VysvětlivkyNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:2 950

Náš seriál se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Dnes se podíváme na v pořadí již 18. díl. Nikoho už asi nepřekvapí, že Donnie řeší své problémy, které si nadělal. Ukáže vám, jak ve Photoshopu použít Vysvětlivky a Poznámky u obrázků.

Pozn. Donnie ze začátku zmiňuje Gilliganův ostrov, což byl americký seriál. Původně se jmenoval Lost on Gilligan's Island a byl vysílán v roce 1964. Byl ovšem moc temný a tak ho autoři předělali na komediální pořad Gilligan's Island. Možná vás to překvapí, ale originál z '64 byl základem seriálu Ztraceni. Gilligan's Island se tedy dočkal po čtyřiceti letech remaku. Jestli by byl zájem, můžu vám přeložit video se zachovalým záznamem tohoto seriálu. Budete překvapeni, kolik věcí zůstalo ve scénáři stejných.

Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

 

 

Zdroj: http://www.mydamnchannel.com

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Je to jako Gilliganův ostrov. Nikdy se z toho nedostaneš. A Skipper vypadá hladově. Řekněme, že ses vrátil z dlouhého výletu, na kterém jsi byl chvíli mimo město. Teď ses vrátil, protože si myslíš, že vzduch je čistý. Zkontroloval jsi dům. Z jedné jeho části je teď prodejna s alkoholem, ale druhá část je v pohodě, takže jsi tam teď žil pár dní.

Ale najednou jsi na dveřích našel vzkaz. A musíš na ten vzkaz odpovědět a chceš použít Photoshop. Podívejme se na ten vzkaz. A co s tím vůbec uděláme? Někdy prostě... Photoshop vydá za tisíc slov, ale... někdy slova nestačí na to, abys řekl co chceš opravdu říct a Photoshop ti pomůže se vyjádřit pomocí Vysvětlivek.

Máme dva druhy vysvětlivek. Přejdi dolů na nástroje a klikni na Poznámky. Můžeš přidat poznámku jako... Můžeš napsat poznámku. Třeba takhle. Takhle dobře vypadáš leda ve snu. Psaní ti ale vlastně nepomůže vyjádřit, co chceš říct.

Ale ta poznámka tam zůstane a někdo to třeba uvidí. Můžeme taky použít Audio vysvětlivky a to nám umožní opravdu se vyjádřit. Vezmi Audio vysvětlivku a najdi část obrázku na kterou chceš reagovat. "Vypadni z mého domu." Klikni tady, klikni na Start, začne to nahrávat a můžeš říct. Podívej se na smlouvu, je to dům Garyho Nakamury. Blbko. A pak Stop. A teď se můžeš vrátit k ikoně Audio vysvětlivky, pravým tlačítkem vybereš Přehrát.

Podívej se na smlouvu, je to dům Garyho Nakamury. Blbko. A pak Stop. Takže si můžeš poslechnout svoji nahrávku. Zkusme další. Tady je "Už tady nebydlíš." Dobře. Už nežiju delší dobu. Vysála jsi ze mě život jako vysavač. Třeba chceš dát další tady dolů. "My tři jsme teď rodina." Vy tři? Když jsem tě viděl naposledy, vypadalas jako bys snědla Kristie Alley, takže vás je tak pět.

A zastavíš to. Pochopil jsi princip. "Zabiju tě, zabiju." Tady můžeš dát další. Jo, jasně, ty mě zabiješ. Já zabiju tebe. Teď to akorát můžem... uložit jako PDF, aby ses ujistil...

že to otevřou i uživatelé bez Photoshopu. Takže vybereme PDF a... uložíme to. A ono to uchová všechny poznámky a audio vysvětlivky. A pak to můžeme někam poslat nebo předat policii. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak něják jsem si při sledování tohohle videa uvědomila, že s fotoshopem asi umím

00

Odpovědět

Také se přimlouvám za překlad předlohy, klidně pomůžu, bude-li to možné .. ;)

180

Odpovědět

Mě by taky docela zajímal, překlad toho co udělal ten WoWkař... Doplňte to prosím. :)

180

Odpovědět

Také se přimlouvám za ten seriál. Věděl jsem, že vznik Ztracených byl složitej, ale že měl předlohu už před čtyřiceti lety? Tak to je pro mě novinka :D Jsem na to docela zvědavej.

180

Odpovědět

čaute chtěl bych se zeptat jestli máte v plánu překládat i Sn4tchbuckl3rovu vedlejší sérii, přeci jen doplňuje a osvětluje pár věcí z you suck at photoshop a je to taky vcelku sranda :)

180

Odpovědět

OK tady je ten dopis v češtině:


Vypadni z mýho domu. Okamžitě. Už tady nebydlíš. Začínám znova - my tři jsme teď rodina a ty nejsi její součástí.
Vypadni z mýho domu Donnie. Vypadni a nechej tady tu flashku. Máš čas do konce měsíce, pokud tu budeš, přísahám bohu, že tě zabiju. Zabiju tě Donnie Hoyle.
Vypadni!

180

Odpovědět

Ten seriál bych bral :-)

180

Odpovědět

Jn taky by mě to zajímalo. :-)

180

Odpovědět

Možná by stálo za to přeložit ten vzkaz celej. Kdyby jste to nemohli přečíst:
Get out of my house. Get out right now. You don't live here anymore. I am starting over again - we three of us are a family now and YOU ARE NOT PART OF IT!!!

Get out of my house Donnie. Get out and leave his thumb stick things. You have until the end of the month, and if you're still here, il swear to GOD I AM GOING TO KILL YOU, DONNIE HOYLE
I AM GOING TO KILL YOU.

GET OUT!!!!!!

180

Odpovědět

Za ten seriál bych byl moc vděčnej LOSTi sou super! :)

180

Odpovědět

Předloha Ztracených? To by mě rozhodně zajímalo, určitě to udělej. :)

180