Jak se dělají děti

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:27 289

Takhle to dopadne, když před kamerou rodiče poprvé vysvětlují svým dětem, jak to v životě chodí. Prošli jste si také podobným rozhovorem, nebo máte jinou vtipnou historku?

Přepis titulků

Víš, proč tu dnes jsme? Kvůli videu? Budeme si povídat o tom, jak přicházejí děti na svět. Slyšela jsi už něco o pohlavním styku? JAK SE DĚLAJÍ DĚTI Dneska si popovídáme o tom, jak se dělají děti. Jak přicházejí na svět. Chtěl bys vědět, jak se vytváří děti?

Z vody. - Lidé jsou tvořeni vodou. To já vím. - Máš pravdu. Od Boha. Myslím, že Bůh ti sešle do bříška kamínek, ze kterého se narodí. Spermie a vajíčko se srazí a tak dál... Jak to myslíš, že se spermie a vajíčko srazí? Kde jsi to slyšel? Od Nicka. Od kterého Nicka?

Od svého bratra. A co ti řekl? Hrozný věci. V čem je rozdíl, který ze mě dělá muže a z maminky ženu? Máš větší ruce? Máš tady dole takový otvor jako do iglů. Milesi, víš, že já a mamka jsme holky? Jasně.

Znáš nějakou zvláštní část těla? Místo mezi máminýma nohama. - Vaglina, že jo? - Vaglina? Víš, že se tomu říká vagína? - Jak se to vyslovuje? - Je to vagína. - Vaglina. - Vagina. Jak jsi to říkala? Jak se narodilo třeba miminko Tie Alici?

Vylezlo jí ze zadku? Vypadnou spodem? Zadkem? - Dostane se ven vaginou. - To je divný. Když se dva mají rádi... Takhle to už neříkej. No dobře, tak už ne. Melody, když...

chtějí dva dospělí dítě, musí spolu... - Spolupracovat? - ...mít sex. Spolupracovat, ano. - Neříkej, že se mají rádi. - Dobře, řeknu to jinak. Máma s tátou si spolu vyjdou. Žena má v sobě vajíčko. - Vajíčko? - Ano. Máma vytvoří vajíčko a táta spermie.

Víš, kde se berou spermie? Odkud vylezou? Spermie se dostanou ven penisem. A když tu tekutinu vypustí, když spolu spí, když se spolu milují, tak vytvoří dítě. Tohle se mi nelíbí. A když se spermie dostanou z tatínkova penisu do těla maminky, tak z toho může vzniknout dítě.

- To jsem nevěděla. - Nevěděla jsi to? Je tu spousta spermií, které si tam plavou. Jak se dostane penis do vaginy? Chceš to říct odborně? Jsem sestřička. Víš, kde pracuju, že jo? Jak dává táta sperma mamince? Mají spolu sex.

Cože? Říkal jsem ti, že mi toho Nick hodně řekl. Maminka s tatínkem se sejdou, svléknou si všechno oblečení, vlezou spolu pod peřinu, kde jim je teplo, pak udělají takový zvláštní tanec a je to. Tak jsi vzniknul. Páni, to je vážně blbý, že jste si museli svléknout všechno oblečení. Vidíš tuhle kapsu?

Ta kapsa je vagina. A aby vzniklo dítě... musí tatínek strčit svůj penis do té kapsy. - Rozumíš tomu? - Fuj. Penis se strčí do vaginy... To je ale dost nechutný, ne? Je ti to nepříjemné? - Ano. - Tak promiň. Teď se budeš na svět dívat úplně jinak.

Překlad: Zarwan www.videacesky.cz

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Maminka mě to nezískala já to vím mám knihu a tam to vidím každý den už víš co se dělá

10

Odpovědět

Já jsem asi hodně divná :D Mně to vysvětlila matka kdyz jsem chodila do školky, ale nijak mi to nebylo nepríjemné. Prostě jsem to brala normálně a pak kdyz jsem prišla do první trídy, všem spoluzákům jsem to vysvětlila abych ušetrila stydlivé rodiče trápení. Měli jsem doma hodně knízek o lidském těle a kdyz jsem ještě neuměla číst koukala jsem na obrázky. Pochopila jsem to z části i sama.

231

Odpovědět

Takže musim dát penis holce do kapsy a ze zadku jí vyjede dítě?

602

Odpovědět

když máš takový otázky tak asi si možná byl počatej .. a ve tmě :D

220

Odpovědět

Nejlepší byl ten malej asiat, co tam byl jen s tátou. Chvíli jsem si myslela, že to ten prcek začne vysvětlovat tátovi sám. Jinak si vůbec nevzpomínám, že by mi to rodiče museli jakýmkoliv způsobem vysvětlovat. Asi jsem to nějak odpozorovala sama z televize, knih a bavením se s kamarády.

