The Shirelles – Will You Still Love Me TomorrowHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:5 445
"Will You Love Me Tomorrow" je píseň z dílny Gerry Goffina and Carole King. Jako první ji nazpíval dívčí kvartet The Shirelles v roce 1960 a vyšplhal se s ní až na špici žebříčku Billboard Hot 100. Tak se píseň stala prvním singlem černošského dívčího uskupení, která dosáhla takového úspěchu. Od té doby se dočkala mnoha dalších coverů, mezi jinými i od samotné autorky Carole King roku 1971.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Dnes v noci jsi celý můj a dáváš mi svou lásku tak něžně. Dnes v noci tvé oči září láskou, ale budeš mě milovat i zítra? Je toto věčný poklad, nebo jen chvilkové potěšení? Můžu věřit kouzlu tvých povzdechů?

Budeš mě milovat i zítra? Dnes v noci ve slovech nevyřčených jsem pro tebe ta jediná. Ale budu mít zlomené srdce, až se noc setká s ranním sluncem? Ráda bych věděla, že tvá láska je taková, kterou si můžu být jistá. Tak mi to řekni teď a já už se nebudu ptát: "Budeš mě milovat i zítra?"

Tak mi to řekni teď a já už se nebudu ptát: "Budeš mě milovat i zítra?" Budeš mě milovat i zítra...?

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to se tak příjemně poslouchá

11

Odpovědět

Povzdechů? Nemělo to být pohledů?

00

Odpovědět

Nikoliv, "sigh" je "vzdech" či "povzdech". "Pohled" by byl "sight".

21

Odpovědět

Já jsem třeba ročník 96 a ačkoliv obvykle poslouchám úplně jiný druh hudby, tohle je pro mě srdcovka. :)

43

Odpovědět

Hudební klenot, co holt nikdy nedokáže ozdobit můj sluch. Pro starší ročníky možná líbivé, i když sám nejsem nejmladší (1974), tak jsem s vkusem úplně jinde. Subjektivně - ach jo, to je zbytečná nuda. Objektivně - taková milá nuda.

97