Hugh Jackman u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 653
Počet zobrazení:18 105

Když se Conan dočasně přestěhoval s celou svou show do New Yorku, pozval si k sobě sympaťáka Hugha Jackmana, který si díky vystoupení na předávání Oscarů a cen Tony a nedávné reklamě na čaj Lipton získal řadu fanoušků i na našem webu.

V tomto rozhovoru vám Hugh mimo jiné prozradí fintu, kterou používá George Clooney na své fanoušky, poví vám jednu zábavnou příhodu z Broadwaye a nakonec si s Conanem zazpívá duet v mandarínštině.

Přepis titulků

Hugh Jackman! Bože můj... To bylo... To bylo vážně... Páni. Pane... - Pěkně se potíte. - Jo. Řekni mi, že takhle nevypadám.

Co to bylo? Šel z toho strach. - Radši seknu s kariérou. Omlouvám se. - Snažil jsem se tě napodobit. - Bylo to skvělý a alarmující. - Díky. - Chci ti moc poděkovat, žes přišel. - Je mi potěšením. - Jsem rád, že jsi zpátky. - Děkuju. - Díky. Díky. Jsme tu rádi. - Moc se nám tu líbí. Ptal jsem se na tebe spousty lidí, protože jsem věděl, že nás navštívíš. A všude jsem slyšel to samý.

Všichni tě považují za jednoho z nejvlídnějších herců. - Jdi do p*dele! - Dobře... Mějte se hezky! To ta maska. Úplně tě změnila. Vážně je to tak, když pominu tenhle tvůj výpadek. Všichni tě mají strašně rádi a vystupuješ na Broadwayi, chodíš po městě, každý chce tvůj podpis. Jak řešíš tyhle situace? Učil jsem se od legendy - George Clooneyho. Viděl jsem ho na jedné akci v jednom hotelu.

A i když si myslíte, že jste v téhle branži nějaká kapacita, jakmile vejde George Clooney, dojde vám, že jste úplná nula. Obklopil ho dav, ale on má jednu speciální fintu... Předvedu vám to. Pojď sem. - Potřebuju tebe i Andyho. - Koho mám hrát? Jsem atraktivní žena? - Koho mám hrát? - Kliďně buď sám sebou. Jseš jeho fanoušek. - Budu radši ženská. - Chceš bejt ženská? - To si vždycky hraje na ženskou?

- Naprosto. Jsem George Clooney. Zdravím. Moc mě těší. Jste vážně úžasná. Děkuju mockrát. - Ahoj, Georgi, velkej fanda. - Rád vás vidím. Paráda. Co to je? Blbne lidi očima, viď? Přijde až nepříjemně blízko, zdraví tě a nikdy se nezastaví. - Nikdy se nezastaví. - Dělá i to s bradavkou, jo? Lidi často loví v kapse telefon, protože chtějí podpis a fotku. Začnou, on přijde, a než mobil vytáhnou, je fuč a oni jsou šťastní.

- Je to skvělý. - Dobrej trik. - Být zdvořilý je prostě rychlejší. - Asi to zabírá. Chci s tebou mluvit o představení Hugh Jackman - Back on Broadway. Je to velká věc, ale chci se zeptat, jestli na to chodí i lidi, kteří čekají Wolverina? Fanoušci X-Menů, co jdou na představení s tím, že uvidí Wolverina. Jen bych rád uvedl, že v prvním dějství dělám Wolverinův monolog. Ne, dělám si srandu.

Jo, rozhodně. Někteří to čekají. Minulý týden bylo zřejmé, že přišla spousta lidí z donucení, protože se hrála Světová série v baseballu a na první pohled poznáte chlapa, co trpí, protože ho tam zatáhla manželka. A minulý týden... se zrovna hrála první výměna důležitého zápasu. V první řadě seděl jeden chlap. Byl zdvořilý a v klidu seděl. Řekl jsem vtip o baseballu. On se probral, tak se ptám: "Zajímá vás skóre, co?"

a on jen: "Jo." Tak jsem mu šel zjistit skóre a pak jsem mu v průběhu představení říkal aktuální stav a pak jsem na to asi na hodinu zapomněl. Podívám se na něj a on si dával šlofíka. Tak jsem na něj křiknul a on se probral. "Zajímá vás pořád skóre?" A sto lidí v sále ho nahlas zařvalo. "9:9, desátá směna," nebo tak něco. - Nikoho jsem nezajímal. - Ne, určitě tě vnímali. "Jo, skvělý představení.

