Epizoda 10 (S01)Little White Lie (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:3 003

Malá nevinná lež se začíná rozrůstat a to jak kapela, tak lhaní. Dnes uvidíme, jak se povedla první zkouška nyní už čtyřčlenné kapely. Také zde uslyšíte povědomou píseň a zjistíte vztahy kolem pomerančového džusu, vypadá to na našlapaný díl. Seriál Little White Lie vyšel dnes o hodinu dříve, protože večer kolem desáté hodiny uvidíte premiérově doktora Andovera a jeho revoluční metody v hororovém seriálu Klinika strachu. Rozhodně nechoďte ještě spát!

Přepis titulků

Budeme na téhle zkoušce zkoušet? Čekáme na Tobyho. Jo. A ten přijde kdy? - Před hodinou. - Sami. - Nemyslím, že Toby přijde. - On přijde. - Říkal mi, že přijde. - Jo, ale... Poslouchej... - Občas lidé něco říkají a....

- Ne, on to myslel vážně. - Co, myslíš, že si ze mě dělal srandu? - Ne. Myslím, že ti lhal. Mohli byste mi prostě dát chvilku? Jo. Jo, dobrá. Tak jen zajdem do Sweetwater Records a promluvíme s Nigelem. Pokud se vrátíme a Toby tu bude, tak zahrajem. Pokud ne... - tak je to v poho, jasné?

- Prostě odejděte. Dobrá. Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží. - Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme.

A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži. ... Joe Cocker mi povídal o Robertu Plantovi. Bob se změnil po tom, co Johnny Bonham zesnul. Řekl, že po té noci se Schody do nebe změnili v eskalátor. Eskalátor, který jel jen jedním směrem. Tak, díky za nákup, účtenka je v tašce.

Přijďte znova. Dobrá. Hej, Dudere! - Pěkný den, pane Watersi. - Ahoj. - Tohle je můj přítel, Jim Povolo. - Ten poeta, pěkně. Doufám, že pořád píšeš, nádherné věci. Děkuji, bylo to od srdce. Jo.

Tak Dudere, o co jde? Dal jsem ti mou vizitku, jaktože jsi ještě nezazvonil? - Nezazvo...? - Nevolal. Počkat, vy jste vážně chtěl, abych vám zavolal? Nerozdávám své vizitky jenom proto, abych zabil stromy. Vy jste fakt dobří. Měli byste dojít udělat nahrávku. Nahrávku? Samo sebou, zdarma, grátis, na účet podniku.

Příští týden mi sem dojede kamarád z města. Velký zvíře v průmyslu, chci aby si vás poslechnul. Jste pro? Jasně! Tak jo. Pěkný pokoj. Toby. Ahoj, promiň, že jdu pozdě, byl jsem s Tanyou.

Po hádkách se ráda usmiřuje. Takže... Takže, já... Páni, napsalas všechny tyhle písničky, jo? Jo. Jo, to teda ano. Dokonce tuhle? Nemyslíš, že je to trochu narcistické? Vadilo by ti, kdybych to zkusil zahrát?

Viděl jsem její tvář, slyšel jsem její jméno. To je dobrý začátek. Ztratil jsem své místo kvůli ní. Nevydržím to, když se jí dí... dívám do očí. A ona se nedívá zpět a ani se o to nesnaží. Sami, - Sami, - Byl to fakt dobrý pocit, mít tam Tobyho, jak mi zpívá tu nádhernou písničku.

- proč nevidíš, - A na chvíli jsem si to skoro užívala. Ale to nebyla Tobyho slova. co mi provádíš? Byla Kevinova. Dobrá, proč bys... proč bys psala milostnou píseň pro sebe? Nevím, asi se jen... cítím vážně... sama.

Jo, teda, nikdo pro mě nikdy píseň nenapsal, tak jsem... si ji napsala sama. Myslíš, že o tobě žádný kluk takhle neuvažuje? Ne, to bych neřekla. Nevím proč. Kdo by si dal pomerančový džus? Ups. Tati, to neumíš klepat?

Promiň. Víš co, to je dobré, já ... já už stejně musím jít. můžem to odložit na jindy. Páni, to je fakt dobré. Uvidíme se, Sami. Chtěla by sis o tom promluvit? Ne.

