23 dní v Banderiérech (2. část)Malviviendo (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:228
Počet zobrazení:7 211

Po delším čekání přinášíme překlad dalšího dílu sevillského seriálu Malviviendo. Dnes vás čeká přímo navazující pokračování na díl předchozí, a dozvíte se především, proč musel Zurdo odjed z města na venkov, kde vyrůstal se svým bratrancem Antonio Manuelem. Mimo to vás ještě čeká třeba zajímavé zjištění o Ratově minulosti a nastínění situace prostituce ve čtvrti. Příjemnou zábavu. Do rozcestníku s odkazy na všechny přeložené díly a informacemi o seriálu se dostanete kliknutím zde. Titulky k následujícím dílům budou s největší pravděpodobností zveřejněny najednou až po natočení všech dílů druhé série. Pro případné aktuální informace neváhejte navštívit českou facebookovou stránku věnovanou Malviviendu.

Přepis titulků

Piš si... Piš si, sakra! Takže... 4 sáčky AB pozitivní, 2 plážový ledničky a skalpel. Ale bez skalpelu na to zapomeň. Musím končit, kámo. Negro! Už to začíná. Občas to s tou reklamou přeháněj, ty vole. Zdá se to jako 2 měsíce.

Už to začíná. - Ne, ne, ne. Jen pokračuj. - Neblbni, taky to chci vidět. - Počkej si na další reklamu, ne? - Ale nechám ho venku, dobře? Stále zůstáváme v Banderiérech. Žijíc na dně se zbytkem krys, které se tísní ve svých stokách. Mluvili jsme s člověkem, kterého osobně nesnáším a přeji mu jen to nejhorší. Blanca Roca - Komando spravedlnosti. Jedno kafe! Bože můj. Bože můj, je tady mrtvola.

Je to vrah. Opatrně, selko! . Taková doba. Tos přinejmenším srala nebo ses dobře vychcala, co? . Ano. Děkuji, že jsem mohla použít vaši toaletu. - Není za co. - Ale my jdeme, Khaki, dobře? Děkujeme. . Už? . Tak nashledanou, pane. Mějte se dobře. Ty už jdeš? Nedáš si kafíčko? Já do něj dávám tabasco, to je pak dobrota. . . Ne, děkuji, musíme pokračovat v natáčení.

Dobrá... Spánembohem, prdelko. A opatrně, žádný procházky pod střechama od Urality, jo? . . Mám pocit... že jsem právě utekla své smrti. Uvnitř Khakiho domu byl umírající člověk. Ano, mohla jsem mu pomoct, ale pro dobrou žurnalistiku jsem ho nechala zápasit se smrtí. Tady máš dveře otevřený! Kdykoliv budeš chtít. . Zločin bude muset dneska počkat.

Dneska mám volno. Většinou chodím s kolegy hrát. Dát na frak nováčkům, znáte to. . . Nebo beru matku na Bingo. Ale dneska ne! Dneska je výjimečný den. Mám rande. Poznali jsme se na internetu. Na Badoo. Tam jsou ty nej... Ty, které souloží. Protože kybersex bez webkamery...

je chladný, ne? To je samý: "Ach, už budu, už budu, už budu, ano, ano, jak skvělé taťko." Dnes to bude poprvé, kdy ji uvidím osobně, víte? Takže když kolem uvidíte nějaký přestupek, nenatáčejte to, dobře? Vypnout kameru, protože dnes mám volno a... Promiň, nejsi Marie? - Ano, „Brunetka24“. Těší mě. - No jasně. - Také mě těší. Jak se daří? - Dobře. Promiň, natáčejí se mnou reportáž.

- Taková ostuda. - To je v pořádku, jsem na to zvyklý. - Odskočím si a můžeme jít, ano? - Tak dobře. - Děkuji. Dobrej zadek, co? Vypadá, že má sílu. Je trochu ošklivější než na fotce. Je vidět, že používá ten Photoshop, ty hvězdy a třpytky, co si tam lidi dávají, aby vypadali švihácky, ne? Ale já myslím, že ujde. Dobře, Robledo!

