Thumbnail play icon

KISS - Crazy Crazy NightsHudební klenoty 20. století

Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:274
Počet zobrazení:3 384

Opět po týdnu vás zdravíme u dalšího krásného středečního rána ve společnosti dalšího dílu Hudebních klenotů 20. století! Především bychom vám chtěli poděkovat za podporu tohoto okénka v podobě vysokého hodnocení, moc si toho vážíme. Dnes si dáme další „opáčko“, tentokrát kapely KISS, od které jsme si pro vás připravili song Crazy Crazy Nights. Info o kapele vám přinesl Kari u písně I Was Made For Lovin‘ You. K informacím o kapele bych snad jen dodal, že v současnosti se KISS chystají vydat album s názvem Monster, které by mělo vyjít v červnu tohoto roku. Crazy Crazy Nights mohli fanoušci poprvé slyšet jako úvodní song alba Crazy Nights, které vyšlo roku 1987. Ačkoliv se písni v americké hitparádě příliš nedařilo, v Anglii sklidila poměrně velký úspěch v podobě 4. místa hitparády UK Singles Chart. Stala se tak vůbec jejich první písní, co se umístila v top 10 tohoto žebříčku, a stále je v Anglii velkým hitem. Skladba obsahuje větu „We love it loud“, která odkazuje na dřívější song skupiny, I Love It Loud.  Poté, co Eric Carr odešel od KISS, byla Crazy Crazy Nights vyřazena z koncertních setlistů, ale fanoušci ji chtěli zpět, a tak se po dlouhé době zase objevila v rámci turné Sonic Boom Over Europe Tour v roce 2010.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

Video opět funkční.

00

Odpovědět

neco od 3DG,rise against,braking benjamin,skillet ? a mnoho dalších skvelých ? prosím !! a taky tuhle prosím nemúžu zehnat ani jen preklad http://www.youtube.com/watch?v=raXDpvw0x88

180

Odpovědět

Eric Carr neodešel z KISS, ale bohužel z tohoto světa, zemřel na rakovinu ve stejný den jako Freddie Mercury....mizerný den pro rockový svět....

190

Odpovědět

Tak tuhle nám pouštěli ve škole na hudebce jako nejlepší rockovou píseň vůbec :))

183

Odpovědět

bakeLit: Ok, nevadí, dík za odpověď ;-)

180

Odpovědět

skvělej song, mohli byste od nich klidně překládat víc písniček. Kiss forever.

190

Odpovědět

Novis: Třeba v rámci Alternativy, ale je to až moc známý. ;)
OZZY: Máš pravdu, taky jsem si říkal, že místy je to až moc spisovný - nejspíš to trošku předělám. ;-)

181

Odpovědět

Už dlouho jsem si říkal, jestli by jste přeložili "MGMT - Kids"? Přijde mi to jako dost dobrá písnička s chytlavou melodií ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=BbHbY21pPmo&feature=fvst

180

Odpovědět

Skvělej song od super kapely. Jen se mi tam nějak nehodí ta úplná spisovnost. Aspoň někde to mohlo bejt hovorově. Obzvlášť u takovýhle písničky. Bezvadnej výběr :D

181

Odpovědět

lucky: to bude asi volný překlad, doslovně by to asi bylo "to jsou šílené noci" a tak se tam to prožíváme docela hodí :)

Bruncla: jojo hráli.. a nemyslím, že to musí být tak šílené udržet se, pokud ti každou nohu drží 20 lidí :D

180

Odpovědět

Písnička hezká, avšak nezdá se mi překlad It´s a crazy,crazy,crazy nights.nemyslím si že to je prožíváme,ale spíš je,avšak nejsem si jisty.

182

Odpovědět

kurňa to jsem netušil že kiss hráli i bez make-upu. a jenom by mě zajimalo jestli má ten borec takovou rovnováhu jak tam na konci stojí na těch fanoušcích nebo je to nějak nafakované.

180

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)