Beyond the SeaHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:5 938

Romantická píseň "Beyond the Sea" pochází z roku 1946. Hudba byla převzata z původní francouzské balady "La Mer" od Charlese Treneta, anglický text napsal Jack Lawrence.
Píseň nahrála sposuta interpretů, ale nejslavnější zůstává verze Bobbyho Darina z roku 1959.

Cover verzi od Robbieho Williamse můžete znát ze soundtracku k pixarovce Hledá se Nemo; v autobiografickém snímku o Bobby Darinovi si ji střhl Kevin Spacey.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tam v dáli za mořem, tam někde na mě čeká. Má milá stojí na zlatém písku a pozoruje lodě, jak se plaví. Tam v dáli za mořem, tam někde mě vyhlíží. Kdybych mohl létat jako pták, pak bych vlétl přímo do její náruče. Tak daleko za hvězdami, tak blízko k měsíci... Vím bez pochyby, že mé srdce mě tam brzy přivede. Setkáme se na pobřeží a políbíme jako kdysi.

Budeme šťastní, tam v dáli za mořem, a nikdy víc se nebudu plavit. Vím bez pochyby, že mé srdce mě tam brzy přivede. Já vím, že se setkáme na pobřeží a políbíme jako kdysi. Budeme šťastní, tam v dáli za mořem, a nikdy víc se nebudu plavit. Už žádné plavby. Sbohem, plavby. Nashle, kapitáne!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak originál je len jeden, tiež by si mohla zastúpiť svoje miesto medzi prekladmi na stránke.... https://www.youtube.com/watch?v=PXQh9jTwwoA a od tohto pána je dokonalá aj https://www.youtube.com/watch?v=oQbKfw_bFlU ...... škoda, že kvalitná hudba sa dnes už neskladá....

20

Odpovědět

originální francouzská verze je lepší, posuďte sami!

31

Odpovědět

Bioshock :)

60

Odpovědět

Navždy sa mi tento song bude spajat s Bioshockom :)

30

Odpovědět

Austin Powers :D

00

Odpovědět

Originál je lepší.

31