Céline Dion a Barbra Streisand - Tell HimHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:7 943

"Tell Him" je duet Barbry Streisand a Céline Dion. Vyšel 3. listopadu 1997 jako první singl z alba Let's Talk About Love (Dion) a Higher Ground (Streisand).
Duet vznikl jako poděkování za to, že Dion odzpívala píseň Streisandové na Oscarech, kam Barbra nemohla dorazit. Od natočení klipu už ale nikdy společně živě nevystoupily.  

Přepis titulků

Můžeme to zkusit oběma způsoby a uvidíme, co bude lepší. Takže co zpívám první? Tuhle sloku? Mám strach dát najevo, že mi na něm záleží. Bude si myslet, že jsem slabá, když se při mluvení budu třást? Co když je tu nějaká jiná, na kterou myslí? Možná je zamilovaný a já si budu připadat jako hlupák. Život dokáže být krutý. Nevím, co mám dělat. Byla jsem na tvém místě.

Se svým srdcem na dlani. Ale pochop, že tu šanci na jeho lásku si nesmíš nechat utéct. Řekni mu, že v jeho očích vychází slunce a měsíc. Natáhni se k němu a zašeptej tichá a sladká slůvka. - Obejmu ho, ať cítím tlukot jeho srdce. - Láska bude dárek, který dáš sama sobě. Dotkni se ho s něžností, kterou cítíš uvnitř. Tvou lásku nikdo nezapře, pravda tě osvobodí. Stane se, co má se stát. Chce to čas, uvidíš. - Miluji ho.

- Tak mu to dej najevo. - Tím jsem si jistá. - Přiviň ho k sobě. Asi bych ho nemohla nikdy nechat jen tak odejít, když toho mám tolik na srdci. Řekni mu, že v jeho očích vychází slunce a měsíc. Natáhni se k němu a zašeptej tichá a sladká slůvka. - Obejmi ho, ať cítíš tlukot jeho srdce. - Láska bude dárek, který dáš sama sobě. Láska je světlo, které září v srdcích těch, co vědí. Je to stálý plamen, co se rozhořívá.

Přikrmuj oheň svojí vášní. - Dnes láska spatří světlo světa. - Vzpomínka, kterou nevymaže čas. Tvá víra lásku povede, kam patří. Řekni mu, že v jeho očích vychází slunce a měsíc. Natáhni se k němu a zašeptej tichá a sladká slůvka. - Obejmi ho, ať cítíš tlukot jeho srdce. - Láska bude dárek, který dáš sama sobě. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Nikdy ho nesmíš pustit.

Děkuju. Je to skvělé. Díky.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mecha neasi :D:D:D

00

Odpovědět

Já měl za to, že se jedná o klenoty hudby a ne o subjektivní názor překladatele. Fajn, překládejte si písničky, ale nevydávejte to za "klenot". Tahle písnička nebyla ani na prvním místě, ani nezískala ocenění a počet prodanejch desek taky nicmoc...
Jsou tu stovky lepších, které tu ještě nejsou. :) Ale co sleduju %ta v "Hudebních klenotech", nejsem sám co si tohle myslí. Skoro každá druhá má okolo 70ti procent a není brána lidma na VČ za "klenot". :)

611

Odpovědět

Tak nás zcela nesubjektivně odkaž na nějaký nesubjektivní žebříček "klenotů" sestavený zcela nesubjektivními hudebními experty a můžeme se klidně řídit podle něj. :) Takhle holt s Mithrilem vybíráme subjektivně podle toho, co máme rádi, a na čem jsme vyrůstali.
Když se mrknu na poslední přidané díly, tak procentuálně to je 86, 92, 83, 96, 94, 84, 85, 91... Jen dnešní výběr je nižší, což chápu, že ne vždy se ostatním trefíme do vkusu. Ale jinak si myslím klenoty nevedou špatně. :)

63

Odpovědět

+hAnkoSorry, ale já jsem přesně to co po mě žádáš udělal. Nesubjektivně jsem objektivně psal o ženříčku prodejů alb. Statistika je velmi nesubjektivní.

A co se týče procent, tak co je zde pod 90 není klenot, to jste si už dávno mohli všimnout a s novým hodnocením je zde za "klenot" a "legendární" bráno 95+. Takže tak :)

00

Odpovědět

Ta píseň se mi vždycky líbila, ale text mě dost zklamal

60

Odpovědět

Text je kompilát odpovědí z rubriky láska sex a něžnosti časopisu Bravo? Zní to tak.

35

Odpovědět

Mecha-Streisand

100

Odpovědět

Co znamená to Mecha prosím ?

02

Odpovědět

+UTTZkus google. Chvilku si z ní dělali srandu v South Parku :-)

31