89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:176
Počet zobrazení:7 947

Žijeme ve světě rebootů a remaků, a tak přišla řada i na jeden z nejlepších seriálů mého dětství Kačeří příběhy. Rozhodl jsem se přeložit trailer a jednu scénu z chystaného remaku. Pojďte si užít trochu nostalgie, nebo si zanadávat.

Přepis titulků

Destinace: Sídlo McKačera. Sídlo McKačera? Jako Skrblíka McKačera? Toho babilionáře? Ty nás konečně prodáš! Kulíku, Bubíku, Dulíku, seznamte se Skrblíkem McKačerem. - Vážně jsi náš strýček? - Kolik ti je? Dřív jsi býval někdo! Co se s tebou stalo? Býval někdo?

Jsem Skrblík McKačer! Vydobil jsem si jméno, že jsem tvrdší než trvďáci a chytřejší než chytráci. No, pokud si to chceš ulehčit. Panebože, Synovci! Jakou máte krevní skupinu? Jakej je Donald? Kdo je zlé trojče? - Bubík. - Bubík. Jsme prostě normální nudná rodina. Normální?

Nudná? Ha! Kačer Donald je jeden z nejodvážnějších dobrodruhů všech dob! Ale ne. Řídím multi-bilionovou společnost, poradím si s pár výrostky na víkend. Navíc máme naplánovaný klidný den. Kačer, uúu. Kačer, uúu. Jsem zpátky! Neprozkroumané prostranství! Odvážné nové objevy!

Lidi, naše rodina je skvělá! Rodina je rozhodně největší dobrodružství... ach ne, země! Kačer, uúu. KAČEŘÍ PŘÍBĚHY www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1) Nostalgie lvl over 9000
2) Znělka výborná, hlavně jak tam přidali komiksové prvky jako odkaz na původ Kačera Donalda
3) Tennant jako strýček Skrblík je úžasnej
4) První díl viděn - byla to pecka!

80

Odpovědět

Pěkné. Ale chybí tomu obraz a šumění VHS kazety :-D

160

Odpovědět

To nejdůležitější citoslovce „uúu“ jste vybrali podle čeho?

61

Odpovědět

Animátor hrál asi hodně Minecraft

101

Odpovědět

mehhh gender s**t again

87

Odpovědět

První díl mám už za sebou nějakou tu dobu a moc mě to nenadchlo. Tennant je ale perfektní, taky to byl hlavní důvod, proč jsem na to vůbec koukal. Ještě pár dílů dám a třeba se to zlepší.

60

Odpovědět

Doufam ze to budou davat v CZ v telce:D

61

Odpovědět

Cvachtova je nejaka bodybuilderka ne? Trochu korba :D

221

Odpovědět

Na peckovní originál z let 87-90 to nemá ani náznakem...

2012

Odpovědět

No nevím, necítím z toho určitě nostalgii. Nevidím na tom ani nic špatnýho, ale kromě trochu ostřejší a hranatější grafiky ani nic novýho nebo ani modernějšího... jestli to bude plný seriálovejch klišé jako tyhle tři krátký ukázky tak není moc o co stát....Jediný co se mi líbí je co udělali se znělkou, zase to mám v hlavě sakra :D

161

Odpovědět

Skrblík McKvák

60

Odpovědět

můžem bejt rádi, že to neni 3D

300

Odpovědět

tohle mi nevadí, není to klasika (a nechápu proč), ale pořád to vypadá mnohem lépe, než české sračky, čtyřlístek, hurvínek... sakra i druhej díl kozího příběhu je s****a (a ani první díl nestál za tolik na kolik ho chválili)

157

Odpovědět

Na Čtyřlístek mi nesahej. Ten je sakra povedenej. Teda alespoň komix. Film byl na prd, to uznávám. Ale ta nostalgie u komixů Čtcřlístku je nezapomenutelná!

30

Odpovědět

+repleyjá mluvím o filmu. To byla s****a

20

Odpovědět

reeeemakeeee jop co na tem rostlo moje anime comix ego

02

Odpovědět

animace mě netrápí. vtipy a scénky vypadají použitelně. se zabavím

200

Další