Epizoda 13 (S01)Little White Lie (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:3 680

Pomalu se blížíme ke konci a atmosféra houstne. V tomto díle uvidíme, jak Tanya využije Kevinovu stáhnutou písničku. Vypadá to, že sourozenci Reesovic budou mít zase o starost víc.

Přepis titulků

Nemůžu dýchat, Sami. - Dudere, vzchop se. - Nemůžu dýchat. - Nemůžu dýchat. - Dudere. Poslouchej mě. Co se stalo, stalo se. Teď už je po všem, dobrá? Dobrou noc. - Ahoj, Sami! - Panebože. Tatínek spinká.

Hrávali jsme většinu našich dní ve světě malých bílých lží. - Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme.

A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži. Vypadni z mojí postele, ty šílená psychopatko. Ahoj, taky tě ráda vidím, protivko. Jak ses dostala nahoru? Jsem dobrá ve šplhu. Dobrá, máš pět vteřin, abys vypadla z mé postele, než z tebe vymlátím duši. Kde jsi byla dnes v noci?

- Do toho ti nic není. - To zní dobře. Víš, co jsem dělala já? - To si ani nechci předs... - Surfovala na internetu! A narazila jsem na takovou roztomilou věc. Pamatuješ si na Kevina Bushwalda? Ani ne. Myslím, že do tebe byl zabouchnutý. Je to o tolik vtipnější, když se to řekne nahlas. - Vypadni z mého domu!

- Každopádně... ukázalo se... že byl slibný hudebník. O tom nic nevím. Jo. No, slyšela jsi někdy tak dobrou písničku, že ji prostě musíš pustit svým přátelům? Protože myslím, že se ti jeho hudba bude vážně líbit. Tedy stylisticky řečeno. Tolik se neliší od té tvé.

Snažil jsem se být ten pravý, ale už je po všem, je po všem. Vidím, jak v tobě samota dřímá. Co chceš, Tanyo? Já chci to co ty. Lidi. Lidi, sklapněte, mám oznámení. Čau Sami, mrkni na tohle. Jo, super.

Máme nový přírůstek do kapely. Novou zpěvačku. Tanyu Freemontovou. Tanyo, co tu děláš? Ahoj, Tanyo. Ahoj, přátelé. Všem jsem upekla sušenky "Vítej Tanyo". To jsou moje nejoblíbenější sušenky.

Tak to si můžeš vzít první, Dudere. Dobrá. Sami, můžu si s tebou venku na chvíli promluvit? Počkat. Zamlouvám si druhou sušenku. Sami, myslel jsem, že se vy dvě nesnášíte. Jo, já vím. Co dělá v kapele?

No, znáš to. Bude skvělá vokálistka. Věř mi. Tanya se nám hodí. Nazdar lidi. O čem tu vy dva mluvíte? My jen... Jen tu mluvíme o... - Schopnostech. - Schopnostech, jo, schopnostech. Když už o tom mluvíme, půjdu to říct Jimovi.

- Tu věc s bubny. - To o těch bubnech. - Jo. - Jo, dobrá, díky. Vypadá to, že si vy dva rozumíte. Jo, vypadá to tak. Jo. A to mě sere. Řeknu ti to takhle, Sami Reesová. Pokud tě uvidím dělat cokoliv s Tobym, co považuji za nevhodné, možná mi prostě, ups, něco uklouzne.

Dobrá, chápu. Dobrá. Ahoj, zlato. Ahoj, Tayno. Něco v nepořádku? Jo, nehádáme se náhodou?

Proč si to myslíš? Protože jsi včera vyběhla z mého domu s křikem? - To že jsem udělala? - Jo, udělala, jako by to bylo teď. Ach ne, Toby. Vím, že máme své neshody, ale to jen kvůli nedostatku komunikace. A teď, když mě Sami prosila na kolenou, abych byla v kapele, budeme se vídat o dost víc. Super.

Sušenku "Vítej Tanyo"? Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Darren se hodí ke mněěě! :-P

210

Odpovědět

Darren se nehodí ani k jedný! Darren se hodí ke Chrisovi ;) ♥

204

Odpovědět

jak moze byt ten Toby taky zaslepeny? mal by sa s Tanyou prestat vlacit :D :D a ta Samina jazva je fakt cool :D :D

181

Odpovědět

jo, to jo, ale že by nikdo nepoznal že to zpívá Kevin. mohl to zpívat kdokoli jiný.

190

Odpovědět

PRotoze Kevin uz byl v komatu, kdyz byl ten battle. Takze to musel nazpivat predtim.

181

Odpovědět

když tak o tom přemýšlím, proč Sami neřekla, že tu písničku někdo nahrál až po Battle of the Bands? nikdo přece nemohl poznat jestli to zpívá Kevin nebo ne.

190

Odpovědět

Rob

Jo svině jsou obě, ale tak to v hudbě chodí (sám jsem muzikant :D ).. ALe prostě Sami je mi mnohem sympatičtější

180

Odpovědět

proč jenom mám chuť tý holce něco udělat? Grrr :D

180

Odpovědět

Moleek

si asi zapomněl, že to byla ona, kdo ukradl ty materiály s kevinovo garáže.........

210

Odpovědět

Nevím, co na Lauren L. máte... Je pěkně falešná a ani pěkná moc není... Radši Sami i s jizvou.... Vypadá trochu jako Milla Jovovich v Resident Evilu

187

Odpovědět

to je svině

180

Odpovědět

Tento seriál má víc dílů ne nebo je to jen 1 série?

180

Odpovědět

Chudák Duder na začátku. Jinak jak Sami na Tobyho 'Jo, super' a Welcome Tanya cookie, to mě dostalo :D A Jim, čekala jsem, jakou řekne námitku, a on si zamlouvá druhou sušenku :D

200

Odpovědět

Doufám že jí ho tam příště šoupne.

183

Odpovědět

upřímně, já jsem zamilovaná do darrena, sorry tanyo :D btw, proč choděj dveřma z garáže, když maj otevřený vrata?

200

Další