Bobby Darin – Dream LoverHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:6 343

Tentokrát se s klenoty podíváme do 50. let, doby rokenrollu a zamilovaných balad. Píseň Dream Lover (1959) můžou někteří z vás znát ze Žhavých výstřelů. Kvalita zvuku musela ustoupit videoklipu, abyste měli možnost vidět zpěváka v živém vystoupení.

Poznámky:
Záznam pochází z The Dick Clark Show (známé taky jako Dick Clark's Saturday Night Beech-Nut Show, protože sponzorem byly žvýkačky Beech-Nut, jak můžete vidět na konci videa), televizního varieté, kde moderátor představoval zpěváky s jejich nejnovějšími hity. Zkrátka taková oldschool hitparáda.
The Sea Of Love je píseň Phila Phillipse, vydaná ve stejném roce. Pravděpodobně byl Dickovým hostem před Bobbym.
Steel Pier je velký zábavní park v zálivu Atlantic City.

Přepis titulků

- Kampak jsi zmizel, ty jeden? - Musel jsem se jim tam podepsat. Na to jsem zapomněl. Myslel jsem na Moře lásky, tak ještě že jsi nám neodplul. Mluvili jsme o filmech... Ty jsi podepsal smlouvu s jedním studiem, že? - S Paramountem, před dvěma týdny. - Máš radost? - Těším se na první film. Moc děkuji za návštěvu, zvlášť když poletíš zpátky tři tisíce mil, je to tak? - Zpět do Atlantic City, zítra vystupujeme. - Na Steel Pier? - Ano. Šest vystoupení denně, celý týden. Dobrou. - Čtyřicet dva koncertů?

- Přesně tak. - Předtím, než se vyčerpáš, zazpíváš nám? - Jistě, co byste chtěli slyšet? Ale no tak... Vysněná láska od Bobbyho Darina! Každou noc doufám a modlím se, že ke mně přijde vysněná láska. Dívka, kterou sevřu v náručí a která mě okouzlí svým půvabem. Protože chci dívku, která bude jen má. Chci vysněnou lásku, abych už nemusel snít sám. Vysněná lásko, kdepak jsi? Se svým citem hlubokým. S rukou, kterou můžu držet.

Chci po tvém boku zestárnout. Protože chci dívku, která bude jen má. Chci vysněnou lásku, abych už nemusel snít sám. Jednoho dne, i když nevím jak, doufám, že mou prosbu vyslyší. Náhodou, i když nevím jak, mi svou lásku přinese. Vysněná lásko, do té doby půjdu spát a snít svůj sen. To jediné zatím můžu dělat, dokud se sen všech mých lásek nesplní. Protože chci dívku, která bude jen má. Chci vysněnou lásku, abych už nemusel snít sám.

Vysněná lásko, do té doby půjdu spát a snít svůj sen. To jediné zatím můžu dělat, dokud se sen všech mých lásek nesplní. Protože chci dívku, která bude jen má. Chci vysněnou lásku, abych už nemusel snít sám. Prosím, už mě nenech snít samotného. Prosím, už mě nenech snít samotného. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmm masakr robertek...

00

Odpovědět

"Píseň Dream Lover (1959)" — hmm, to mi bylo deset roků — nějak nám ty písničky stárnou.

40

Odpovědět

1:48 WTF

jinak konečně dobře zvolený klenot

161

Odpovědět

Methamphetamine

30

Odpovědět

Hot Shots!

90