Kula Shaker - Peter Pan, R.I.P.

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:4 040

Sice už tady jeden song máme, ale tentokrát mi můžete odměnou za překlad pomoci vyhrát podepsaný box set s novým CD a to kliknutím (soutěž již proběhla). Toto je singl z nového alba, které vyšlo 28.6.09 a i když se mi moc nezdál, teď ho přímo miluju. Kula Shaker, anglická kapela s magickým zvukem 60s-70s:

 

 

 

Přepis titulků

překlad: Ajvngou.cz korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Pojďte blíž. Tohle je náhrobek Petra Pana. Odpočívej v pokoji. Pomodlete se za všechny děti. Za každého, kdo nepřestal věřit. Petře Pane, odpočívej v pokoji.

Smeť listí z místa jeho odpočinku. Nasaj chlad z ulice. Nech slunce ohřát jeho krvácející srdce. Chlapče, tolik jsi pro mě znamenal. Petře Pane, odpočívej v pokoji. Petr Pan už se nevrátí.

Spoutali mu nohy a zlomili vaz. Pláču. Vzpomeň si na ty dny. Roním sladké slzy radosti. Vzpomeň si na ty dny, kdy jsme si spolu hráli. Teď už víme, že nejde o žádnou pohádku. Támhle je hrob a všichni se na něj mohou podívat.

Pojďte blíž, všechny hodné děti. Pojďte blíž k té památce. Petře Pane, odpočívej v pokoji. Petře Pane, už se neohlížej zpět. Přistřihli ti křídla a svázali tě řetezy. Pláču.

Vzpomeň si na ty dny. Roním sladké slzy radosti. Vzpomeň si na ty dny, kdy jsme si spolu hráli. Petře Pane, odpočívej v pokoji. Petře Pane, odpočívej v pokoji. Petře Pane, odpočívej v pokoji.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Petr pan umřel?

180

Odpovědět

To snad není možný tak když jsem se dostala ze závislosti na jedné písničce tak vy sem dáte další tak suprovou! Prvně mě moc nechytla ale teďka poslouchám pořád dokola. :)

180

Odpovědět

Taky se mi na poprvé moc nezdála ale teď mně vážně chytla ... 10/10 =))

180

Odpovědět

líbí se mi záběry, protože miluju Londýn, ale jinak mě písnička moc neokouzlila....

180

Odpovědět

Jiří: Tak neklikej. Pochopíš, že je to technickej problém, kterej způsobuje Flash a verze YouTube aplikace, která odešle informaci, že bylo video přehráno dřív, než se tak doopravdy stane? My za to nemůžem!

180

Odpovědět

Nekliknu, dokud nezačnete dávat ty videa celá (tohle je výjimka). Jinak skvělá skladba!!!

180

Odpovědět

Poslouchám věci typu Rammstein a E Nomine, Whitin Temptation a tak podobně :) Ale u tohohle jsem se skoro rozbrečela...

180

Odpovědět

chytlava pisnicka ale zustanu u svych Nirvana,Three days grace,Sum 41 atd.. :D:D

180

Odpovědět

Zni to fakt dobře :) i když spis posloucham Three Days Grace a Guns n Roses :) :)

180

Odpovědět

pisnicka lehce depresivnejsi a melancholictejsi nez jsem od Kula Shaker zvykly, ale uz jsem si ji pustil potreti a bude jedna z mych oblibenych :)

180

Odpovědět

vejce: Jak v tom neni elektrika, popřípadě to zvuky TUCTUCTUC (nejlíp zní ve fábii 1.2htp v tuningu) nevymývá mozek na počkání, tak se asi nelíbí viď? :) dospěješ...

180

Odpovědět

teda vy mate vkus:D

180

Odpovědět

Pekna pesnicka,pripominaju mi Jefferson Airplane :)....preklad viac menej cisty ....klik si rozhodne zasluzis :)

180

Odpovědět

Kliknuto ;)

180

Odpovědět

No skok jako sviňa!

180

Další