INXS - Need You TonightHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:5 418

INXS ("in excess") je australská kapela, která vznikla v roce 1977. Ze začátku kariéry hráli pod názvem The Farriss Brothers po barech a klubech, a to zejména covery. Své první album INXS vydali v roce 1980. Píseň Need You Tonight pochází z alba Kick (1987). Videoklip, který dále pokračuje písní Mediate ze stejného alba, režíroval Richard Lowenstein. INXS za klip získali hned několik cen MTV, včetně videoklipu roku, a na žebříčku nejlepších videoklipů všech dob ho MTV řadí na 21. místo.

Přepis titulků

Překlad: Veru www.videacesky.cz Všechno, co máš, je tahle chvíle. 21. století bylo včera. Můžeš o tom dumat, jak chceš. Dělají to všichni, to je v pořádku. Pojď sem ke mně a věnuj mi chvilku. Tvé pohyby jsou tak opravdové. Musím ti něco říct. Musím ti něco říct.

Jsi můj typ. Dnes večer tě potřebuju, protože nemůžu spát. Něco na tobě je. Až se z toho potím. Jak se cítíš? Osaměle. Co si myslíš?

Nedokážu ani myslet. Co budeš dělat? Budu žít svůj život. Pojď sem ke mně a věnuj mi chvilku. Tvé pohyby jsou tak opravdové. Musím ti něco říct. Musím ti něco říct. Jsi můj typ. Dnes večer tě potřebuju, protože nemůžu spát.

Něco na tobě je. Až se z toho potím. Jak se cítíš? Osaměle. Co si myslíš? Nedokážu ani myslet. Co budeš dělat?

Budu žít svůj život. Jak se cítíš? Osaměle. Co si myslíš? Nedokážu ani myslet. Co budeš dělat? Budu žít svůj život. Pojď sem ke mně a věnuj mi chvilku.

Tvé pohyby jsou tak opravdové. Musím ti něco říct. Musím ti něco říct. Pojď sem ke mně a věnuj mi chvilku. Musím ti něco říct. Musím ti něco říct. Jsi můj typ.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já si myslím, že za překlad by stálo Never Tear Us Apart, která je od stejné skupiny, za zmínku stojí, že klip byl natáčen tehdy ještě v komunistické Praze. :-)

31

Odpovědět

Mohli byste, prosím, příště přeložit Live is Life od Opus?

41

Odpovědět

Jasně :) Díky za tip!

30

Odpovědět

+VeruVeru, tak teď doufám, že dojde i na můj tip o jeden příspěvek níže... díky předem!

00

Odpovědět

Legendární kytarový rif, jinak písnička ok, nic víc nic míň. Už jsem jednou psal, že podle mě není potřeba v téhle rubrice překládat jen písně od interpretů, kteří ještě v klenotech nebyli. Co takhle častějc zapojit třeba Beatles, Queen, The Doors, The Who a další a další hromady kapel, zpěváků a zpěvaček, kteří mají víc než jeden hit, které by pasovaly na označení hudební klenot.

160

Odpovědět

Ano, přesně tak. Připojila bych ještě ELO, Pink Floyd, Led Zeppelin, Lenny Kravitz, Alan Parsons Project... A pro začátek: Annie Lenox- Precious :-) https://www.youtube.com/watch?v=HQCHd__Zd1w

70

Odpovědět

song dobrej, klenot? ne!

93

Odpovědět

Na takovéto písně by v této rubrice mělo být místo až když budou přeloženy všechny ty krásné starší songy.... to se na mě nezlobte

97

Odpovědět

A kdo rozhoduje co je krásný starší song? Nějaká komise? Nebo je to někde napsáno? Hudební vkus je věc čistě osobní a u každého je jiný. Přece nemůžeš po někom chtít aby překládal něco co se mu nelíbí. Pokud se překladateli písnička líbí tak ji přeloží a pokud ne tak se tady neobjeví. Easy.

143

Odpovědět

Hudební klenot? aha

157