Dnes tě čeká operace Ústřice. Popravdě, není špatná, ne? Na takovej nárazovej zásun. Na to, že jsem ji poznal jen tak na internetu... Je to dobrý. Už jsem měl horší. - Tak můžeme? - Ano. - Už jsi tu skončil? - Hezké odpoledne. Nashle. Ne, ne, ne, ale... Potom jsem říkal, že to bylo ze srandy. Ti pitomci to museli vystřihnout. Víš přece, že od toho dne myslím jen na tebe.

Toč to! Jsme ve čtvrti Banderiérů a toto místo je velmi podezřelé. Můžete spatřit skupiny osob, které nakládají... - Tady být nemůžete! - Co se tu děje? - Neptejte se a dejte si odchod! - Nebo zavolám policii. - Tak ji zavolejte. Do prdele! - O co tu sakra jde? - Takže, jsem Blanca Roca. Z pořadu...

Z pořadu Gritame Deluxe. Můžete říct své jméno, prosím? Ano. Johny Walker... Ranger... Podívej, Blanco Roco! Začínáš mě srát, a to bych ti neradil! Nevíš, kdo jsem, protože kdybys to věděla, neodvážila by ses mi podívat do očí! Malej moment! Opravdu agresivní jedinec. Nahání mi strach. Právě jsme viděli agresivního mladíka, který měl najatých 5 ilegálních přistěhovalců, kteří převáželi hořlavé a jistě kradené látky. - A měděné kabely, které...

- Poslouchej, holčičko! Tvoje matka se jmenuje María Jesús Ramo López, bydlí v ulici Caligula 4, má ráda anýz a hruškovej štrůdl. A vzhledem k jejímu slabému srdci bychom neradi, aby se polekala. - Ale jak to víte? Kdo vlastně jste? - Hele, neptej se a buď zticha, protože... - Kdo to je? - To je Julio Roberto Mata! Julio Roberto, Julio...! . . My úplně šílíme ze... Safírů podvodné vášně. . - Vyfoť se s námi! - Ano, ano, ano ano! . . Kdo vlastně jste? Kdo je to, slečny? Mockrát děkujeme!

Blahopřejeme! Byl jsi úžasný! . Pátrali jsme po totožnosti oné osoby na základě jména, které zmínily dvě fanynky. A narazili jsme na opravdu velký úlovek. Julio Roberto Mata je slavný prakticky v celé Latinské Americe díky ztvárnění role šviháka v populární nízkorozpočtové telenovele jménem... Safíry podvodné vášně. Pane domácí! Paní domu je zarmoucená, uplakaná, nachlazená. Ona...

Potřebuje vědět, co se s vámi děje. Vy už ji nemilujete? Miluji, Marie Lurdes! Ale vždy jsem byl zamilovaný do jiné paničky! Vzpomínám na její tmavý sestřih, výstavní broskve... a jakým sexy způsobem uměla připravit sendviče. Proč mi jen neřeknete jméno? Proč?

Neptej se mne na to! Safíry podvodné vášně. Né, kámo, to né. Fakt dobrý. Kampak, Done Juane? Takovýho knírka, ty vole, Khaki! Pátrali jsme dále a zjistili jsme, proč tento kout světa opustil. Julio Roberto Mata je hledán policií sedmi zemí za činy jako vydírání, podvody, krádeže nebo nezákonné podnikání.

Čtvrť Banderiérů se jeví pro podobného člověka jako perfektní úkryt. To je v klidu, Julio Roberto Mata není moje pravé jméno. Nic nemají. Ty blbečku! - Screener. - Ty vole! Screener! Prostituce je dalším problémem čtvrti, který mnozí považují za mezeru v zákoně. Dnes jsem se oblékla stejně a budu jednou z nich.

