Eurythmics – I Saved the World TodayHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:5 196

"I Saved the World Today" je píseň britské popové dvojice Eurythmics z alba Peace (1999). Slova si jako vždy napsali sami zpěváci Annie Lennox a David A. Stewart. Singl kapele přinesl místo v britské hitparádě po dlouhých deseti letech a bodoval i v dalších evropských zemích. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Je pondělí a ty jsi jako bomba, která tiká příliš dlouho. A krvácíš. Jsou dny, kdy už se není co učit, minul jsi bod návratu. A odcházíš. Hej, hej, dnes jsem zachránila svět. Všichni jsou šťastní, že to zlé je pryč. A všichni jsou šťastní, že to dobré zůstalo.

Prosím, ať zůstane. Jsou miliony hladových krků, ale já mám vše, co potřebuji. A dýchám. Uvnitř mě něco bolí, ale mám vše, co mi pomůže to skrýt. A truchlím. Hej, hej, dnes jsem zachránila svět. Všichni jsou šťastní, že to zlé je pryč. A všichni jsou šťastní, že to dobré zůstalo.

Prosím, ať zůstane. Ať zůstane. Ať zůstane. To dobré. Hej, hej, dnes jsem zachránila svět. Všichni jsou šťastní, že to zlé je pryč. A všichni jsou šťastní, že to dobré zůstalo. Ať zůstane.

Hej, hej, dnes jsem zachránila svět. Všichni jsou šťastní, že to zlé je pryč. A všichni jsou šťastní, že to dobré zůstalo. Prosím, ať... Ať...

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Slova i text si napsali sami? Borci, ze toho zvladnou tolik najednou

60

Odpovědět

Jo, jsou hustí ;-) Díky za upozornění, opraveno!

70