remíza". Rozsekali jsme je. Bylo to skoro o... hodně peněz. Jaký film jste porazili? Jak jsou tam ti malí... Ani si nepamatuju, jak se jmenuje. Tak já ti to připomenu. Jsou to Šmoulové. A co jako? Vždyť to právě říkám.

Porazili jste Šmouly. Tak proč si stěžuješ? Film si vedl o víkendu skvěle. - Porazil Šmouly. - Jo, vedl si dobře. A příští víkend to bude stejný. Pokud teda nepůjde do kin Sezame, otevři se. Ty jsi snad na Šmouly naštvaný? Jo. Harrison Ford je naštvaný na Šmouly? - Vždyť jsi ikona.

- Jsem otrávený. - Opravdu? - Jsem otrávený. - No, ze Šmoulů jsme otrávení všichni. Je nějaká možnost, že bys na to zašel se svým dětmi, kdyby tě požádaly? Moje žena na to vzala syna. Na můj film šel předtím zadarmo. Takže ho vzala na Šmouly. To se mi nezdá správné. Vždyť to byl tento víkend váš soupeř. Takže část peněz, které Šmoulové vydělali, přišla od tvého syna. To není dobré. Byl bych naštvaný být tebou.

Budeme požadovat jejich navrácení. Zhruba před týdnem jsem byl poprvé na Comic-Conu, což byla úžasná zkušenost. A někdo mi tam řekl, že ty jsi tam byl poprvé minulý rok a publikum to tam málem zbořilo. Nikdy předtím jsi tam nebyl. Přišli tam fanoušci všech tvých filmů. Byla to tvoje první návštěva. Jak se to přihodilo? Natáčeli jsme Kovboje a vetřelce a Jon si myslel, že by byl skvělý nápad přinést tam nějakou upoutávku, takže něco sestříhal a oba jsme tam společně s Danielem a Olivií šli.

A jak jsi řekl, nikdy jsem tam nebyl. I když mě zvali, vždycky jsem odmítl. Nepůjdu tam, kde se lidé oblékají jako princezna Leia. Samí Wookiové, to přeci nemáš zapotřebí. Nakonec se ukázalo, že ano. Máš to zapotřebí. Takže jsi tam šel a Jon Favreau tě musel přivést... Vymyslel jsem takový vtípek.

Půjčil jsem si pouta od rekvizitáře a udělal si legraci z toho, že jsem tam nikdy nebyl, - ale rád jsem tam přišel v poutech. - Přivedli tě tam a... Domluvil jsem si na to sekuriťáky, kteří mě tam přivedli a posadili na židli. Hádám, že to bylo vtipné. Ta místnost byla ale ve tmě. A až potom mi řekli, že tam bylo okolo 6 000 lidí, což je dost. Možná ještě víc než tady. Tohle je zhruba 5 000. Ta tisícovka navíc dokáže udělat pěkný rámus.

Ohlasy mi přišly kladné, ale neviděl jsem, kdo tam je. Máme tady nahrávku té první návštěvy. Někteří čekali až 25 let, než tě tam uvidí. Ta nahrávka je strhující. Podívejte se. Je to jeho první návštěva. Přivítejte ho tady vřele. Harrison Ford. Teď k filmu. S Andym jsme ten film viděli a moc se nám líbil.

Ale všiml jsem si jedné věci, a to, že poslední dobou hraješ hodně nevrlé chlápky. - Tvoje postavy... - A co jako? - Máš s tím nějakej problém? - Nemám, ale díval jsem se... na tenhle kelímek s tvým obličejem... a říkal jsem si, co by mě přinutilo, dát si tu ledovou tříšť. "Opovaž se dát si tuhle ledovou tříšť!" Dám to do pokoje svých dětí, až budou zlobit.

"Dneska bude ve vašem pokoji." Je to fantastický nápad, spojit kovboje a vetřelce. Oba ty žánry se setkávají poprvé. Jde o to, že je v roce 1875 na divokém západě... malé zaprášené městečko navštíveno bytostmi z vesmíru. Ti lidé tam samozřejmě nikdy žádné sci-fi nečetli, protože ještě nebylo napsané. Nikdo nevěděl o žádném meziplanetárním cestování, o ničem, co teď víme v souvislosti s vesmírnými objevy my.

A když na ně potom zaútočí, netuší, co to bylo. Neexistuje zmínka o "vetřelcích". Vtip je trochu v tom názvu "Kovbojové a vetřelci". Ten film ale brzy vyloží karty na stůl, takže to pak není takový vtip, jak by se podle toho názvu mohlo zdát. Máme tady klip, kde poprvé... vidíš společně s Danielem Craigem a Olivií Wilde ty vetřelce.

Celé město je poprvé spatří. Prvně uvidíme to plavidlo, které používají k přepravě. Daniel Craig ho sestřelí tou zbraní. Má takový náramek, se kterým se probudí a netuší, jak se mu dostal na ruku... Zaplaťte si za to a... všechno se to vysvětlí. Podívejme se na scénu z Kovbojů a vetřelců. - Co je to za věc?

- Mě se neptejte. Ale tys to sestřelil. - Kde jsi sebral tu věc? - Já nevím. Jak to myslíš, že nevíš? Je uvnitř někdo? Ne. - Je uvnitř má žena? - Ne! Je to mrtvý? To jediné máte - kolty.

Kovbojové a vetřelci právě běží v kinech. Ještě než se rozloučíme, tak si můžeš... vybít zlost na tomhle chlapíkovi. Je to na tobě. Ne, myslím, že ho vezmu domů Liamovi. Určitě si ho zamiluje. Tohle si nech pro někoho jiného. Já mu dám jen tuhle část. Jde mi z toho mráz po zádech. Kovbojové a vetřelci právě běží v kinech. Harrisone, pokaždé je úžasné s tebou mluvit.

Mockrát děkuji za návštěvu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

My wife took my son to Smurfs.Now she´s ex. :D

241

Odpovědět

Prosím, přeložte Neila Patricka Harrise u Craiga nebo u Conana - boží ! :)

230

Odpovědět

Byl sem na Šmoulech i na Kovbojich .... A oba docela p***l :D Doporučuju :D

202

Odpovědět

Je to sekáč :D

210

Odpovědět

smrad z ust: stáhnutím ho moc nepodpoříš. Jdi na to do kina, to je podpora filmu ;)

Jinak, rozhovor velmi povedený, ale opravdu jen ze strany Harrisona, O'Briena opravdu moc nemusím. 9/10

2014

Odpovědět

Akorát by si to měl HF trochu srovnat, protože v roce 1875 už scifi napsáno bylo. :) Ale jinak super :)

224

Odpovědět

na kolty se hodí spíš překlad Colts... Sixshooter je šestiranka

192

Odpovědět

bingo: Asi jsem blbej, ale nepochopil jsem tvůj komentář. Každopádně si za svým názorem stojím jako ostatně vždy =)

180

Odpovědět

skvělej rozhovor, až na ten conanův nucený smích

1814

Odpovědět

Steeldude: poposedni si

192

Odpovědět

kaffe: tak teď nevim jestly ten film stojí zato když se těšíš na filmy jako je Johny English, PA3 a FD5

181

Odpovědět

Tak tomuhle říkám pan herec ;)

200

Odpovědět

No teda nevim, ale HF mi přijde dost namyšlenej ...

1840

Odpovědět

:DD strasne je uz stary ale neubudlo mu nic z jeho sarmu:D

200

Odpovědět

Hmm... moderátor mi připadá hodně suchý a jaksi taksi bez šarmu(ve srovnání s Fergusonem například), ovšem Ford perlí :-)

207

Další