No tohle. Z Tatínkova baráku vyjdeš s filckou na ptáku! Z Tatínkova baráku vyjdeš s filckou na ptáku! Co se tu děje, holky? Co se děje? Tenhleten blbej Kubánec! Chce zruinovat nás, které jsme tady celý svůj život. Kurva drát! Španělky, domácí produkt! A ne tamty, které jsou bůhvíodkud! Poslouchej, jde asi o tohle!

Měli jsme spolu dohodu! Zima byla jeho, léto naše. Protože v zimě je moc zima a my na ulici nebudeme! A podívejme! Je srpen a pořád má otevřeno ten blbec! A to nejde, protože ulice má pravidla a ty je třeba dodržovat. A jestli s námi chce vyjebávat, neví, do čeho se pouští! Protože my jsme profesionálky už od mládí! Takže bacha! Ať všichni zapnou televizi a je u toho celé Španělsko! Protože ten černej Tatínek tady...

Tatínek si vybírá sádlo trčící z klína! Tatínek si vybírá sádlo trčící z klína! Tatínku, moje mušle! Tatínku, moje mušle! Tak co, má odvahu vylézt ven? Co se to kurva pro vaše matky děje na mém dvoře? - Chceme tě přimět, abys dodržoval dohodu. - Jakou dohodu? Nic! Já jsem nic nepodepsal, holčičko. Kromě toho... Přece bys nechtěla srovnávat hadrák... s tímhle Ferrari.

Auto! Tohle se vyřeší pussy-soubojem. Pojďme! Jdeme. Uvidíme, co umíš! Uvidíme, co umíš ty. Ále, to je pussy-souboj, to si nenechám ujít. . . Nebo "kundí fight", jak se říká u nás. Jedem! . Jak to vypadá?

. Hele, začíná "Mandlí v květu", sakra! . Ježíši, to je "Turecká kujava"! Ty jo, "Smutný-rozzuřený provaz"! . Je to tam. . Ježíši! Podívej... "Naložená okurka". . - Jasný. - Tohle jsem u nás ještě neviděl. . . Neuvěřitelný, ta technika, ta znalost, ta jemnost. Ta křehkost! . . "Tři vocasy v zadku“ se tomu říká! Výborně! . Ježišmarja!

"Hanebnej špíz"! . Matko! Udělala "Hanebnej špíz“! . Jenom pět lidí na světě to dokázalo! Neuvěřitelný! . . Ona to zkusí! . Tuhle techniku z východu nikdo nedokázal! . Myslel jsem, že je to legenda! . "Barevnej medvídek panda“! Je tam! . Natoč to, vždyť to změní svět! . "Barevnej medvídek panda“!

. Promiňte, pane, co na to říkáte? Kdo myslíte, že vyhra... - Náčelník Robledo? - Potichu, ženská! Já tady pracuji... Je to taková tajná mise. Mezi těmi ženami jsou mé kolegyně... Převlečené... - Je to operace, o které nesmím mluvit. - Ale neměl jste mít dnes volno? Tam jsem také myslel na tebe. No tak! Schovej to, ale rychle! - Vyhrála jste?

Blahopřeji. - Děkuju, dcerko! Je to spousta let na ulici. To, co já jsem zažila na ulici... Víš co? Tohle jsem se naučila od zákazníka z Japonska. Byla jsem ještě malá a ten hajzl byl jako z gumy. Fakt šikovnej. Pravdou je, že služba, kterou tyhle dámy poskytují společnosti, je úžasná. . . Víš, kolika válkám jsme se vyhnuli díky muchlovačkám placeným od hodiny? . . Na ulici... 20 eur. . A vy jste kdo? Cože co?

Já jsem Juan "Sparťan"... Juan Castro. . Lékař, biolog, pacifista. . Byl jsem misionář v Kuala Lumpur. Založil jsem 3 neziskové organizace. . Pomáhám feťákům a seniorům ve čtvrti. . Jsem astmatik! Děvkař! . A to nejdůležitější... Hulič špeků! . Jasný? A ty? Kdo seš ty? . Komu chceš v mojí čtvrti pokládat otázky? Co tady hledáš? . . No tak!

