Lou Bega - Mambo No. 5Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:9 880

"Mambo No. 5" je původně skladba určená pro tančení mamba a jivu, kterou složil a nahrál Kubánec Dámaso Pérez Prado v roce 1949.

Popularitu písni přinesl v roce 1999 německý hudebník Lou Bega, když k ní napsal text a vydal ji na svém debutovém albu  A Little Bit of Mambo.

Přepis titulků

Dámy a pánové, toto je mambo číslo pět. Raz, dva, tři, čtyři, pět, všichni nasedat, ať můžeme jet do obchodu s chlastem na rohu. Kluci chtějí gin a džus, ale já moc ne. Nechci se zlít jako minulej tejden, chci bejt frajer, ne mlít naprázdno. Mám rád Angelu, Pamelu, Sandru a Ritu a můžu pokračovat do sladkýho konce. Co mám dělat, bože, prosím? Pro mě je flirtování jako sport. Beru kteroukoliv z nich, jdu na to a ty mi zahraj na trubku. Trošku Moniky do mýho života, kousek Eriky po mým boku, maličko Rity, to potřebuju, támhle vidím kousíček Tiny.

Trošku Sandry na slunci, ždibec Mary celou noc. Ještě kousek Jessicy, tu mě máš! Dej mi kousek sebe a jsem tvůj. Vyskoč nahoru a dolů, hejbni kostrou, třes hlavou do rytmu a dej ruce na zem. Krok doleva, krok doprava, jeden dopředu a druhej dozadu. Tleskni jednou a tleskni dvakrát a jestli to vypadá takhle, děláš to dobře. Trošku Moniky do mýho života, kousek Eriky po mým boku, maličko Rity, to potřebuju, támhle vidím kousíček Tiny.

Trošku Sandry na slunci, ždibec Mary celou noc. Ještě kousek Jessicy, tu mě máš! Dej mi kousek sebe a jsem tvůj. Trošku Moniky do mýho života, kousek Eriky po mým boku, maličko Rity, to potřebuju, támhle vidím kousíček Tiny. Trošku Sandry na slunci, ždibec Mary celou noc. Ještě kousek Jessicy, tu mě máš! Dej mi kousek sebe a jsem tvůj. Chtěl bych se zamilovat do holky, jako jsi ty. Neutečeš a nikam se neschováš, spolu budeme v sedmým nebi.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

počátky twerkingu :D

40

Odpovědět

sracka tenkrat, sracka ted. Navic prej nemeckej hudebnik.. to si asi prekladatel nepustil video.
Jestl chces nemeckyho hudebnika tak si vygoogluj treba Scooter. Tohle je posranej pricmoudlej pristehovalec.

432

Odpovědět

Jsi jenom troll, nebo doopravdy takovej kretén?

52

Odpovědět

Lou Bega, vlastním jménem David Lubega, narozen v roce 1975 otci z Ugandy a matce ze Sicilie. Pochází z Mnichova, ovšem žil v mnoha zemích, a to nejen v Itálií a Ugande, ale také třeba na Floridě. Momentálně žije v Berlíně. Proslavil se svou písní Mambo no.5, jež je dodnes připomínaná jako jeho jediný větší hit. Pořád se věnuje pěvecké kariére, byť je nyní polozapomenut.

10

Odpovědět

Božííííí hudba

40

Odpovědět

Vzpomínka na maturák a na spolužačky. Ty ale vypadaly i tancovaly trošku jinak.
A díky překladateli, že se nesnažil rýmovat.

40

Odpovědět

اللعنة عليك، أنت خنزير سخيف

112

Odpovědět

U všech hudebních videí už asi rok mám stejnou chybu - nejdou spustit, s hláškou "Error loading Youtube: Video could not be played". Poradí mi někdo čím to je? podotýkám že Adblokem to není :) spíš bych to tipl na nějaké nastavení prohlížeče.

00

Odpovědět

To mě zase nejde John Oliver, píše mi to, že video není povoleno v mé zemi a to jsem v Anglii :D

20

Odpovědět

+KyjakAno Anglie totiz blokuje dost velkou cast youtube videii

20

Odpovědět

+KyjakAsi to bude tím že John Oliver je původem brit a už ho tam nechtějí ani vidět. Osobně se jim vůbec nedivím a udělal bych to samé. Jen mi vadí že se usadil v USA, spíš bych mu doporučil JAR tam by mohl vysílat pořad jak běloši utlačují černochy... jo vlastně to ne :D

12

Odpovědět

مجموع الموسيقى الجيدة ولكننا نعلم أنه حول هذا إضافة المزيد من أشرطة الفيديو هذه :D :)

09

Odpovědět

Tady někdo objevil gůgl tranzlejtor.

111

Odpovědět

+Člověkاللعنة عليك

04

Odpovědět

пошел на хуй, ты гребаный свинья

14

Odpovědět

+naTashaבאַרען איר, איך וועט שענדונג איר

14

Odpovědět

Jako dříve jsem tuto písničku poslouchal a vůbec jsem si neuvědomoval, že to je o atraktivních mladých ženách. Ale tím líp. :D

252

Odpovědět

Nápodobně, taky jsem nepostřehl,že zpívá o ženskejch :D

10

Odpovědět

Hodně stará hudba to někdo poslouchá ? TĚŽKO možná tak admin ten je dost starý :) :-*

045

Odpovědět

trochu moc obvious...

102

Odpovědět

+BullOverあなたをファック、私はあなたをレイプします

02