421

Odpovědět

Poučné, zase jsem o něco chytřejší.

150

Odpovědět

Vidíš tuhle kapsu? To je iglú. Když do něho táta strčí lachtánka, tak pak z něho vyleze bráška. A bude to taky takový eskymák, jako tatínek.

300

Odpovědět

Já to svým dětem ani takto dobrovolně říct neplánuju. Jsem rád, že mě toho rodiče ušetřili a přišel jsem si na to sám. Ale kdyby se přecejen zeptali, tak bych asi použil to s tím tancem, to mi přijde jako pěkně přijatelná varianta.

373

Odpovědět

Já si jenom pamatuju, jak mi rodiče řekli, že když se dva lidi mají moc rádi, tak potom maminka otěhotní a narodí se jí dítě. V tu chvíli mi to asi jako vysvětlení stačilo. Ještě si pamatuju, že v nějaké dětské encyklopedii, co jsem měl, byl vyobrazen vývoj plodu a porod, ale o sexu tam asi nebylo ani slovo. :) Kdy a jak jsem se dozvěděl zbytek si vážně nepamatuju, asi to přišlo postupně zřejmě od kamarádů.

Co mi ale vždycky přišlo celkem zvrácené, je nalhávat dětem tu věc o čápech - nemá to dítě pak pocit, že vlastně ani není nijak spřízněné se svými rodiči, že je to vlastně jen náhoda, že skončilo u nich? Že je v podstatě adoptované? Ale těžko říct, jak o tom děti přemýšlí.

Podle mě je fakt nejlepší nechat to na dítěti, když se zeptá, tak mu pravdivě odpovědět, nejdřív klidně obecně a když se bude zajímat o detaily, no tak mu holt povědět i ty. :D

440

Odpovědět

Jo, já jsem třeba hrozně ráda, že mně nikdy nic o žádným stupidním čápovi nevykládali. Ale to, že by to mohlo na dítě působit, jako by byla vlastně náhoda, že skončilo u svejch rodičů, to mě nikdy nenapadlo. To je celkem zajímavá myšlenka.
Každopádně upřímně doufám, že až budu někdy svým dětem vysvětlovat, kde se berou děti, že si u toho nebudu připadat tak trapně, jako jsem si připadala, když jsem poslouchala lidi v tomhle videu. Jak už tu někdo říkal - připadala jsem si trapně za ně.

100

Odpovědět

mnohem zvrácenější mi přišlo spíš to jak už ta malá měla vymejvanej mozek řečmi o bohu dle toho co říkala jí víru rodiče do hlavy hustí od chvíle co rozumí slovům, to už radši toho čápa

510

Odpovědět

lesbicky par vysvetuje detom ako prichadzaju deti na svet, no ty vole..

7328

Odpovědět

vchod do iglu bol najviac :D

900

Odpovědět

Malý vietnamec s tátou si prohodili role :D Zapomněli kdo vlastně koho poučuje

1101

Odpovědět

Jak jsi přišel na to, že to jsou vietnamci?

2316

Odpovědět

To je ujetý

64

Odpovědět

Ježiš mě bylo trapně za ty lidi. Jsem vděčná rodičům, že se mi to nikdy nepokoušeli vysvětlit a nechali internet, aby mě zničil :D (I když si pamatuji že jsem si myslela, že klitoris je to samé jako vibrátor :D )

Každopádně vietnameček a jeho táta je nejlepší. "They have sex.. "Whaaaaaat?!" :D

1005

Odpovědět

já jsem si zas myslela, že homosexuál se píše "homo sexual" a znamená to "sexuální maniak" (aniž bych tehdá tušila, co je to ten sex) :)

100

Odpovědět

+lehkozivkaJoo tohohle bylo víc. Já si pamatuju ve školce... no možná spíš prví stupeň školy... jsme na sebe řvali že jsem frigidy... jako malý caparti :D Taky jsme netušili..

92

Odpovědět

Mě to rodiče vysvětlily poprvé, kdy jsem se zeptal. Což bylo někdy ve čtyřech letech, nepamatuji si to, ale je fakt, že od té doby jsem se asi nikdy nezarazil když jsem někde něco viděl a slyšel. Za to jim děkuji já.

151

Odpovědět

Ja som nevedel nič, lebo som sa nič nepýtal. A až o dosť neskôr som vonku videl vyhodený pornočasák...
Nebol som ani zhrozený ani traumatizovaný, ba ma to ani zvlášt neprekvapovalo... bolo to len zaujímavé... čo to tam je za bielu srandu ? Ktož ho vie...

71
Další