. Takže, zlatíčko, je to takhle... Já jsem herečka, jen se potřebuji vžít do role prostitutek. Hraji holku z ulice, její skutečný život, - která se zaplete... - Mayde, Mayde, mamko! - Říkala jsi jí o naší kapele? - Ne. Máme totiž kapelu ve stylu pimpin a reggaeton! Tři, čtyři, a... Jedem, mamko!

Už to znáš! Vždyť už víš, co mám rád a jakej jsem! Už to znáš, pojď ke mně, zavrť zadkem a jsem tvůj! - Už to znáš... - Dej mi to, taťko! Dej mi to, taťko! - Taťka Production! - Dej mi to, taťko! Kouzelnej Taťka Production! Tohle je... a teď... Tak jo, ciao! Vytrvalost ve sledování hledaného zločince Julia Roberta Maty nám přinesla překvapení... jako třeba rozhovor s Jesusem Blancem, drogovým delikventem, který mi zničil život. Tato schůzka se očividně týká obchodu s drogami.

Přichází třetí člen. Vypadá velmi špatně. Náhle jsme svědky srdcervoucí situace. Poslední osoba se po svém příchodu zřítí k zemi přímo před pasivními pohledy dalších dvou, kteří nejeví nejmenší zájem ji pomoci. Nepochybně máme co do činění s lidmi bez srdce a svědomí. A se smrtící silou drog! Vypátrali jsme obydlí Julia Roberta Maty. Sledovali jsme pohyb přede dveřmi a objevili jsme zajímavé věci.

V deset hodin ráno vidíme vstupovat Julia Roberta v podivném převleku. V 11:45 přichází domnělý vzkříšený narkoman. S televizí! Předpokládáme, že jde o platidlo. Ve 12:12 odchází. Už bez televize. A opět padá, tentokrát na schodiště. Jeho tělo je pravděpodobně velmi oslabené kvůli konzumaci. Nejspíš heroinu. Probouzí se po 25 minutách. Vstává a pokračuje v cestě. Pospícháme si s nim promluvit. Následující záběry byly pořízen špionážní kamerou...

strategicky umístěnou v tomto kufříku. Docela dobré. Navíc jsme na tělo naší reportérky umístili mikrofon. Nejnovější technologie. Díky tomu jsme pronikli do tajemného a špinavého světa drog ve čtvrti Banderiérů. - Promiňte... Můžu krátkou anketu? - Strašně spěchám. . Ale jsou to jenom dvě otázky. A když vám dám 5 eur? Tak to mění situaci. . O čem je ta anketa? . No, o balených sendvičích.

- Dobře, ale peníze předem. - Dobře. . Takže... máte radši sendviče s kalamáry, nebo se šunkou? Určitě šunkový. . - A co děláte s alobalem, který zbude? Používáte ho na něco? - Ne. Víte, jestli se v téhle čtvrti prodávají drogy? Ale co je tohle za sendvičovou anketu? . Aha, už vím, o co ti jde. . Sháníš špeky na dnešní noc.

Ty a kámošky, jarní párty, pyžamová párty... . . - Podívej, vidíš toho tlusťocha, co tam sedí? - Ano. . - Za ním doleva, vstupní dveře, byt 2-C. - Dobře. . - Zeptej se na Zurda. - Zurdo? Mockrát děkuji. . Je vám něco? Cítíte se dobře? Dobré odpoledne. Hledám tady... Prodávají se tu drogy? Co to říkáš, holčičko? Já nevím... Možná jo, možná ne... . Kdo ví...

A ty jsi kdo? . Sháním nějaké drogy a řekli mi, abych se zeptala na nějakého Zurda. Zurdo? No, možná jo, ale hele... Všechno je relativní... . . Aha, a kdo jste vy? Kdo jsem? Pro tebe... někdo! Kdokoliv! . Já jsem zpěvák, holčičko. Ale se zlatem v hrdle. . Chceš to vidět? Uvidíš... . Raule! Raule! . - Raule, vylez ven, jsem tvůj bratranec Antonio Manuel!

