KISS - Crazy Crazy NightsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:277
Počet zobrazení:7 762

Opět po týdnu vás zdravíme u dalšího krásného středečního rána ve společnosti dalšího dílu Hudebních klenotů 20. století! Především bychom vám chtěli poděkovat za podporu tohoto okénka v podobě vysokého hodnocení, moc si toho vážíme. Dnes si dáme další „opáčko“, tentokrát kapely KISS, od které jsme si pro vás připravili song Crazy Crazy Nights. Info o kapele vám přinesl Kari u písně I Was Made For Lovin‘ You. K informacím o kapele bych snad jen dodal, že v současnosti se KISS chystají vydat album s názvem Monster, které by mělo vyjít v červnu tohoto roku. Crazy Crazy Nights mohli fanoušci poprvé slyšet jako úvodní song alba Crazy Nights, které vyšlo roku 1987. Ačkoliv se písni v americké hitparádě příliš nedařilo, v Anglii sklidila poměrně velký úspěch v podobě 4. místa hitparády UK Singles Chart. Stala se tak vůbec jejich první písní, co se umístila v top 10 tohoto žebříčku, a stále je v Anglii velkým hitem. Skladba obsahuje větu „We love it loud“, která odkazuje na dřívější song skupiny, I Love It Loud.  Poté, co Eric Carr odešel od KISS, byla Crazy Crazy Nights vyřazena z koncertních setlistů, ale fanoušci ji chtěli zpět, a tak se po dlouhé době zase objevila v rámci turné Sonic Boom Over Europe Tour v roce 2010.

Přepis titulků

Máme pro vás všechny další písničku. Lidé se mi snaží ukrást duši. Ale mně jsou jejich řeči naprosto volné. Snaží se nám namluvit, že k sobě nepatříme, ale opak je pravdou, naše síla sahá do milionů. Tohle je moje muzika a jsem na ni hrdý. Tohle jsou mí lidé a tohle zas můj dav. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci.

Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Občas je ohromná fuška vůbec přežít. Existuje milion způsobů, jak můžeš být pohřben zaživa. Slunce zajde za obzor jako velmi ošklivý sen. Jsi rozohněný do nebes a potřebuješ si to vybít. Říká se, že tě můžou každou chvíli pokořit. Ale jestli život je jak rádio, zhlas ho pěkně na maximum! Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci.

Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Snaží se nám namluvit, že k sobě nepatříme, ale opak je pravdou, naše síla sahá do milionů. Vy jste moji lidé, vy jste můj dav. Tohle je naše muzika a dopřáváme si ji nahlas! A nikdo mě nedokáže změnit.

Protože takovýhle já prostě jsem. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci. Prožíváme šílené, šílené, šílené, šílené noci.

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

Video opět funkční.

00

Odpovědět

neco od 3DG,rise against,braking benjamin,skillet ? a mnoho dalších skvelých ? prosím !! a taky tuhle prosím nemúžu zehnat ani jen preklad http://www.youtube.com/watch?v=raXDpvw0x88

180

Odpovědět

Eric Carr neodešel z KISS, ale bohužel z tohoto světa, zemřel na rakovinu ve stejný den jako Freddie Mercury....mizerný den pro rockový svět....

200

Odpovědět

Tak tuhle nám pouštěli ve škole na hudebce jako nejlepší rockovou píseň vůbec :))

183

Odpovědět

bakeLit: Ok, nevadí, dík za odpověď ;-)

180

Odpovědět

skvělej song, mohli byste od nich klidně překládat víc písniček. Kiss forever.

190

Odpovědět

Novis: Třeba v rámci Alternativy, ale je to až moc známý. ;)
OZZY: Máš pravdu, taky jsem si říkal, že místy je to až moc spisovný - nejspíš to trošku předělám. ;-)

181

Odpovědět

Už dlouho jsem si říkal, jestli by jste přeložili "MGMT - Kids"? Přijde mi to jako dost dobrá písnička s chytlavou melodií ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=BbHbY21pPmo&feature=fvst

180

Odpovědět

Skvělej song od super kapely. Jen se mi tam nějak nehodí ta úplná spisovnost. Aspoň někde to mohlo bejt hovorově. Obzvlášť u takovýhle písničky. Bezvadnej výběr :D

181

Odpovědět

lucky: to bude asi volný překlad, doslovně by to asi bylo "to jsou šílené noci" a tak se tam to prožíváme docela hodí :)

Bruncla: jojo hráli.. a nemyslím, že to musí být tak šílené udržet se, pokud ti každou nohu drží 20 lidí :D

180

Odpovědět

Písnička hezká, avšak nezdá se mi překlad It´s a crazy,crazy,crazy nights.nemyslím si že to je prožíváme,ale spíš je,avšak nejsem si jisty.

182

Odpovědět

kurňa to jsem netušil že kiss hráli i bez make-upu. a jenom by mě zajimalo jestli má ten borec takovou rovnováhu jak tam na konci stojí na těch fanoušcích nebo je to nějak nafakované.

190