Epizoda 12 (S01)Little White Lie (S01E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:4 566

V posledním díle jsme se dozvěděli, že Kevin měl svou tajnou stránku. Teď o tom ví jak Sami a Duder, tak Tanya, a proto začíná závod, kdo ji najde první. Třeba se nakonec ukáže, že je to jen planý poplach, ale kdo ví.

Přepis titulků

Jo a tohle... Kevin měl svoji stránku. KevinovoTajnéMísto a pak čtyři číslice a... byly to prostě čtyři číslice, ale nemůžu si vzpomenout které. Dobrá, jestli Tanya najde tu stránku, bude tam hudba. Hudba, co jsme ukradli. - Jsme v řiti, naše životy skončí. - Dobrá, dobrá. - Co budeme dělat?

- Musíme tu stránku najít první. Dobrá, ta holka ve videu říkala něco o webové adrese. KevinovoTajnéMísto a čtyřčíslí, zkus to. Které číslo mám zkusit? Nevím, zkoušej všechny, dokud to nebude fungovat. To může zabrat tisíc hodin. Tak to abys začal. Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží.

- Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži.

Dobrá. - Sami, Sami. - Co? - Sami, pojď sem, našel jsem to. - Cože? Našel jsem Kevinovu stránku. Panebože. Fakt doufám, že to Tanya ještě nenašla. Ne! Dobrá, kde je hudba?

Je tu nějaká hudba? Sami, jsou tu písničky. Je pátého srpna a v mém pokoji je právě strašné vedro. Ale pracoval jsem na písničce. A myslím, že jsem vyřešil všechny problémy. Tady je. Je po všem. Je to tu, další z nich je pryč. Další pokus, další z nich je na nic.

Ale kam jít? Co tu zbývá říct? Jsme v tak velkým srabu. Nemůžeš prostě... - smazat odkaz nebo něco? - Odsud ne. Kevin musel zlokalizovat administrátorská práva. Dobrá a co to znamená? Administrátor má možnost něco změnit.

A zlokalizovat? Zlokalizovat znamená, že to můžeš udělat jen z jednoho počítače. Kevinova počítače. Jo, asi jo. V Kevinově domě? Do hajzlu. Sami, Sami. Já ti nevím.

Jen odemknu zámek. Je zvláštní vědět, že v tom nejsem sám. Sami. Protože se mi zdá, když se procházím chodbami, že se každý opevnil stěnami. Není to ničí chyba, že výhled... Někdo je nahoře. ...

není tak jasný. - Nevím, co je horší ... - Dudere. ... než pocit, že nejsi člověk. A chci, aby se mnou každý zpíval. Snažil jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažil jsem se být ten pravý, ale už je po všem, je po všem. Jenom jsem se snažil o oslovení. Oslovení. Aby někdo mou ruku uchopil. Dudere.

Dostalo se mi jen odloučení. Odloučení. Nikdo by to nikdy nepochopil. Snažil jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažil jsem se být někdo, ale už je po všem, je po všem. Haló? Haló? Kdo volá, prosím? Snažil jsem se být někdo, ale už je po všem, je po všem.

Je po všem, už je po všem. Hudba? Je pátého srpna a v mém pokoji je právě strašné vedro. Ale pracoval jsem na písničce. Tady je. Je po všem. Je to tu, další z nich je pryč. Další pokus, další z nich je na nic.

Ale kam jít? Co tu zbývá říct? Snažil jsem se být někdo, ale nevím jak... Ukradli jeho hudbu. Ukradli ji! ... ale už je po všem, už je po všem. Stáhnout Zdravím, členové "Zachraňte Calvina".

Tady Tanya Freemontová. Dostalo se ke mě, že Kevin Bushwald měl svou stránku, kam dával své obrázky a příspěvky, ale nedávno jsem zjistila, že obsahuje mnohem víc. Obsahuje ohavný zločin. Ukázalo se, že Kevin nahrál několik originálních písní, které ještě nikdo jiný neslyšel. Ale k mému údivu a pravděpodobně i k vašemu ...

Tyto písně byly hrány Sami Reesovou a její kapelou - Malou nevinnou lží, jako jejich vlastní. Podívejte se sami, diváci. Jeho stránka je: www.KevinovoTajnéMís... Mazáno... Reesová! Je_Po_Všem.mp3 1.8 MB Stahování dokončeno Mám tě.

Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kevinova verze se mi líbí mnohem víc, protože, no, prostě je to chlap. :D

200

Odpovědět

Darren zpívá fantasticky!!! ♥

190

Odpovědět

:D ...to bolo huste, stastie, ze to aj trafili ....a ta Lauren- ona zahra vsetko perfektne, Malfoya, Taz, Bugette, Tanyu.... :D perfektna herecka! uz sa nwm dockat, jak sa to vyklbi

180

Odpovědět

Duder, UFG!

180

Odpovědět

pěkně se to rozjíždí :D

180

Odpovědět

Ten Vivaldi do toho je dokonalej :D
btw: Nevíte co se stalo hlavní hrdince na tváři? Ta jizva se mi fakt líbí :)

190

Odpovědět

Tanya je tu aká zlatá :-)...tvári sa ako psycho :-D

180

Odpovědět

docela dobrá časť sa mi lúbila tá iná verzia tej piesne :)

180

Odpovědět

No, má, ale jelikož jsem to byl nucen psát mezi přednáškama, tak možná později.

180

Odpovědět

Zikato: Nešlo by přeložit i tu písničku na začátku, myslím, že má trochu jinej text...

180

Odpovědět

Z toho se jde lehce vymluvit :D Třeba že to Sami napsala společně s ním :D

180

Odpovědět

to Zikato: aha diky..to som nevedela, takze to s tym zrychlenim im vyslo :)...tak ci tak je to lepsia verzia

180

Odpovědět

A tak musíte to brát, že je to jenom seriál. Nesmíte tolik řešit každý detail :D

180

Odpovědět

ty vado, ona to vážně zjistila! a ten konec mě vážně dostal. skvělej díl!

180

Odpovědět

at je sejmou... preju to Sami a chudak důdr :D

180

Další