Mando Diao - Dance With Somebody

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:4 383

Po několikatýdenním výpadku vám přináším další vydání Alternativního okénka. Tentokrát si v něm konečně představíme skvělou kapelu Mando Diao. Mando Diao je alternativní rocková kapela ze Švédska. Proslavili se především svou deskou s názvem Hurricane Bar, ale vřele vám doporučuji i zbytek jejich tvorby. Kapelu tvoří Gustaf Norén (zpěv, kytara), Björn Dixgård (zpěv, kytara), Carl-Johan Fogelklou (baskytara) a Mats Björke (klavír, klávesy). Do tohoto příspěvku jsem pro vás přidal oficiální videoklip, ale také jedno energické vystoupení, které vám dokáže, že kluci umí i naživo. :-) Videoklip: Živé vystoupení:

Přepis titulků

Dej sbohem šťastnému domovu. Nauč se zpívat o samotě. Za zvuku hudby. Za zvuku hudby. Tleskej a vrť se. Užívej letního dne. Za zvuku hudby. Za zvuku hudby.

Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci! Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci! Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci!

Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci! Dneska někoho vyzvu k tanci. Když si připadáš sama, u nás máš dveře dokořán. Jsme totiž hudba. Jsme totiž hudba. Když je tvůj milý pryč a ty se cítíš zrazena, my jsme hudba.

Rajská hudba. Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci! Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci!

Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci! Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci! Jo! Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc!

Dneska někoho vyzvu k tanci! Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci! Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci! Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci!

Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci! Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci! Začíná se mi líbit tvá oblíbená písnička! Chci si ji zpívat celou noc! Dneska někoho vyzvu k tanci!

Někoho vyzvu k tanci! K tanci, k tanci, k tanci! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje nejoblíbenější od nich: https://www.youtube.com/watch?v=6lctxp-FOtQ
Taky by stála za překlad

00

Odpovědět

*10 za moji oblibenou pisnicku :)..
btw preju stastny novy rok a stejne dobrou ruku pri vyberu dalsich pisnicek a videii :)

181

Odpovědět

Šomin: Věř mi, že jsem dlouho přemýšlel, kterou píseň vybrat. Nicméně si myslím, že tahle má největší šanci zaujmout i mainstreamovější posluchače, kteří si pak třeba poslechnou i zbytek jejich tvorby. :-)

181

Odpovědět

Písnička docela dobrá, ale ten klip mi z nějakýho důvodu připomína Jona LaJoie a jeho I Can Dance:-)

181

Odpovědět

Wow,našla jsem absolutně skvelou kapelu...díky za překlad

180

Odpovědět

Ale samozřejmě děkuju za překlad! Neberte to jako výčitku! Jsem rád, že jste je přeložili :)

180

Odpovědět

Taky jsem čekal, kdy se tu konečně něco od MD objeví :) Sice je poslouchám teprv asi dva roky, ale velmi jsem si je oblíbil. A trochu jsem se bál, že se tu objeví tahle písnička (pokud nějaká). Je sice pěkná a mam jí rád, ale podle mě úplně jiná než jejich ostatní hudba a moc je to neprezentuje. Podle mého byly nejlepší desky Bring 'Em In a Ode To Ochrasy :)

180

Odpovědět

Já je znám přes tenhle remix :) http://www.youtube.com/watch?v=t9pTpwrw-gg ale originál je taky fajn:)

184

Odpovědět

a ještě někdo miluje Mando Diao (Down in the past) z NHL 2006? :) když si to tak uvědomím, já je poslouchám od 10ti.. srdcovka

180

Odpovědět

Na toto sme tancovali na stuzkovej, paradna songa :)

181

Odpovědět

Díky za Mando Diao. Asi by se dalo polemizovat, nakolik jsou alternativní (a zrovna tahle jejich píseň, která byla v době uvedení jedna z nejhranějších na nejen našich rádiích). Jen poznámka k překladu: "vyzvu někoho k tanci" se mi zdá zbytečně zastaralé a vůbec mi to tam nesedí. Možná k tomu byl však důvod, který mi unikl, proč to nepřeložit doslovněji, nevím no.

182

Odpovědět

Tuto kapelu doslova miluju a jsem rád že v Čr nejsem jediný :)

180

Odpovědět

KONEČNĚ !!!!!!!!!!!! Mando poslouchám prakticky od vydání jejich prvního CD Bring em In (které považuju za jejich nejlepší). Několika násobné poslouchání za den do mé paměti vrylo, krásné chvíle strávené za počítačem, ve vlaku a škole. Srdcová záležitost. Děkuju za překlad jen je škoda, že jsi nepřeložil něco z toho prvního cd. ;-) 20/10

180

Odpovědět

Krásne začatie 30. decembra... Dúfam že to takto bude pokračovať:)

180

Odpovědět

Parada ! 10/10 take nieco energicke na rano ;) Hned sa lepsie vstava ;)

181

Další