Cyndi Lauper – Time After TimeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:7 223

Dnes si pustíme jednu romantickou skladbu z dílny Cyndi Lauper. Píseň vznikla v roce 1983 a objevila se na stejnojmenném albu. V žebříčcích obsazovala přední místa a mnohokrát byla oceněna jako jedna z nejlepších písní o lásce.

Přepis titulků

- Přišel jsem se rozloučit. - Ale proč, Borisi? Proč? Už jsem se rozhodl. Odcházím. Pak bych měla být sama. Ta cesta do pouště, vydáš se na ni sama? Co mi zbývá? Říkala jsi, že tam možná nalezneš klid a štěstí. Dala jsi mi naději a teď... Teď se musíme rozloučit.

Sbohem. Ležím v posteli, slyším tikat hodiny a přemýšlím o tobě. Jsem lapena v kruzích, zmatení není nic nového. Flashback – teplá noc, na kterou jsem téměř zapomněla. Kufřík plný vzpomínek, Neustále...

Někdy si mě představuješ, jak jdu daleko před tebou. Voláš na mě a já ti vůbec nerozumím. Řekneš mi, abych zpomalila, že mi nestíháš. Druhá ruka se pustí.

Pokud se ztratíš, můžeš se ohlédnout a najdeš mě tam, pořád znovu dokola. Pokud spadneš, chytím tě a budu čekat, pořád znovu dokola. Pokud se ztratíš, můžeš se ohlédnout a najdeš mě tam, pořád znovu dokola. Pokud spadneš, chytím tě a budu čekat, pořád znovu dokola.

Poté, co vzpomínky na mě vyblednou a temnota zešediví, budeš se dívat oknem a přemýšlet, zda jsem v pořádku. Tajemství ukradená z nejhlubšího nitra. Buben bubnuje mimo rytmus. Pokud se ztratíš, můžeš se ohlédnout a najdeš mě tam, pořád znovu dokola.

Pokud spadneš, chytím tě a budu čekat, pořád znovu dokola. Řekl jsi, že mám zpomalit, že nestíháš. Druhá ruka se pustí. Pokud se ztratíš, můžeš se ohlédnout a najdeš mě tam, pořád znovu dokola.

Pokud spadneš, chytím tě a budu čekat, pořád znovu dokola. Pokud se ztratíš, můžeš se ohlédnout a najdeš mě tam, pořád znovu dokola. Pokud spadneš, chytím tě a budu čekat, pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola.

Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola. Pořád znovu dokola.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrá volba - a co takhle příště Annie Lennox Annie Lennox - Precious

00

Odpovědět

Odpovědět

tohle tady mělo bejt už tak před šesti lety :D

10