- Promiň, chlapče... . Tohle město je obrovský, co? Nevěřila bys, jak daleko mě nechalo MHD. . . Nevěděl jsem, že můj bratranec bydlí tak daleko. . Kdybych to byl věděl, přivezl bych si alespoň nějaké sandály. . . Koho tu hledáte? Kdo je ten Raul? Raúl José Antúnez Flores, můj bratranec z venkova. Z vesnice Castiblanco de los Jaramagos. . . Dřív se to vlastně jmenovalo Castiblanco de la Asunción. . Jde o to, že jsme měli problémy s lidmi z vedlejší vesnice. . . Museli jsme změnit název a teď se to jmenuje Castiblanco de los Jaramagos, je to tak lepší.

. . A táta mi jednoho dne povídá: . "Antonio Manueli, proč nezajedeš pro Raula, aby se vrátil?" A já na to: . . "Já nevím, asi budu muset dělat věci tak, jak to dělají všichni, že?" . . Hele, já myslel, že vy z města jste namyšlený ztracený blbci. . . Myslel jsem, že všichni... A ono to tak není. Jste úžasný lidi, vážně úžasný lidi, podívej... . . První, co jsem tady zažil... Potkal jsem chlápka, co mi jen tak dal cigáro, který smrdělo, . . jako když procházej Jehovisti. Jako průvod Jehovistů! To byla lahoda. . . A on mi ho jen tak dal, ten chlápek plnej energie.

. . Hele! Podívej! To je můj bratranec! Raule! Pojď sem, představím tě! . . Kámo, Zurdo, nespěchej. Byl to planej poplach. . . Kampak? Hrát fotbal? Ještě, že jsem si do kufru přibalil botky na fotbal... . . Proboha! Kde je kurva můj kufr? . Znali jsme tvář i celé jméno jednoho důležitého člena nebezpečné organizace. Člověka ze světa drog! Už jsme potřebovali jen věrohodnější důkaz. O dva dny později jsme pátrali přímo v baru, který se zdá být tajným sídlem této organizace a kde jsme narazili na kompletní sestavu.

Někteří známí, jiní ne, ale všichni se vzhledem grázlů a feťáků. Jedna drobnost: Raúl Antúnez "Zurdo" chybí. Nejspíš není osobou, kterou hledáme. Nicméně, stopy se nám dostává, aniž bychom chtěli. Když jsme si objednávali salát u číšníka. Chceš vědět, kdo ve čtvrti prodává drogy? Tak najdi ošklivý holky. Dali jsme na jeho radu. Klíč se skrýval u hnusek čtvrti. VŠECHNY DÍVKY VYSTUPUJÍ .

Byla jsem se Zurdem déle než rok, . V REPORTÁŽI DOBROVOLNĚ, . A hrozně ho rajcovalo, když jsem si neoholila podpaží. . ZAKRÝT JEJICH TVÁŘE BYLO ROZHODNUTÍM ŠTÁBU, . Raul mě vždy oslňoval tím, že mi vyprávěl o penězích vydělaných na drogách. . . VÍME, ŽE POŘAD JE VYSÍLÁN V DOBĚ VEČEŘE . Je to divnej týpek. Využila jsem času s ním, a díky hašiši zhubla. . . A JSOU TO OBRÁZKY VSKUTKU ZNEPOKOJIVÉ. . Raul Antúnez? To je ten největší dealer v celých Banderiérech. Ví to a říká to. . . NERADI BYCHOM, . Zurdo? Stačí se podívat na jeho auto... . ABYSTE VYZVRACELI VÁŠ GORDON BLUE. . Podívejte, na sedačky v jeho autě ze mě vytekly litry sekretu. . . Svědectví ošklivek odstartovalo operaci "Banderiér Zurdo". Poté, co jsme poznali chlapcovu slabinu, jsme konečně mohli zahájit akci.

