Návrat Conana O'Briena

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:491
Počet zobrazení:6 044

Říká vám něco jméno z nadpisu článku? Pokud ne, tak se ani moc nedivím, protože se Conanovi zatím na našem webu příliš pozornosti nedostalo. Nicméně jste tu už mohli vidět jeho rozhovor s Evangeline Lilly a Stevem Carelem. Conan O'Brien je dalším skvělým moderátorem talk show s rozsáhlou fanouškovskou základnou a mým největším oblíbencem. Mám rád jeho humor i styl moderování. Jenže v loňském roce ho v show, která se jmenovala nejdříve Late Night with Conan O'Brien a následně v jiný čas The Tonight Show with Conan O'Brien, televize NBC nahradila Jayem Lenem a pořad se přejmenoval příhodně na The Tonight Show with Jay Leno. Proti tomuto kroku se hlasitě ozvali všichni Conanovi fanoušci, ale bylo to k ničemu. Conan přišel o práci a celý rok o něm nebylo téměř slyšet. Po roční pauze se ale na začátku listopadu dohodl s kabelovou televizí TBS, a tak vznikla nová show Conan, která běží od pondělí do čtvrtka večer na zmíněné televizní stanici. Conan sice nemá takovou sledovanost, jakou by měl na celostátní NBC, ale je zpět ve svém živlu a vrátil se ve výborné formě. To potvrzuje i následující video, kterým úvodní díl jeho nového pořadu začínal. Conan si v něm dělá srandu ze svého vyhazovu a z toho, jak byl na dně. Přeji příjemnou zábavu. Pozn.: Muž, ke kterému přijde Conan žádat o práci, je Jon Hamm - herec, který hraje jednu z hlavních rolí v dramatickém seriálu Mad Men, zasazeným do 60. let.

Na závěr chci jen oznámit, že jako předčasný dárek k našim pátečním 1. narozeninám zdvojnásobujeme týdenní porci talk show. S americkými moderátory a jejich hosty se na našem webu budete setkávat každou středu a neděli. Navíc se začneme také ve větší míře věnovat právě překladu Conanovy show, abychom vám nabídli co největší rozmanitost a vy jste si mohli časem najít svého vlastního favorita. ;-) Doufám, že tuto novinku oceníte a že budeme dvakrát týdně bez problémů stíhat překládat.

Přepis titulků

Minulou sezónu... v Conanovi. Prosím? Chcete přesunout mou The Tonight Show na 00:05? Zapomeňte. Do toho nejdu. Táhněte k čertu! Co mi tak můžou udělat?

Tady. Ne! Dobrou zprávou je, že budete žít. Špatnou zprávou je... že nebudete moci již nikdy pracovat v celostátní televizi. Neeeeeeeeeeeeeeee! Conane, musíš si najít nějakou práci. Máme na krku čtrnáct dětí!

Udělej něco pro tuhle rodinu, Conane! Najdi si práci! Když já nevím jak. Jak můžete vidět... byl bych určitě cenným přírůstkem do vašeho týmu. Vždyť nemáte vůbec žádnou zkušenost s reklamní činností. Navíc je rok 1965. A vám jsou teprve 2 roky.

Zmizte z mé kanceláře! Děkuji. Jste fakt fešák. Tenkrát jsme měli skvělého hudebního hosta. Měli jsme... - Pearl Jam přišel k nám do... - Podívejte... Mně je fuk, co jste dělal. Jen jsem chtěla jednu sladkokyselou omáčku navíc. To je...

To je asi sedm vidliček. Ne sladkokyselá omáčka. Nejdřív řekli, že je Obama socan. Pak řekli, že je muslim. Teď říkají, že se ani nenarodil v téhle zemi. Začínám si myslet, že by vůbec neměl dělat prezidenta, ale možná by mohl jezdit v New Yorku s taxíkem. Tady máte peníze. Prosím, odejděte.

- Mělo to být třicet... - Zavolám policajty. Chcete přesunout mou The Tonight Show na 00:05? Mně je fuk, co jste dělal. Najdi si práci! Zavolám policajty. Jste fakt fešák. Nedělej to, Conane! Larry King?

Jsem tvůj anděl strážný. - Ale vy nejste mrtvej. - To teď neřeš. Řeknu ti dvě slova... Základní kabelovka. Základní... kabelovka. Conane, myslím, že pro vás bude naše nabídka... velmi atraktivní.

MÉNĚ MNOHEM MÉNĚ Nejspíš si můžeme plácnout. No... Vypadá to, že nakonec všechno dobře dopadlo. Ale no tak! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz JIŽ BRZY NA www.videacesky.cz!

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Umírám z toho jak byl obvázanej v tý nemocnici a koukali mu ty vždycky stylově učesaný vlasy :DDDD

260

Odpovědět

Je skvělý že se Conan vrátil rozhovory v jeho show patří k těm nejvtipnějším, jen tak dál:)

230

Odpovědět

Vynikající jako vždy. Míň nudného Lettermana a víc tohohle borce. Jinak to zrušeního jeho minulé show mi je fakt záhadou... konkurenci válcoval jedna dvě...

250

Odpovědět

martin: Vtip bol v tom, ze Conan hladal pracu u Dona Drapera (zo serialu Mad Men), ktory ale zije v roku 1965 (lebo je to serial zo 60. rokov, ako sa pise aj v popise, ktory si prezieravo preskocil). A v tom case mal Conan len 2 roky. Nabuduce ked nepochopis vtip, nebud na seba tak tvrdy...sme len ludia ;)

220

Odpovědět

zajímalo by mě jestli některý z překladatelů překládá celé dily takovýchto talk show ?

180

Odpovědět

Punky: Ano, je to on - a překvapivě tam hrál sebe ve své show. Dnes už bývalé. Jinak Conan je dobrej komik, jako moderátora už ho tolik nemusím.

190

Odpovědět

I když Conana moc nemusím, tak tohle bylo skvělý...

191

Odpovědět

Mam pocit, ze jt ten chlapek ze Studia 30Rock jak tam mel tu show...a uz tam sem ho nemel rad xD

183

Odpovědět

Perfektní. Ze všech zde se objevujících talkshow mě jeho baví asi nejmíň ale ty doprovodná videa jsou super. 10/10 už jen kvůli skvělé zprávě, že budou talkshow dvakrát týdně. DÍKY!

180

Odpovědět

martin: Ještě jednou a tentokrát už česky, prosím.

180

Odpovědět

martin: Až se naučíš slušně vyjadřovat, tak ti možná i někdo odpoví.

190

Odpovědět

to má bejt jako vtipný je rok 1965 a vám jsou 2 roky???, co to k***a ma bejt

1828

Odpovědět

Kmotr genialne.. :D Oh com'on :D

190

Odpovědět

Kmotr + Četa dohromady, geniální :D.

180

Odpovědět

Conan je super. Sem tam si stiahnem jeho show a musím povedať, že odkedy je na káblovke, je to lepšie. Strašne sa mi páči to jeho štýlové štúdio. A výzdoba na Vianoce? ...dosť originálna :D

180

Další