Alannah Myles – Black VelvetHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:6 479

"Black Velvet" pochází z dílny kanadských skladatelů Christophera Warda a Davida Tysona. Po svém vydání v prosinci roku 1989 na stejnojmenném albu zpěvačky Alannah Myles píseň obsadila špičky hitparád v Kanadě, USA i Velké Británii.
Tato soulová balada je poctou Elvisi Presleymu. Text napsal Ward cestou do Memphisu v autobuse plném Elvisových fanoušků.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Mississippi uprostřed období sucha. Jimmy Rogers se line z gramofonu Victrola. Máma tančí s dítětem na rameni. Slunce zapadá líně, jako teče melasa. Ten kluk uměl zpívat, uměl se hýbat, zkrátka všechno. Vždycky chtěl víc a opustil tě toužící. Černý samet a šibalský úsměv, černý samet a pomalý jižanský styl.

Nová víra, před kterou poklekneš. Černý samet, tady ho máš. Nahoře v Memphisu je hudba jako vlna veder, Bílý blesk, ze kterého zdivočíš. Mámin chlapec v srdci každé školačky. Love me tender je rozpláče v uličkách mezi sedadly. Jeho pohyby jsou sladké jako hřích. Vždycky chtěl víc a opustil tě toužící. Černý samet a šibalský úsměv, černý samet a pomalý jižanský styl.

Nová víra, před kterou poklekneš. Černý samet, tady ho máš. Každé slovo každé jeho písně bylo pro tebe. V okamžiku byl pryč, přišlo to tak brzy, co jsme mohli dělat? Co jsme mohli dělat? Černý samet a šibalský úsměv, černý samet a pomalý jižanský styl. Nová víra, před kterou poklekneš. Černý samet, tady ho máš. Černý samet a šibalský úsměv, černý samet a pomalý jižanský styl. Nová víra, před kterou poklekneš.

Černý samet, tady ho máš. Tady ho máš...

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

GTA SA :)

41

Odpovědět

GTA V :)

30

Odpovědět

Super song :)

41