Podle toho, co jsme viděli, jsou tři znaky, které jeho dívky spojují a které jsme v maskérně napodobili. Knírek, obočí a nepatrný náznak zanedbaného akné. Vyzbrojená mikrofonem a mou skrytou kamerou půjdu do jeho domu, abych získala přiznání domnělého sevillského překupníka drog. Do prdele, taková hnusná čubka! . Není krásky bez chlupů, ani ošklivky bez půvabu... Pojď dál. . Saké?

. Promiňte, tady se prodává? Tichá voda břehy mele. . Hledám Zurda. Holka s dobrým vychováním hledá někoho, kdo ji o něj připraví, co? . . Cože? Jestli hledáš pomocnou ruku, podívej se na konec své paže. . Co prosím? - Chytrému napověz, hloupého kopni.

- Co? - Že je tam vevnitř, do hajzlu! . Zdravím, přišla jsem si něco koupit. To doufám, děvče, protože jestli sis přišla pro peníze, tak ti vyškubu i chlupy na kundě! . . Nepřišla sis náhodou pro pinzetku? . Vypadá jak zarostlej čau-čau, čubka. . Nakonec vlastně není její chyba, že je tak chlupatá. . Tak co tu máte na prodej? Myslím drogy. Tady máme všechno a všechno je dobrý. . Máme "gramovky", kostky haše právě vytažený z arabskýho "oka".

. . Ještě smrděj od hoven. Máme marihuanu pro smích i spánek. . . Nadrcenou ihned k odběru. Tohle všechno ke kouření. . Kromě toho kokain, heroin, čistý MDA... . A jestli sháníš něco jinýho, máme prášky, amfetamin, Prozac, . efferalgan, termagil, . sezónní pomeranče velký jako býčí koule, . . a filmy nahraný z Canal+ bez kódu! . Už si o něco řekni, vždyť se za tebou dělá fronta!

. Dobře, dejte mi dávku kokainu, prosím. Knírku! Mazej odtud! . A co si dáš ty? . Dej mi dvě kostky. . Kostky? Kostky.. . - Tak co, hrajete videohry? - Vole, vole, vole... - Prodáváte trávu? . - Ty vole, ta je otravná... - Taková knířice, kámo... . . - Kurva, vole!

- Jste zdrogovaní? - Že by si to ten černej dal? . . Já se z toho poseru, kámo! Já se poseru! . Co se tady kurva děje? . - Mohamed se snaží srát a potřebuje ticho! - Ale já dal tak hustej gól, kámo. . . - Ale, ale, kdopak to tu je? - Jdeme na to, fofrem. . . - Jak se máme, fešando? - Ahoj. . Co ty tady? Jsi kamarádka těchhle lidí? . Chceš si zahulit? Chceš, nebo ne? . - No...

- Hele, ubalím to z mojí vlastní, žádný šmejdy. . . Poslouchej, já prodávám Kuna Aguera, Jesuse Navase, Cristiana Ronalda, ale... . . Číhej... Tohle je Messi... . Ubalím to pro tebe. . - Protože se mi líbí tvůj obličej. - Ty jsi Zurdo? . Jo, jo... Podívejme, ona to ví. . - To je normální. - Říkali mi, že jsi největší dealer v Banderiérech. . Tak to ti lhali! Protože já jsem největší! Mám ve čtvrti monopol. . Jsem král...

"Kapacita"... . Místní Pony Montana, rozumíš? Každej nákup, prodej i šlehnutí... . v okruhu deseti kilometrů od kruháče! To všechno patří mě! . Poslyš, kotě... Máš někoho? . Protože já ti něco řeknu. Včera jsem koukal na hvězdy... . a dvě mezi nima chyběly. Byla to ta moje a ta tvoje. . Zrovna se milovaly. . Víš, co ti řeknu? Ten, kdo v lásce dlouho váhá... . Ani jeden, ani dva, ani tři...

ale tři. . Lásko! . To je moc hezké. Bohatý a navíc básník. Na svatbu jako dělanej, ne? Seš vážně kočka. . Hele, já vím, že jsme se zrovna poznali, ale... . Když tě vidím, cejtím něco v mým... . Něco v mým... Prostě tady. . Máš takový oči, že bych tě celou vylízal. . Nechceš na to se mnou vlítnout, zlato?