Díky za..." - A Conane? - Jo. - Tady je to to samý. - Ne, blbost! I ti s transparentama dělají... Ten chlap s maskou v ní má malou LCD obrazovku. Sleduje přitom Breaking Bad. Pokud si nekoupil vodotěsnou, tak nesleduje. Chci ti složit poklonu. Jsi úžasný herec a divadelník, ale nikdo jiný na světě neumí křičet nahoře bez lépe... než Hugh Jackman.

Nemám snad pravdu? Nikdo! Ty... Ten hněv, co dokážeš bez svršku uvolnit, je úctyhodný. Díky, tvrdě jsem na tom pracoval. Pro tebe i všechny u obrazovek jsme dali dohromady sestřih výkřiků Hugha Jackmana. Podívejte se sami. To je skvělý. Páni. Díky.

- I dole bez. - Jo, zvládáš to i bez spodků. Poslední záběr. Pořád zvedám laťku. Představuju si, jak se takhle každej den probouzíš. "Honem, Hughu, budíček!" Stejně jako spousta lidí si všímám té ohromné škály věcí, které pro své role děláš. Řvaní, svlíkání... Ne, vážně.

Hraješ v akčních filmech, muzikálech, komediích... Přijde mi, že děláš všechno. A natočil jsi film, který dnes vyšel na DVD. Jmenuje se Snow Flower and the Secret Fan a je to nezvyklý projekt. Jo, jsem rád, že jsem se na něm podílel. Je to čínský film, takže jsme točili v Šangaji. Mám tam jen malou roli, ale zpívám tam čínsky. Hraju tam majitele nočního klubu, který se rád... Chcete to předvést? Ne?

- Ne, to bylo ano. - To bylo: - Mikrofon, ano, noční klub. - Ne, ne, ne. Takže ty zpíváš... Musel ses teda učit... Tu písničku jsem se učil dva měsíce. Foneticky. - Byla to hrozná fuška. - Mandarínština je taky snad nejtěžší jazyk. - Takže ses učil zpívat mandarínsky? - Jo, trvalo mi to dva měsíce. Ta písnička mi zůstane v hlavě až do smrti. Chcete ukázku? Rozhodně.

Jo. Děkuju. Jdu na to. - Jdeme! - Teď vy! Jedem! Přidejte se! Hugh Jackman! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

cinska pesnicka sa vola Ge Wo Yi Ge Wen, znamena pobozkaj ma :)

231

Odpovědět

Odpovědět

Proc jste neprelozili i to co zpivaj?

258

Odpovědět

Tohle je fakt neskutečně charismatický, sympatický, všestranně talentovaný a v neposlední řadě vtipný člověk!Takhle jsem se u rozhovoru dlouho nebavila:D Tohohle herce mám čím dál radči♥

381

Odpovědět

Boly by som rad keby ste prelozili cast s the mizom http://teamcoco.com/video/wwe-the-miz-is-cock-of-the-walk

180

Odpovědět

Začíná a končí to stylovej výkřik Conana.

240

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat zda tu hodíte někdy celou epizodu?

211

Odpovědět

PARÁDA!!!

190

Odpovědět

That's it! Now I'm in love with Hugh Jackman. :)

231

Odpovědět

Kdybych mohla, tak rvu smichy..dokonale :D :))

191

Odpovědět

Co takhle více překladatelů?

193

Odpovědět

Jackmana mam proste cim dal vice radsi...fakt sympatak.

201

Odpovědět

škoda že neni preložená ta čínska pisen :))

186

Odpovědět

To je škoda, protože nejvíc mě na videacesky baví právě rozhovory, nebo stand up komici jako Gad Elmaleh atd. A toho je tady poslední dobou nejmíň.

211

Odpovědět

Dave: To proto, že jsou na překlad nejnáročnější a aktuálně na ně nemá dost překladatelů čas.

1812

Další