Blink-182 – Adam's SongHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:6 524

V dnešních klenotech se přesuneme až do roku 1999, když vznikla tato píseň kapely Blink-182. Celá píseň má podobu jakéhosi dopisu na rozloučenou a byla inspirována samotou během turné a dopisu na rozloučenou, který si baskytarista přečetl v časopisu pro náctileté.

Přepis titulků

Nikdy jsem si nemyslel, že zemřu sám, smál jsem se nejhlasitěji, vůbec jste to netušili. Dohledal jsem kabel až ke zdi, není divu, že nikdy nebyl zapojený. Dal jsem si na čas, pak si pospíšil, ta volba byla má a já to moc nepromyslel. Nemůžu pokračovat, jsem na dně, až budu pryč, bude vás to mrzet.

Nikdy jsem nezvítězil a jen občas přišel, v 16 se všechno zdálo lepší. Dny, kdy jsem se stále cítil naživu, nemohli jsme se dočkat, až vyrazíme ven. Svět byl obrovský, ale už je pozdě, turné skončilo a my jsme přežili. Nemohl jsem se dočkat, až se dostanu domů, abych trávil čas sám v pokoji.

Nikdy jsem si nemyslel, že zemřu sám, za dalších 6 měsíců po mně ani pes neštěkne. Mé věci rozdej mým přátelům, do mého pokoje už nikdy nevstoupíš. Zavřeš ho a zatlučeš dveře, vzpomeneš si na ten moment, kdy jsem rozlil hrnek. Jablečný džus v chodbě, prosím, řekněte mámě, že to není její chyba.

Nikdy jsem nezvítězil a jen občas přišel, v 16 se všechno zdálo lepší. Dny, kdy jsem se stále cítil naživu, nemohli jsme se dočkat, až vyrazíme ven. Svět byl obrovský, ale už je pozdě, turné skončilo a my jsme přežili. Nemohl jsem se dočkat, až se dostanu domů, abych trávil čas sám v pokoji.

Nikdy jsem nezvítězil a jen občas přišel, zítřek bude mnohem lepším dnem. Dny, kdy se budu cítit naživu, kdy se nebudu moct dočkat, až vypadnu. Svět je obrovský a čas letí, turné skončilo a já přežil. Nemůžu se dočkat, až budu doma a budu trávit čas sám v pokoji.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tejto hudbe som nikdy nevedel prísť na chuť. Pripadá mi to ako usmrkaný a ustráchaný malý poseroutka, malý bráška valibuka menom Green Day. Pre mňa sopľoš, bez vlastného nápadu držiac sa za ručičku svojho dospelejšieho bráška. Určite nie je to klenot. Ale ak sa to niekomu páči, tak nech sa páči. Osobne si myslím, že je to pre menšinovú skupinu zanietených do tohto štýlu, rádoby neviem to pomenovať... soft new age punk? To je fuk, chcel som tým povedať, že to je akoby som ja tu preferoval dajme tomu Emperor-Iam the black wizard a vyhlásil to za klenot 20 storocia, ponevač aj je, ale len pre určitú malú skupinu zanietených ludí.

011

Odpovědět


Odpovědět

Chtěl jsem jít do posilky. Po tomhle se chci zabít. Nějak originálně. Třeba sám sebou vymalovat chodník pod barákem. Nebo možná ozdobit svou mrtvolou nějaký strom. Dokonce jsem zvažoval sednout si do pudlice stojící na kopci a nechat se strčit dolů vstříc rozbořené části cesty odkud bych mohl přepadnou přes kraj a zřítit se do hlubin bočního lesa. Možná bych tam našel noru ve které bych si mohl pomalu píchat ostré předměty do měkých částí mých končetin. Vykrvácet zde a stát se potravou pro přezimujícího jezevce pichající natajňocha lišku odvedle zatímco mu stará zahejbá s ježkem. Kurva že život je krásný.

106

Odpovědět

Když jsem ji slyšel poprvé, tak se mi vůbec nelíbila. Teď už to je ale srdcovka

82