Mr. Big – Wild WorldHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:6 199

Mr. Big je americká hard rocková kapela založená roku 1988 v Los Angeles v Californii. Jejich tvorba spoléhá na melodičnost a vokály zpěváka Erica Martina v popředí. Jedním z přelomových hitů byl překvapivě cover písně Wild World od Cata Stevense, který vydali v roce 1993 na albu Bump Ahead

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tak už jsi nade mnou vyhrála, říkáš, že potřebuješ nový začátek. A mně láme srdce, že odcházíš, lásko, bolí mě to. Ale když chceš jít, tak se opatruj, doufám, že budeš mít spoustu krásných šatů. Spousta pěkných věcí tam venku se pokazila. Ach, lásko, svět je divočina. Nedá se přežívat jen díky úsměvu. Ach, lásko, svět je divočina.

Vždycky si tě budu pamatovat jako malou holku. Víš, že jsem viděl, co svět dokáže, a láme mi to srdce vedví, protože jsem tě nechtěl vidět smutnou. Tak nebuď zlá holka. Ale když chceš jít, tak se opatruj, doufám, že budeš mít spoustu přátel. Jen pamatuj, že je tam hodně zla, a dávej pozor. Ach, lásko, svět je divočina. Nedá se přežívat jen díky úsměvu. Ach, lásko, svět je divočina.

Vždycky si tě budu pamatovat jako malou holku. Miluju tě, zlato. Ale když chceš jít, tak se opatruj, doufám, že budeš mít spoustu přátel. Jen pamatuj, že je tam hodně zla, a dávej pozor. Ach, lásko, svět je divočina. Nedá se přežívat jen díky úsměvu. Ach, lásko, svět je divočina. A já si tě vždycky budu pamatovat jako malou holku.

Ach, lásko, svět je divočina. Nedá se přežívat jen díky úsměvu. Ach, lásko, svět je divočina. A já si tě vždycky budu pamatovat jako malou holku.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chvíli mi trvalo, než jsem zjistil, že ten zpěvák je chlap :)

22

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale podle mne je ta písnička o otci, který vypouští svou dceru nezadržitelně do světa, ne o klukovi, se kterým se rozchází o holka. Takže některý ty výrazy by měly být přeloženy jinak.

180

Odpovědět

ano je to tak, je to spíš otec a dcera, než rozchod.

10