. Určitě máš tu svoji dírku hezky zarostlou. . Ve stylu trojúhelníku z osmdesátejch. . Tak, jak to mám rád... Hustý, že se tam ani mejdlo nedostane. . . No tak, udělám ti prasečinky, který jsi nikdy nezažila. A bez kyselýho ksichtu. . Takže, co se to tu děje, vy hnusáci? Nestydíte se prodávat zakázané látky? Vy jste ti, kdo táhnou tuhle čtvrť do sraček! Ale tohle teď končí! Kde jsou drogy? Uděláme s tím krátký proces. Hej, hej!

Ale... Kdy to bude v televizi? . Se střihem a vším tak za dva za tři týdny. Tos měla říct rovnou, holka. V pohodě, pánové. Hrajte dál. . . Jsi mi povědomá. To tys nás otitulkovala, že jo? . . - Ničemu nebylo rozumět. - Že ne? Tak teď si chvíli poležíš, když jsi těhotná, co? Kinder vejce! . . Ale když už, tak kameramanovi pořádně nakopejte, sakra! . - Dejte mu pořádně, blbečkovi! - Ty buzno! . . Zkurvysyne!

. Marie, já jsem ne... Já... To je zmanipulované! - Víš, jak to chodí v televizi... Tohle je všechno přes Photoshop. - Nech mě už být! - Ale Marie... Marie, beruško, pojď sem, krásko. Pojď sem... Tohle fakt nevokecá, kámo. - Dáme hru? - OK. Inter! Rozkopu jí tu její zasranou prdel!

Měl ji nakopat do dělohy a porodila by předčasně, svině zkurvená! - Jdu k Zurdovi domů! - Ale tohle už je dávno natočený. - Na to ti seru! Na to seru! - Pojď zpátky! No, tak já to vidím na dlaňovku. Takový hovna... Městská policie - vymrdat! Kde jste? Kde jste? Nikdo tady není! No, tak to já to vidím na dlaňovku.

Překlad: Jeroneemo Korekce: BugHer0 www.VideaČesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda vědět předem, že budu na poslední 4 díly čekat víc jak rok, tak bych se za tu dobu španělsky sám naučil :P
Jo a mimochodem - prave zacal casting na 3 radu - treba si Jeroneemo vsimne a vzpomene si na verne divaky :P

180

Odpovědět

Kdy bude další díl ? !

180

Odpovědět

1 díl za měsíc? spíše za rok ne? Chci další díly!!!

180

Odpovědět

Zdravim, jak to vypadá s překladem posledních dílů? Takhle to seknout uprostřed série... pro lásku boží za co Jeroneeemo, ZA CO?!?!

180

Odpovědět

před 4 měsíci vyšlo hádejte co, mohli by jste ho přeložit ?

180

Odpovědět

Jeroneemoo my jsme na tobě závislí xD.. každej den očekávám netrpělivě další díl :D,,

180

Odpovědět

Haloo jeroneemoo mesic se s mesicem sesel... jak pokracuji prekladatelske prace? :) Urcite uz mas hotovo ne 70 ne 80 ne 90 ale 90%,ze? :)

190

Odpovědět

nevidím tam titulky, mohl by mi prosím někdo poradit jak je tam spustit?

180

Odpovědět

Ani jednou, ani dvakrát, ani třikrát, ale třikrát díky! ^^

180

Odpovědět

Ešte po pismenach je scena s kakim pozrite si to :D

180

Odpovědět

muchas gracias Jeroneemo.

180

Odpovědět

Hehe... Jak ten pimp má Hello kitty na tričku :)

180

Odpovědět

gracias amigo!!!!

180

Odpovědět

Paráda :) dík za překlad.

180

Odpovědět

Hurááááááá...dík dík moc ! :-)

180

Další