Panečku. Čau tati. To byl Toby? Páni, pomerančový džus! Panečku! Sami, neuhodneš, co se stalo. Páni, tohle je skvělé. Dobrá, Sami, připrav se na tohle.

Nigel Waters chce, abysme u něj udělali nahrávku. Co? Říkal, že mu přijde nějaký kamarád z průmyslu a chce slyšet naši hudbu. Dobrá, tak jo, ještě se to nevsáklo, dobrá, to je v poho. Ale já a Jim si dáme nějakou zmrzlinu na oslavu, přidáš se? Ne, to je dobrý. Ale vážně, to jsou skvělé zprávy, Dudere.

Co se děje, Sami? Dudere, pohni! Dobrá, Jime, vteřinku. Dobrá, musím valit, Jim už šílí. Musím valit, dobrá. Proč nevidíš, co mi provádíš? Slyšel jsem hudbu, slyšel jsem hluk. A přál bych si, aby slyšela svůj hlas.

Já to dělám tak, když jdu v noci spát, - ponořím se do svých snů, - Díky. ale je pryč, když vstanu. Sami, Sami, Proč nevidíš, co mi provádíš? Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hej ta pisnicka...Sami pripomela mi pisen "Harry" co spivala Ginny v AVPM/S ? ted nevim ale ten refren :D

190

Odpovědět

je to ta samá písnička jen má jiný text, refrén je ale stejné :-) první byla LWL a pak Langové poprosili Darrena aby si ji mohli půjčit i do AVPM. Na Apocalyptaur tuhle písničku zpívali dohromady, nejdřív první sloku ze Sami a pak první sloku s Harry a refrén dohromady. zní to úžasně ;-)

180

Odpovědět

Jééééje! Já se chci jmenovat Sami:D
A úplně jsem nemohla jak Darren pil ten džus :D:D:D ;) ♥

190

Odpovědět

tu pesnicku pocuvam na Darrenovom MySpace uz asi dva tyzdne odkedy som ju nasla :D ...a teraz tuto jake fajnove......to s tym udobrovanim zabil :D :D ...a tatko s dzusom, ktory vsetkych tak ohromil! :D :D :D milujem LWL :D

180

Odpovědět

Nemůžu z Dudera jak přiběhne k Sami do pokoje úplně nadšenej a pije ten džus :D

200

Odpovědět

Tanya sa rada udobruje :D LoL :D Inak, koľko to má dielov? Viem, že ste to už písali, ale som moc lenivá na to, aby som si to vyhľadala, no :D

180

Odpovědět

Zbožňuju tu písničku. Už dobrejch pár týdnů na ní ujíždim. Pořád dokola a dokola. Skoro tý holce závidim :D

190

Odpovědět

Nádherný díl :D mimochodem, všimli jste si, že když Toby pokládá sklenici džusu na tác tak je tam o jednu méně a v dalším záběru jsou zase tři? :D

180

Odpovědět

Haaaarryyyyy!!!
Myslím, že Harry je psaný jako parodie na Sami. Kéž by mi někdo něco takového napsal...
A proč mám pocit, že Duder se stává jedinou milou, sympatickou postavou seriálu? Sami je lhářka, Tanya je profesionální mrcha, Toby je děvkař... Jenom Jim je prostě... Jim. Zajímalo by mě, jaký je v reálu.

230

Odpovědět

Zikato: Ale to já přece vím ;)

180

Odpovědět

Kdyby si někdo myslel, že jsem napsala milostnou písničku sama sobě, asi bych se hanbou propadla :D Dobrý díl.

190

Odpovědět

Pedro : Probere, ale spíš by mě zajímalo co se stane až se probere :D

180

Odpovědět

Sami byla první, ve Very Potter muzikálu ji recyklovali.

180

Odpovědět

Mája: No samozřejmě! Bingo :D no, ona tahle Sami má asi 3 sloky, tuším, a jedna je přesně taková, jako ji zpívala Ginny...aspoň v té verzi, co jsem slyšela :)

180

Odpovědět

Super díl C: Sami musela pěkně zalhat :D na YouTube si často lidi stěžují na podobnost písničky Harry a Sami :))

180

Odpovědět

nenapsali podle toho náhodou taky písničku HARRY z AVPM? pač ta je v refrénu v podstatě stejná...jinak..zajímavej díl

190

Další